Jistebnický maraton - kdo a jak jste jeli?

41 nepřečtených
  • sfinga

    Ahoj, tak máme další maratonek za sebou? jak se vám jelo? Já jel krátkou páč poslední dobou se nějak nepotkávám s formou, sice to trochu drncalo ale šlo to. Na prémii 4. jen mi pak mladoši z ČS MTB ukázali co chtěj jet oni, a nějak sem nestíhal. Nakonec mě i docvakla Huřice a jeli jsme spolu okolo 10 fleku celkově. Jelo se s ní fakt dobře a má užasnou techniku, klobouk dolů před ní :-) Jen mě mrzí, že jsem 2 km před cílem přelítnul odbočku a ze 3. místa zbylo na mě 11. Trochu k naštvání, ale uznávám že je to moje chyba (jen tak mimochodem, tu odbočku přelítlo tak 1/3 start. pole :-)
    Kolu Zdar :-)

    0 0
    • Beeda  

      voe to neni k chlubeni ze se drzis zensky:-) jinak jsem pekne zatahlej a dost lidi uz taky…moc zavodu, znaceny to bylo dobre az na ten usek, tak to manik predemnou zahmatl a ja to do nej napral((

      b.

      0 0
      • sfinga  

        občas nepřemýšlíš, co? Vždyt by ti natrhla prdel taky, tak co tady remcáš…:-) Značení bylo ok, přesně až na tenhle jediný úsek

        0 0
      • petebike  

        hele bacha na hurikovou a nebo spis na tvoji PRDEL ? :-DDD

        0 0
    • pegal  

      ja jel taky a docela sem cumel kdo fsechno tam prijel .. jel sem dlouhou a na start prijel skoro posledni – stal jsem dve rady od konce, mezi tema co jedou v teplakach a v sustakach .. tak sem zacal velkou stihaci jizdu ..

      0 0
    • pegal  

      jinak trat se mi libila moc .. hlavne ty singlsjezdy .. a znaceny to taky bylo velice dobre ..

      0 0
    • JancA  

      Líbilo, trať (aspoň tý dlouhý) byla hezká, i když sem tam bahno. Překvapilo mě snad jen to, že do cíle jsem vjížděla s chlapem a ve výsledcích pak byl uvedenej jako ženská a eště v mojí kategorii:(..dos­t divný.

      0 0
    • jose  

      Tak všichni si pochvalujou, tak já se teda trápil a trápil, po třech týdnech neježdění…chjo

      0 0
    • pegal  

      jinak sem asi poslednich 20 km jel s Lidou Damkovou, po silnici teda nic moc, to sem ji musel tahnout, to i sama rikala ze nesnasi silnice .. ale v terenu .. to sem jako docela cumel, jak ta umi jet ..

      0 0
    • Meesha  

      u me teda dost des. Prepalenej start, pak trapeni a 5× vyndavani sedlovky z ramu. Kdyz sem se na to vykaslal, tak sem na tom sedel jak starosta a vechno tahal stehnama, coz me pekne vystavilo. Bida bida…

      0 0
      • johny.h  

        Tak to jsme na tom podobně. Taky jsem natahoval začátek, aby jsme dojeli 1. větší skupinu a už na 25 km začlo trápení s kilometry. Asi jsem to už letos s tréninkem přehnal. Letos 15500, loni asi 8–9000km. Dávám si oraz, abych ty Vary alespoň dojel :)

        0 0
      • pegal  

        www.fotokocian.eu/index.php?…

        jj .. hlavne ho nenamocit .. :)

        .. kdy bude v profilu? ..

        0 0
        • Meesha  

          hehe no :-) prvni brod v zivote co sem probeh :-) casem…

          0 0
      • Orbis  

        fakt nádhernej bajk:-) jinak mě se jelo dobře, akorát mě naštvalo, že jsem někde přehlíd odbočku a zajel si… a ještě víc mě štvalo to, že jsem chvilku před tim viděl na obzoru Terku… pak jsem byl akorát rád, že jsem dohnal Valentu:-)

        0 0
        • pegal  

          tak to je docela dobry ..

          0 0
          • Zerocool  

            tak co?? kdo letos startuje??

