• Roma

    Mam kliky, ktere jsou na obrazku(v pra­vo).Protoze nejvetsi placka je nanytovana na pavouka hledal jsem reseni jak to predelat, abych mohl vymenit vsechny placky.Vlevo by snad melo byt reseni. Dotaz č. 1.(technicky)Bude pasovat pavouk z leveho obr. na kliku z praveho? 2.(naivni)pokud ano sezenu toho pavouka – prodava se? 3.(nadejny)nevali se tento pavouk nekomu doma?

    Dik za odpovedi

    0 0
    • MlokCZ  

      Když už potřebuješ vyměnit stejně všechny placky, tak už mi přijde jako lepší řešení tohle www.bikesport.cz/detail.php?id=3

      0 0
    • kubad  

      Pasovat, by měl, jako náhr. díl by se měl dat koupit, ale asi to bude problém. Cena v součtu s talířem šroubkama bude nic moc Určitě je lepší koupit nové.

      0 0
    • Hanato  

      NO a co treba www.x-bikes.cz/?… jestli to nakonec nebude lepsi…

      0 0
      • maxtor  

        To je neuvěřitelné… V roce 2002, kdy jsem si skládal kolo, stály tolik Deorka s osmihranem. XTRka tehdy stály kolem 15 000. Jsem zvědavý, kolik to bude stát za další 4 roky.

        0 0
        • Hanato  

          Ja si je ted koupil, za tu cenu proste neslo odolat :-) Navic jsem stejne potreboval nove prevodniky tak jsem to spojil i s klikama :-D

          0 0
    • Pekáček  

      Toho pavouka na klasiku má brácha (Miťo) a zatím ho nepoužil. Jinak by se možná dal odvrtat ten velkej tác (nýty) a u novýho (např. Viavelo) pokrátit materiál co vede ke klasickýmu pavouku a tak upravený tác tam chytit šroubkama se zapuštěnou hlavou.

      0 0
      • Roma  

        Pokud ma toho pavouka a nepotrebuje ho, tak bych se zkusil financne domluvit.

        Jinak diky za odkazy nasadili jste mi brouky do hlavy.

        0 0
    • miťo  

      A co si koupit adaptér od Gebhardtu na 2×9? Jinak mám doma adaptér XT, originál pětipacka. Nádhera :)

      0 0
      • maxtor  

        Sorry, že odbíhám od tématu, ale ta zadní stavba z obrázku, který jsi tu vložil, vypadá fakt zajímavě. Nemáš foto celého kola??

        0 0
        • cabbage  

          bych zkusil vyhledávání v fotkách, určítě tam někde je…

          0 0
          • maxtor  

            Hledal jsem, ale marně. Ten detail vypadá fakt zajímavě.

            0 0
            • miťo  

              Nikde to nenajdes. Tak se mrkni sem. Jinak ten ram byl pekna habadura. Nejlevnejsi provedeni co se dalo, slapal jsi do tlumice, byl to jen softail s vyssim zdvihem. Treba Scalpel ma ty ploche vzpery mirne prohnute, aby to mene reagovalo na slapani,ale tady to bylo rovne. Me ten ram spakl ve svaru, ktery byl pri pohledu zevnitr tragicky, trubky neslicovane… Brachovi se uvolnila ta klestina, co drzi planzetu u slapaku. Stejne dopadly dva ramy, co chtel proavat Pells, k tomu planoval cenu asi 20000Kc. Dobre, ze uz to neprodavaj.

              0 0
        • Pekáček  

          Jukni se sem www.bike-forum.cz/…se_biky.html?… Mě nakonec po dlouhém boji uznali reklamaci na naprd kleštinu a zdarma jsem testoval levnější typ s kovovu planžetou (Alu slitina!) a když byla moc měkká, stačilo s ní párkrát zahýbat a šmytec. Kdyby konstrukci toho rámu dotáhli do konce a použili tu lepší karbon/ocelovou planžetu a nahoře u tlumiče páku na ložiskách, bylo by to dobré.

          0 0
      • Roma  

        Pokud pasuje adapter od gebhardtu na tyto moje kliky tak je to super.Musim se kuknout.

        0 0
        • miťo  

          Pasovat ti bude, ale pokud mas stare kliky, musis si ho nechat trochu vystruzit. Vsimni si, ze na fotce jsou rozdily ne v drazkovani, ale ve ctyrpackove kulise pred nim. Ten adapter od Gebhardtu ji nema, tak se to tam musi na soustruhu profrezovat. Nebo trochu zmensit ty ctyri vystupky na klice.

          0 0
    • GTman  

      Vykašli se na repas LX a kup si XTR. Jsou pěkně tuhé a dobře vypadají (alespoň mě se líbí).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.