• JRKO

    Co říkáte na nabídku Merida Carbon SED za 42k? Koupit či nekoupit?

    0 0
    • Páník  

      Tusim,ze v nejakym lonskym velu o tech ramech psali,ze nic moc,2005 je delali prvni rok a asi jeste nevychitali mouchy. Ja osobne bych si karbonovej ram na horaka nedal…za tu cenu by bylo uz supr kolo (nekarbonovy)…ale zas to jen tak nekdo nema

      0 0
    • kesu  

      no karbonovej ram je zajimavej,ale myslim si ze tady je cena za nej moc vysoka-komponenty tam jesou odpovidajici prinosu ramu.Mrknul bych se po ravu za 50 je lepsi.

      0 0
      • kesu  

        komponenty tam nejsou…tim chci rict ze mit na karbonovym ramu splice a priserne tezky deore kotouce je podle me skoda

        0 0
        • JRKO  

          No jo asi mate pravdu, zkusim mrknout na neco s lepsi vybavou v teto cenove relaci

          0 0
        • jecnak  

          Ovsem, ze ram je karbonovy neznamena, ze je automaticky lehci ne zdural. V tehle cenove kategorii je to prave naopak.

          0 0
          • mechanik  

            Pořád se platí dost hodně za „luxus a vyjímečnost“ carbonu… Ta výbava není špatná a cena teď už vůbec né!!! Jen se mrkněte na ceny samotných carbon. rámů… Pokud mu jde hlavně o ten c… tak levnější kolo těžko sežene:-D

            0 0
            • JRKO  

              Tak poraďte kolo v cenové relaci do 42 k.

              0 0
              • mechanik  

                Co od něho očekáváš? Je pravda že ten loňský carbon od Meridy je stejně tvrdej jako dural, ale pokud vím o pohodlí jsi nic nepsal:-)) Pokud se ti líbí a ta tvrdost i tuhost vyhovuje běž do něj je to velice solidně vybavené kolo za super prachy… Sám jsem nad ním rozmýšlel,ale dospěl jsem k závěru, že má záda potřebují fulla:-)) Ty komponenty máš vlastně jako bonus mrkni kolik stojí samotný rám…

                0 0
            • jecnak  

              Srovnavas nesrovnatelny.

              0 0
              • JRKO  

                Původně jsem měl vybránýho Gianta, ale zaujala mě ta cena u tý Meridy.Ber to tak, že jsem naprostý laik.Rád se nechám poučit

                0 0
                • mechanik  

                  U žen jde někdy hlavně o barvu, ale opravdu ta Meridka je krásná dobře vybavená a chybu určitě neuděláš… Stejně je ideální si jí vyzkoušet a upravit posed aby se na něm cítila dobře. Ta geometrie je pánská, ale skoro vše jde přispůsobit aby vyhovovala i ženě. Meridy jsou relativně krátké tak že není až tak třeba speciální dámský model.

                  0 0
                • mechanik  

                  Teď se dívám… jak velká je tvoje žena? Na skladě už mají pouze 20" a to je dost velký.

                  0 0
                  • JRKO  

                    přes net jsem poptal 16 , zítra uvidím co mi odpoví. Jinak žena má 165 cm

                    0 0
    • Palba  

      Ram je vybornej, ma zavodni geometrii a bude to strela. Karbonu bych se rozhodne nebal, pokud teda nemas pres 90kg. Co se ale tyka komponent, tak nic moc. Ale to vse se da casem zmenit a soucastky treba pouzit na treningovy kolo.

      0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.