• Matesak

    Do ceho by jste sli do pythonu mrc high nebo Michelinu XCR DRY 2 ?

    0 0
    • Daf  

      Ja rozhodne do Pythonu. Jestli Michelin nezmenil konstrukci plaste z ery Comp S Light tak s nim bude defektu jak maku :( Bohuzel …protoze jinak jejich plaste jsou super.

      0 0
      • Matesak  

        A co ty Micheliny ?? Jezdite je nekdo ??

        0 0
        • hadí oči  

          Svého času jsem měl Sprint S a Wildgripper Front S/XC S.

          0 0
          • Matesak  

            A spokojenost ? Ja potrebuju ty plaste do patku a v nasem zapadlym meste pythony nemaj takze bych raci sel do pythonu, ale ty pres eshop tezko sezenu do patku :(

            0 0
            • hadí oči  

              Necítil jsem se s nima nejjistěji v zatáčkách ( bylo to kolem roku 2002 ),tak teď to může být něco jiného.

              0 0
            • Daf  

              Z progresscyclu to budes mit druhy den doma ;) Jinak jeste k tem pythonu. Je to rychlej plast do sucha. Opravdu se s nima musi v zatacce opatrne ale zase pekne jede a slusne tlumi.

              0 0
              • Matesak  

                Jenomze na progresscyclu je maj za tisicovku a to by me pak vyslo na 2 tisice a to je na plaste docela dost :) Ale jes´tli nekdo vite o nakym krame kterej by to dodal do patku a ma nakou normalni cenu tak piste :) prosim prosim

                0 0
        • igor  

          jazdil som comp s light. XLS /oboje UST/ takisto XCR DRY klasika a predtym Pythony UST. Podla mna su XCR DRY lepsie, lepsi zaber, vedenie stopy a zvladaju aj slabsie blato. K defektom je tazke sa vyjadrovat, ja som ich mal naozaj poskromne, urcite menej nez s Pythomi. Niekto povie zase opak o defektoch…Ale tusim v Majovom Biku boli velmi dobre hodnotene v odolnosti. Pre mna je jedina ich nevyhoda v tom, ze nerobia aj vacsi rozmer.

          0 0
          • Matesak  

            TO je fotka tech Michelinu ;)

            0 0
            • igor  

              jj

              0 0
              • Matesak  

                A nebo myslite ze kdybych zejtra zavolal do koloshopu jestli by nebyli tak hodny a neposlali pythiny treba jako obchodni balik ??

                0 0
                • Daf  

                  Ja myslim ze kdyz budou skladem, tak nebude problem.

                  0 0
          • Daf  

            Treba ja. Kdyz jsem na zavod nasadl Comp S Light, tak bylo pravdepodobnejsi ze pichnu, nez ze ne :) Micheliny mi taky dost rozpraskavali a kdyz uz doslo k defektu, tak na rozdil od Pythonu to byl skoro vzdy rychly defekt s kterym se do cile nedalo dojet.

            0 0
            • igor  

              ja viem, ty uz si to tu myslim viackrat pisal. Asi to bude tym, ze nie som zavodnik. Ani vpredu sa ti nezdal lepsi nez Python?

              0 0
              • Daf  

                Micheliny jsou lepsi po vsech jizdnich strankach, ale ta nachylnost na defekty je totalne degraduje. Skoda… Proste si nerozumi se sterkem a kamenitym terenem jaky je typicky pro nase maratony. Reseni by bylo vozit v nich nalitej nejakej ten latex. Jeste teda po par mesicich zestarnula a rozpraskala guma na behouny.

                0 0
    • Matesak  

      Tak na koloshopu je nemaj. Nevite o nakym jiny obchodu ?

      0 0
      • Daf  

        Zkus Bagbike. Zavolej tam a domluv se na cene.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.