• Severín Praženica

    Nazdarek.Mam Marzocchi MZ Comp 2004 a rad by som z nou nieco spravil.Napriklad taky mensi tuning.Rozmyslam nad 2 moznostami.Pozn. pre tych co nepoznaju tuto vidlu jedna sa o pružinu/elastomer a to v oboch nohach,cize dual sided coil spring + elastomer.Co sa tyka vlastnosti vidli je fakt dost tuha,kope,male nerovnosti sice zvlada celkom v pohode,akurat so zdvihom nie som vobec spokojny (3 – 4 cm). 1.spôsob – vyberiem elastomery a nahradim ich nejakou pružinou (konkrétne pruzinou z RST Omega) 2.spôsob – vyhodim jednu z pruzin (pocul som,ze problem s nizkym zdvihom mal aj 54 kg chlapec s JUDI-nou,tak jednoducho jednu pruzinu vyhodil a hla,zazrak,bezala omnoho lahsie a zdvih bol uspokojujuci.

    • urcite budem skusat odpory a rozmyslam aj nad mazanim

    Co vy na to??? Ešte 1 vec ma trapi:Naozaj sa to da prerobit na pruzina/olej respktive pruzina/vzduch???­Ako???

    Nazdarek.Prosim Vas,neviete odkial by som mohol zohnat kluc na otvorenie Marzocchi MZ Comp ??? Chcel by som vymenit pruziny,uvidime, ci to pomoze…Poradte mi odkial by som ho mohol zohnat.Ak sa da tak bez cestovania (nechce sa mi chodit po servisoch – byvam totiz od nich dost daleko).Popripade ake su ine moznosti otvorenia tejto vidlice,napr.sru­bovak…atd.Samoz­rejme bez drastickych rieseni!!!Za pomoc velmi pekne dakujem. Co vy na to???

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.