jak nasadit plast Hutchinson Python

21 nepřečtených
  • Rici

    Mam dotaz pro majitele Pythonu. Je tam sipka jak nasadit plast (myslim smer otaceni plaste), ale setkal jsem se s nazorem ze na predni kolo je ho lepsi dat obracene – tedy proti sipce tak, aby vzorek byl tim „sipem“ dopredu. Jeke jsou vase nazory?

    0 0
    • MartinXC  

      Zkousel jsem, líp to brzdí v přímém směru. Za jízdy mi to připadlo stejné. PYTHONa ale dopředu jen na suché tvrdé hladké tratě.

      0 0
    • kovar  

      a urcite jsi se setkal i s nazorem, z dopredu ho neni radno davat. JInak vzadu by mel zabirat nabeznou hravou rovnobeznou s osou kola a kdyz uz udelat tu blahovost a das ho i dopredu, tak tam by mel brzdit tou rovnou hranou, cili by mel byt opacne tzn sipem dopredu z horniho pohledu, jestli to ma citelny vliv na jizdni vlastnosti, to teda nevim.

      0 0
      • visby  

        ja mam pythona vpredu a jazdim s nim aj v blate, ale to je uz o hubu…

        mam to tak, ze brzdim tou priamou hranou ako pisal kovar…

        0 0
    • Daf  

      Ja bych rek ze to vubec neni poznat :) Vozim ho vpredu i v zadu tak jak je sipka…

      0 0
      • nemo  

        Myslím, že to nejpůde poznat, původně jsem měl tenhle pláš? šipkou dozadu (vpředu) a po defektu v terénu jsem ho nasadil šipkou dopředu a v pohodě (nemám pocit, že by byl nějaký rozdíl). Na suchu a kemenech je dost dobrý, ale do bláta si myslím je lepší scorpion.

        0 0
    • Tinker  

      Nech to tak, jak to má být! Jsou to super pláště a u Hutchinsonů nejlíp ví, jak ho navrhli… Někdo tu psal, že dopředu jenom na sucho a tvrdej povrch… to je podle mě blbost! Já je jezdim i v blátě a jedou jak „z praku“. Jsou neskutečně rychlý… :-) P.S. Je strašně důležitý nafoukat je na správnej tlak co uváděj, aby držely… zdálo se mi to nejdřív málo, ale nikdy jsem na nich nepíchl!

      0 0
      • BB  

        vozil jsem je vice nez dva roky a souhlasimpouze s tim, ze jsou rychle. Jinak predek nedrzi ani na suchem a tvrdem povrchu. Po nekolika smychach predniho kola na suche sotoline jsem sve pratelstvi s Pythony ukoncil a poznal se Schwalbe a Micheliny, jaky je to krasny pocit, kdyz predni kolo vede a drzi. Vy, chlapi co tak milujete Pythony, zkouseli jste taky neco jineho ?

        0 0
        • carlos  

          A co vzadu, tam jsi s nim spokojenej? Jde mi hlavne o to, jestli je opravdu tak pohodny jak se vsude tvrdi.

          0 0
          • MartinXC  

            Vzadu je Python OK, ale oproti spuntovym gumam pocitej, ze bude hur brzdit (ale to vzadu nevadi). Pohodlnejsi guma nez P. je uz jen Klein Deathgrip (2.35)

            0 0
          • BB  

            vzadu je Python to nejpohodlnesi, co jsem na HT poznal. Foukal jsem ho na 40 PSI a pripadal jsem si jak v perine. Zaber taky dobry, ale nesmelo byt blato v prudkem kopci, ale ktery plast by to vzal ?

            0 0
          • radek z BF  

            Vzadu na tom sedím více méně 3 roky… Pohodlí ano, trakce ano (kormě bláta, kořenů a jehličí…), brzdění moc ne… Je třeba řádně hustit… Ani jednou jsem nepíchnul, ale 2× mně prasknul bok v šikmém překryvu kordu… Žádná trága, dá se to šít a zespodu podlepit klasickou záplatou.. Dopředu není důvod ho dávat, pohodlí zajistí vidle, trakce netřeba, brzdí blbě a za polovičku dostaneš srovnastelnou gumu (na předek :-)))

            0 0
      • zirecek  

        no a na predku jsou dobre nebo mas nazor jak ostatni – suchy, tvrdy, hladky povrch (coz uz neni ani asfalt, :-))

        0 0
        • BB  

          na predek bych je nedal, mel jsem dost casto smyk na predni v zatacce na suchem a tvrdem povrchu

          0 0
          • Peslezedir  

            Klidně ho na předek šoupni, na suchém povrchu vede dobře a pokud bude blatíčko na trase tak holt bribrzdíš a nepojedeš hranu. Rozhodně Tě podrží víc než speemax a tak. Pro můj styl jěždění je dobrý, škoda jen té ceny.

            0 0
            • kovar  

              a budu se hadat:-) Python nevede dobre ani za sucha.

              0 0
              • blue  

                s ojetym pythonem jsem projel vcelku bez problemu skoro celou trat Sudet… bylo zrovna obdobi po desti, takze v lesich mokro a blato ;-)

                0 0
        • Tinker  

          Všichni co říkaj, že ve předu nedrží, tak asi… (domyslete si sami):-) P.S. Pohodlnější pláš? na XC a maratony do šíře 2,1 a váhy 550g NEEXISTUJE!!!!!!!!!

          0 0
          • Peslezedir  

            Pro Kováře: Já se zase hádat nebudu, podle mě záleží na stylu jakým jezdíš. Pokud to řežeš jak to jde tak potřebuješ jinej plášt. Na moje ježedění po lese je moc fajn...........

            0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.