Rozdil mezi Hayes HFX- 9 HD a HFX-MAG HD

17 nepřečtených
  • X-biker

    Zajimalo by me jestli nevite jaky sou rozdily mezi temito dvemi modely hayes. Kazdopadne cena.ALu tělo brzdy a magnesiove tělo brzdy. http://www.trinnity.cz/DetailPage.asp?… http://www.trinnity.cz/DetailPage.asp?…

    Uvazuju o koupi te levnejsi dopredu pripadne i dozadu. Ale cenovy rozdil 3000 je celkem dost a tak me zajima rozdil mezi temi modely ale na nic moc sem neprisel. Treba na to spolecne prijdem :-) Dik

    0 0
    • Sirenna  

      Ja vozim ty HFX-MAG a nemuzu si stezovat:) Urcite s nima neni takovej problem jako s HFX-9, ale prej uz se to ustalilo a je to ok.

      0 0
      • X-biker  

        No jo ale cena o 3 litry vetsi tak by me zajimal rozdil. Bude asi podstatny. V cem byly (sou) problemy s tema levnejsima HFX – 9HD???

        0 0
        • Dumbo  

          tak moj mali mozocek mi vravi ze tam bude asi len vahovi rozdiel no neviem ? :-) neber ma za slovo ja len tak moj usudok… jediny rozdiel co som vycital je v pouziti materialu ostatne sa zhoduje… ale zeby tych 20g robilo 3000sk navrch sa mi nezda :-) no vazne ma neber za slovo…

          0 0
          • Sirenna  

            Rozdil je uz od pohledu, treba maji uplne jinej design a na vahu se u sjezdovejch brzd vy…!

            0 0
            • Dumbo  

              tak to sa dievcina milis ja NIESOM gramhonic :-) inac zeby stal ten dizajn 3 litre sa mi nezda… a ked som pozorne porovnaval ten popis tych brzd jediny rozdiel je v materiale a vo vahe no o vnutornostiach tam nepisu nic.....takze fakt neviem idem radsej pozret spravi .-)

              0 0
              • Sirenna  

                Ja te z niceho nepodeziram, ale myslim si, ze rozdil je hlavne v systemu paky. HFX-9 ma expanzku primo v pace a MAGy maji vyjmutelnou expanzku i valec. Rozdil je taky v zavirani expanzek u HFX je to na gumovy cudlik a u MAGu je to na sroubek. Rozdil byl take v systemu pistku, kterej je ted u obou stejnej. Ale uprimne, rozdil je akorat ty 3 hadry a sama bych si koupila HOPE :)

                0 0
                • Aiax  

                  Ha uprimny sponzorovany jezdec :) Preju at se to sponzor nikdy nedozvi nebo dopadnes jako Pekacek :)

                  0 0
                  • Sirenna  

                    Ja si na jejich funkcnost nemuzu stezovat, ale HFX-9 bych si nekoupila a HOPE za ty penize jsou vyborny :)

                    0 0
                    • Aiax  

                      To ja jen tak, zrovna dneska jsem tu meli tema profik a verejne projevene nazory na material od sponzoru :) Jsem rad, ze to presto nekdo napise takhle uprimne. Je jasny, ze hvezdy tymu si to muzou dovolit :)

                      0 0
                      • Sirenna  

                        Ale presto bych nic za ty MAGy nemenila :) Jen radim co za ty prachy koupit :)

                        0 0
                        • Aiax  

                          Jasne chapu :) Kazdopadne diky, ja zrovna vybiram jaky kotouce a mam v tom docela zmatek, protoze jsem je (hydry) nemel. Jak to vidim budou to asi HOPE. Ted jeste ten ram a vidli a budu mit vsechno :)

                          0 0
              • Sirenna  

                Jeste sem zapomnela dodat, ze je jinej system uchyceni hadicky k pace :)

                0 0
        • Sirenna  

          Problem byl, ze tekla expanzka ( on by ti to vysvetlil lip Pá-dlista, ale je linej jit ke compu :(

          0 0
          • X-biker  

            to je lenoch se ho pak poptam na ICQ :-) no vaha je minimalne rozdilna.....

            0 0
    • visby  

      rozdiel je hlavne v tom, ze tie magy aj brzdia…

      teda aj hfx9 brzdia, ale len ked su nove, pripadne ked sa na nich moc nejazdi…

      ja mam hfx9 a mam s nimi len problemy… expanzna nadobka je ucpata len takym stuplikom a ten treba prilepit nejakou paskou… dalej niekedy nejakou zahadou prestanu brzdit a nejakou zahadou znova zacnu… podla mna sa oplati investovat do magov… je tam vacsi rozdiel len v matrosi…

      0 0
    • bajker  

      http://www.vokolek-import.cz/hayes.htm Stahni si manual a uvidíš, je tam vše páka má úplně jiný pajšl soubor má 22MB ale stojí za to.:o) Já mám HFX 9 a spokojenost

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.