Kudy z Berouna do Prahy do práce?

24 nepřečtených
  • Rokro

    Máte nějakej tip, aby to nebylo:

    • moc kopcovatý (nechci přijet zpocenej jako prase),
    • moc dlouhý (nechci přijet v poledne),
    • moc silnej provoz (nechci přijet za stěračem tiráku),
    • moc terénní (nechci rozlámat starou silničku a slušnej bajk nemám v práci kde bezpečně uschovat).

    Potřebuji se dostat na Smíchov, po Plzeňský jsem jel 2× a už nikdy více! Ale vůbec ta Rudná a Chrášťany nic moc. Nedá se to nějak rozumně podle vody? Uměl bych to asi rozumně do Dobřichovic, ale dál už moc nevím kudy. Dík

    0 0
    • blue  

      podel vody vede stezka z berouna az do prahy

      0 0
    • fousac  

      to si docela psychopat.. ;) to hodi tak 45km.. jo podle vody to jde az do prahy a vetsinou spis mimo silnice.. ale nevim jestli na silnice… to projedes i pres srbsko (skaly) podle vody??? jestli jo, das to cely.. jen bohuzel to dalnice, aby se dalo valit furt pod plnym.. dost mist cloveka zpomaluje a zdrzuje.. kopce zadny…

      z revnic je znacena cyklotrasa c.3 do prahy…

      0 0
      • Rokro  

        U Srbska je jen kousek pod skalama pres sutry, ale krokem se to da opatrne projet. To je tak sto metru, zbytek se uz da. Hm, ale asi je to cely moc dlouhy. Kopce by mi vadily min, nez jet po hlavni v ranni spicce. Asi na to hodim bobek :-(

        0 0
        • McBlacky  

          bych se tomu dvakrát týdně nebránil, slušnej dvoufázovej trénink, ráno cca hodinka a půl abys nebyl moc na kaši a odpoledne podle počasí a chuti nějakou delší trasou zpět a pohoda…

          0 0
      • SELMIRA  

        PROČ psychopat? Pro vás pražouny svět končí Černošicema a dál už jsou lvi? :o)) Vždyť je to ideální. Chuchle, Radotín, Černošice, Mokropsy, Všenory, Dobřichovice, Třebaň, Karlštejn, Srbsko (podél řeky je v klidu, jen občas trochu bahna)… Rovinka, žádnej velkej terén, dá se to pěkně svištět!

        Nebo, když se chceš víc projet, tak z Radotína po červený (asi) přes Karlšteyn nebo třeba přes Točnou na Zbraslav a do Radotína a pak známou cestou, podél řeky. Nebo…dyž já nevim, jaxe to jmenuje, přes Liteň? No…je X možností. :o))

        0 0
        • fousac  

          hele ja to tu znam a vim jak se tu da jezdit.. ale jezdit to do prace z prace, to bych teda nedal.. mi stacilo jezdit do prace z netvoric tech 30km, furt, za kazdyho pocasi… desna hrabarna.. se divim, ze sem nezcvoknul..

          0 0
    • ddd - andy  

      Hele a chce se ti vubec jet na kole? :-D Jinak do prace bych to moc neresil to spis z prace, ne? Po cerveny, nebo zluty pres Karlstejn a nebo jak rika blue..

      0 0
    • rasto  

      z dobrichovic pres most (nebo pesi lavku), pak rovne pod vsenorama, zeleznicnim mostem nad mokropsama, cernosice, radotin (pred trati pred radotinem doprava na polni betonovou stezku), radotin, chuchle, za chuchli doprava a hned doleva, smichov.

      0 0
    • dalimil  

      vlakem bych si to zkrátil do Srbska ( na silničce to před Srbskem u skal fakt jde těžko ) a potom podle vody…

      0 0
    • mironic  

      Hmmm, tak to nejlíp kolo do pošťáku a vlakem......

      0 0
    • Mike TB  

      Ahoj, jezdim ted kvuli maratonu do Berouna 2× do tydne. Jezdim na silnicce po silnici do Hyskova, nahoru do Chynavy, pres Podkozi, Svarov a Cerveny Ujezd, kolem hospody Na hrazi a Sobin na konecnou tramvaje v Repich. Jediny frekventovany usek je do Hyskova, pak je to v pohode. Tato trasa je take nejkratsi. Bohuzel tady jsou vsude kopce a po rovine jedine podle reky. Ahoj Michal

      0 0
      • blue  

        nejvetsi kopec je od toho Hyskova, nahore je to uz relativne po rovine, ne?

        0 0
        • Mike TB  

          Pak je ješte jeden kopec v udoli za Podkozim. Neni ale tak dlouhy jako za Hayskovem.

          0 0
          • jizby  

            Taky by se to dalo přes M Přílepy, Úhonice, Chýně a Řepy. Snad je to trochu dopravně klidnější, jinak nastejno.

            0 0
      • Rokro  

        Dik vsem za tipy. O tech severnejsich trasach smerem na Repy jsem taky premyslel, ale pak bych musel na Smichov po Plzensky. A to je humus nejvetsi. Zkusim to nejak spis pres Jinonice, nebo Prokopakem. A od Berouna se asi kopeckum nevyhnu a zkusim to nejak pres Bubovice smerem na Reporyje. Jenze to prijedu do prace zpocenej jak prasatko :-)

        0 0
    • cernys  

      Jezdil sem z Berouna na Národní třídu. V Berouně sem přejel přes železniční most a pak podle vody do Hostíma. Pak sem vyjel do Bubovic a pak Karlickym údolím do Dobřichovic a pak klasicky po cyklostezce přes Černošice, Radotín, Chuchli k Lihovaru a pak po nábřeží. Dalo to cca 45 km a dalo se to jet bez nějakýho honění za cca 1:45

      0 0
      • fousac  

        bych to mozna vzal bubovice-kozolupy-kuchar-trebotov-radotin.. niajk velkej kopec tam neni a bude to urcite kratsi a rychlejsi nez karlickym udolim…

        0 0
        • Rokro  

          Tos mě pobavil, vyslovit jednim dechem „Bubovice“ a „nijak belkej kopec“ :-)

          0 0
          • fousac  

            blbe vyjadreno, no.. ;) sem myslel po tom oddeleni se moji varianty trasy od vyse popsane.. tak…

            0 0
          • cernys  

            Ale Bubovice nejsou žádnej velkej kopec :) To je jen tak pro zahřátí ;)

            0 0
        • Darkson  

          já to jezdim opačným směrem, ale vzal bych to přes Bubovice, Trněný Újezd, Roblín, Čenošice a pak cyklostezka, případně přes Ořech a Prokopákem až do Hlubočep. je to takový příjemně vlnitý profil;

          0 0
    • yakub  

      Beroun – Vráž – Loděnice – Rudná – Stodůlky – Prokopák – Smíchov, to doporučuju já, aut tam moc nejezdí, jelikož to kopíruje dálnici, a tak všichni jezdí po ní… Kopečky stravitelný a ubíhá to rychle, asfalt slušnej…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.