• revish

    Caute, nedavno jsem tyto plaste koupil a nasadil. pri tom nasazovani mne zarazily sipky smeru rotace, jsou tam v jednom smeru pro predni kolo a v druhem smeru pro zadni…chapu to spravne, nebo su debil? kdyz je nasadim podle sipek, bude kazdy plast nasazen jinak.vysvetlete mi to nekdo, diky

    0 0
    • MARIN  

      Ze by neco kvuli zaberu,brzdeni a vedeni stopy? :)

      0 0
    • Peslezedirou  

      Starý Pythony se nasazují na zadní i přední kolo stejným směrem. Nové Pythony se nasazují tak jak píšeš…větší boční výstupky.....

      0 0
    • Peslezedirou  

      Starý Pythony se nasazují na zadní i přední kolo stejným směrem. Nové Pythony se nasazují tak jak píšeš…větší boční výstupky.....

      0 0
    • Daf  

      Ve vysledku to mas jedno, stejne to neni poznat :)))

      0 0
      • Peslezedirou  

        Na starých Pyhonech jsem dával na přední kolo plášť do šípu a pak ho otočil dle výrobce a jak píšeš prd jsem poznal :o)

        0 0
      • Jogador  

        Já měl WTB weirwolf, naněm žádné šipky nejsou, ale jednou jsem jeden plášt omylem otočil, a hned na první vyjíždce to třikrát položil, že mi usmyklo pokaždý přední kolo, prostě to mnohem hůř drželo. ale to je asi specifický jen pro tento plášt… Pythony mám jen vzadu a tak jak má být a v poho…

        0 0
    • fatty  

      Při otočení vzorku by se měly zlepšit jisté vlastnosti dle záběru kola. Zadní větší záběr. Přední lepší vedení. Když se podíváš na jednotlivý zub vzorku pochopíš.

      0 0
      • Daf  

        Hele a co takové Bulldogy. Tam je vzorek s stejnej na obě strany a stejne tam mas ty sipky rotation front/rear. To je teprv dilema :)

        0 0
        • fatty  

          Tak to má jedině vliv na rovnoměrné opotřebení vzorku, jinak nevím.

          0 0
        • Lister  

          když si je pořádně prohlídneš tak úplně stejný to není :o) To ale nemění nic na tom, že je mám na obou kolech stějně, protože chci mít nápis Hutchinson na obou kolech na stejný straně :o))))))))) Zabírá i tak velmi slušně.......ale dopředu by to chtělo něco širšího, ty 2,1 jsou děsně tenký......

          0 0
          • Daf  

            No jo jenže ja mam na bezdušácích napisy na obou stranách :)

            0 0
          • Daf  

            Jo ty mysliš ty prolisy v tech kostičkách vzorku. Tak ty jsou tam trochu jinak to máš recht :) Ale pochybuji že maji na něco vliv :)

            0 0
            • Lister  

              komersia.cz/r2006/70­/detail/bulldog_hig­h.jpg

              když se pořádně podíváš, tak ta prostřední trojice špuntů tvoří šíp na obě strany, ale nejsou symetrické, ten co v tomhle pohledu míří vzhůru má špunty evidentně blíž u sebe navíc pokud si vezmeš postavení téhle trojice k bočním výstupkům tak ta je taky jiná. Ale jinak si mylsím, že zásadní rozdíl v záběru tam nebude :o)))))

              0 0
              • Daf  

                Tak jo, mas pravdu. Pro klid duse je budu davat podle sipek :)

                0 0
                • Lister  

                  já pro klid duše jsem je dal oba stejně, jsem si říkal, že to líp pojede :o)))))

                  0 0
        • Bulda  

          treba to souvisi se smerem a krizenim kordu, to samo videt neni, ale treba na jednu stranu je vetsi pravdepodobnost defektu :)) takze dozadu to je ten smer pro mensi riziko a vepredu vetsi a jelikoz od prirody castejc pichnes zadni, tak se ty pravdepodobnosti sectou a vyrovna se to :))))

          0 0
    • Jogador  

      Mám Hutchinson MRC high, a najeto asi 400km, a už jsou sjetý z 75 procent, ještě tak 200 km si tipuju a budu mít slika, je to normální nebo jsem měl jen smůlu? Jsou to ty dvoubarevný…

      0 0
      • Daf  

        Bohuzel je to tak, ze se ten behoun sjede rychle, ale ten slick pak vydrzi dlouho a jede dabelsky rychle :)

        0 0
        • Jogador  

          Hm, škoda, jsem měl víc trénovat, sjel bych je a pak bych vás všechny na posázaví předjel:)

          0 0
          • Daf  

            No jó vlastne …v tom to je. Ja vůl nasadil nový Pythony a pak se divím že jsem dopad jak jsem dopad :)))

            0 0
            • Jogador  

              Jsi mohl dopadnou ještě hůř, podívej na ZACa, jak dopad, pěkně na tvrdo:) Jinak včera to moc na sliky nebylo, občas si to kolo dělalo co chtělo a se slikama by to bylo asi ještě horší…

              0 0
      • enjoy  

        tak ja je v AKCI:-)) koupil taky a snad na karkulce chvili vydrzej,stejne moc nejezdi.. ale jestli nevydrzej ani tisic tak je to cumim:-))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.