            0 0
            • JancA  

              jedu, ale ve forme si fakt nepripadam, narocnej pracovni a kalici tejden:), chtela bych tak kolem 150.mista a v babach bednu!!!naivne:)

              0 0
              • Zerocool  

                už jsi to jela?? je tam celkem konkurence…

                0 0
                • JancA  

                  jo jela loni,vim ze je tam konkurence a proto chci bednu:))))…a 150.flek nejhur taky:))..sem zvedava co napisu zejtra vecer:)))

                  0 0
            • zubatec  

              Já se taky chystám. Loni jsem nejel, tak jsem zvědav co si na nás pořadatelé nachystali :-)

              0 0
    • JancA  

      tak to byla velka hra:)…nejhorsi zavod jakej jsem kdy v zivote jela,subjektivne myslim.....pred­jizdeli mne ultracockari a mne uplne staly nohy,bylo mi na bliti a zensky prede mnou mi byly uplne fuk…takze krasne 228.misto.peklo:)))))

      0 0
      • Orbis  

        jojo… byl jsem na to podobně… nemohl jsem se rozjet… ani zmáčknout:-))) ty se kterejma normálně jezdim mi dali 10 minut hrůza…:D

        0 0
      • Zerocool  

        taky jsem měl krizi a byla to hrůza (asi 25.km) myslel jsem, že se na to vy…, makonec 42.místo v kategorii, na začátku mi spadl řetěz, takže mi ujela má drahá polovička, která dojela v kategorii 19–29 na 5.místě, tož tak…

        0 0
      • zubatec  

        Byl jsem přesně 2 místa za tebou, takže jsme určitě část trasy jeli spolu. Jinak pocit stejnej :-)

        0 0
        • Zerocool  

          nemáš i kolo merida s plamenama???

          0 0
          • zubatec  

            Nemám s plamenama, mám červený Special Edition, model 2005, podívej se mi do profilu.

            0 0
            • Zerocool  

              ok. vím, že jsi kolem mě kroužil, posledních tak 3–5 jsem předjel v tom úplně posledním krátkém nechutném kopci, asi jsi byl mezi nima…:)

              0 0
              • zubatec  

                Ehm, já jsem původně reagoval na Jancu, takže tohle byl asi někdo jinej :-) Kolikátej jsi byl ty?

                0 0
      • full  

        nejsem žádnej ješita ale ten výraz ultračočkač mně docela uráží- jsem taky ten jeden „ultračočkař“ co tě předjel – a víc si vážím těch ultračočkařů, kteří ještě stihnou po 8 hodinové práci vyjet s bídou na 2 hoďky na kole, pak jdou vyvenčit psa a manželku, napíšou s dětma úkoly a večer padaj únavou do postele…

        0 0
        • Zerocool  

          abych řekl pravdu, tak jsem ten výraz ani nepochopil, co tím mělo být řečeno??? vím, že lichotka to asi nebyla:)

          0 0
        • JancA  

          ahoj,asi si úplně nepochopil co jsem chtěla napsat. Já taky chodim do práce, ne na 8 hodin,ale když nejsi v Kolbence,na nějakej konec pracovní doby se fakt nehraje:), takže když v půl sedmý vyrazim na kolo, je to ještě jeden z lepších časů. Vracim se taky s blikačkama za prdelí.Ale dělám to dobrovolně a baví mě to. Sama sem taky totální čočkař,ale proto,že sem líná. I po práci se daj ty dvě hoďky, i hoĎKA A půl využít efektivně, jako trénink a ne jako vyjížďka.A pak když si zv yklej na maratonech na nějaký lidi, soupeře kolem sebe a najednou se propadneš o sto míst, je to dost znát, nemůžeš za nima jet ve stopě, protože se bojíš,co udělaj atd…Stejně tak vidíš jak to narvou z kopce a pak jim do kopce stojej nohy a slejzaj kazdou stojku.To neni zadny pohrdani,ode mne by to ani nebylo akceptovatelny,když sama jezdim prd, je to pouze konstatovani.Tak­ze tak.

          0 0
        • Beeda  

          …a zasedaji k BFku a nechaji se rozhodit slovickem:-), chlapi nehrote to, sama se zahrnula do ultracocakru a s velkym smajlikem:-) Jinak cocka=blembak=coc­kojdni helma na hlave,cockar=jeji nositel, jak se ta cestina obohacuje:-)

          0 0
    • MITY  

      Jel jsem. Výsledek děsnej. Trať perfektní, ale na mě moc dlouhý.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.