• Pijer

    Máte někdo zkušenost s JAGWIRE Xtreme www.trinnity.cz/DetailPage.asp?… ? Je rozpoznatelný rozdíl oproti JAGWIRE Red www.trinnity.cz/DetailPage.asp?… ? Nebo raději jít do něčeho jiného?

    Anketa: co koupit

    1x
    17%
    4x
    67%
    0 0
    • wroum  

      po skouseni vseho mozneho (nejen mnou) sem skoncil u koolstopu a rozdil oproti originalu je neskutecnej.

      0 0
    • pegal  

      mam ty Xtreme a brzdi .. a dokonce i po nechtenem osetreni brzdovou kapalinou ..

      0 0
    • goofy  

      Muj hlas neber vazne. Sem se ukliknul… :o) Ja bych sel asi taky do koolstopu. Ale ani Fastopy mi nebrzdily spatne.

      0 0
      • kurýr na bajku  

        No na těch FASTOPECH je nejvíc masa, takže není lehký to seřídit, ale jinak myslim dobrý.

        0 0
    • Pá-dlista1  

      Btw. ted se mi uz podruhy stalo, ze jedny desky prestaly brzdit. Z niceho nic. Na tom kole se delsi dobu (mozna i tydny) nejelo a ted akorat piska a nebrzdi. Mam dojem, ze se tam mastnota nemela jak dostat, ale treba se pletu. Nechal bych to byt, kdyby se mi to nestalo uz jednou. Akorat poprve nepiskaly a ta doba byla cca tyden. Proste sednu na kolo, ktery nebrzdi. Resim vymenou desek. Brouseni desek, kotouce i pouziti odmastovadel nemelo patricny efekt.

      0 0
      • pegal  

        ono po obrouseni a odmasteni se to taky musi zajet .. nejlepsi na to je nejaky hodne blata ..

        .. nebo je namoc do acetonu a nech to pres noc ..

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Me by spis zajimalo, jestli nema nekdo stejnej problem a nezna pricinu. Jinak desky zvesela vymenim. Je to nejmin prace ;) Jen, abych se mohl vyvarovat pripadnemu opakovani (v nevhodnou dobu :)

          0 0
          • goofy  

            Vymenit desky je sice nejmin prace, ale u mne by to neunesla penezenka, kdybych mnel pred kazdym vyjetim kupovat nove… ;-)

            0 0
          • Mow  

            Stalo se mi, že jsem koupil kolo se zamaštěným kotoučem a deskam, tak jsem den louhoval v perchloru a pak jsem je jel zajet. Po pár kilometrech na prašné cestě se zajely a bez problému jsem postavil kolo na přední. Před tím byl problém zabrzdit na 30ti metrech. Pak jsem asi 14 dní nejezdil a když jsem znovu vyjel, tak brzdný účinek byl naprosto minimální. Po 70km se trochu zajeli. Teď je to v pohodě, ale to jezdím tak každý 3. den.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Takze je mozny, ze je to ta mastnota. Dik. Priste si na to dam pozor… , ale nevim jak :) Fakt jsem ty desky nepromazaval :)))

              0 0
              • Mow  

                Je to možný, že to bude tou mastnotou, protože zadní brzdila jak divá a to bez zajíždění. Možná by pomohlo je ještě párkrát vylouhovat, když by to stále zlobilo.

                0 0
              • pegal  

                vlk taky sliboval .. :)

                nebo nepadl ti tam salam .. :)

                0 0
      • pepino  

        Nápodobně. Kámoš neseděl přes zimu na kole, teď (Sh 525)brzdy pískaj a blbě brzdí,předtim v poho.Mně blbě brzdí přední,ale to už dýl,tak objednávam sintro Goldfreny.

        0 0
      • enjoy  

        tak taky se mi to ted stalo:-O.na M525.jsem rad ze ti to hlava nebere stejne jako me.

        0 0
    • lubos  

      Mimo original jsem mel jenom koolstop. Rozdil docela znacny.

      0 0
    • ancistrus  

      Po originalech mam ty cerveny a brzdej lip. Se zelenyma nemam zkusenost.

      0 0
    • BorisFR  

      Jezdil jsem ty červené a brzdily hodně dobře. Se zelenýma zkušenosti nemám.

      0 0
      • Pi†el  

        ja mam ted ty zeleny, ale nemam je s cim porovnat.. max s jinejma brzdama..

        0 0
    • lenochod  

      V pátek nainstaluju koolstopy a dám vědět.Origoš desky zatím brzděj, tak jsem zvědavej na ten rozdíl po zajetí.

      0 0
    • lenochod  

      tak červený koolstopy mám a asi i zajetý (párkrát naprosto modrý kotouče) a brzděj OK. Popravdě řečeno jsem už zapoměl jak brzdily origoš desky. Ale asi jsou lepší. Mít tak o dvacet kg méně, bylo by to ještě lepčejší. Snesl bych ale prudší nástup.

      0 0
    • lenochod  

      … asi jsou lepší – myšleno ty koolstopy

      0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.