• kili

    Citam Cykloservis a zase je tam prezentacia MERIDY.Nove Velo a zase ta ista MERIDA.A dnes listujem Peloton a samozrejme zase ta MERIDA.Kolko tym platkom a pisalkom za to platia.Gunn-Rita sem,Gunn-Rita tam,ze uz sa mi protivy.Od MERIDY si uz nic nekupim.Kolko zisku dokaze tato firma vymamit od zakaznika navyse,aby si mohla dovolit taketo darmozracske akcie.

    0 0
    • Meesha  

      No proste velka firma potrebuje velkou reklamu… Nechapu co te na tom v dnesni dobe udivuje? :-) Author je neco podobnyho.

      0 0
    • Páník  

      huuuu…ta MERIDA ti musela provest neco strasneho:)

      0 0
    • Jogador  

      Přijde mi že posladní stránka ve Velu byla vždy věnovaná meridě a poslední líst authorovi, zas mi přihjde, že třeba v každým cykloservisu je reklama na ghost:)

      0 0
    • HoK  

      Třeba si to příští rok už nebude moc dovolit, když si od ní nic nekoupíš:-) Mně spíš vytáčí reklama takového ČEZu, tam nemám možnost volby.

      0 0
      • fousek  

        No to taky nechapu proc CEZ dela reklamu

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Aby ukazali, ze na to maji. Mozna aby sis pri placeni elektriny vzpomnel na tu roztomilou zarovicku a misto nasrani ses zasmal :)

          0 0
    • VencaV1  

      Mas pravdu jsou to kapitalisticky vydridusi, ja si od nich naprotest taky nic nekoupim. :)

      0 0
    • lubos  

      to mas dobre, pretoze meridu kupit nemusis. Ale telefonovat v zasade potrebujes .. a ? ;o)

      0 0
    • Kany  

      Milá Lenko Veselá (kili), rád bych ti osvětlil, „darmožrácké“ akce o kterých se ve svém příspěvku zmiňuješ. Těmto akcím se říká předváděcí akce a je zvykem je dělat ve všech oborech jako promo akce pro novináře.Auto­mobilky zvou novináře, mobilní výrobci zvou novináře…Tedy i Merida pozvala novináře z celého světa na dva dny nam Mallorcu, aby představila svůj tým a nové modely kol. Mohu tě ubezpečit, že celá akce není pro ni zas tak drahá ve srovnání s jinými reklamními výdaji. Například letenky (to si může každý spočítat a není to nic tajného) pro tři novináře z ČR stály Meridu cca 25.000 Kč, což je cena jedné půlstránkové inzerce v českém cyklistickém časopise. Jinak samozřejmě mimo krátkého pobytu a cesty Merida nám „pisálků“ za to nic neplatí. Každý časopis využije možnosti zajezdit si s jedním z nejlepších světových týmů v MTB a s olympijsou vítězkou a potom své zážitky sdělit čtenářům. takto to funguje už od doby, kdy byly „vynalezeny“ časopisy. Asi bys také nepohrdla. Ale třeba jsi schopna něco napsat a stát se redaktorkou cyklistického časopisu a také být vyslána na podobnou akci. A abych tě uklidnil, že cena za takovéto prezentační akce není opravdu vysoká, tak například účast na domácím cyklistickém veletrhu stojí firmy statisíce až milion Kč. Ale když určitě i ty chodíš po kolařské výstavě, tak tě jistě nenapadne, že to je „darmožroutská“ akce. Dneska už je taková doba, že je přetlak zboží a firmy, aby prodaly, musí ukázat své zboží všemi možnými způsoby. Jsou to reklamy, PR články, billboardy, katalogy, předváděcí akce, výstavy a třeba pozvání novinářů do zahraničí. Takovéto akce jsou skutečnou kapkou v moři výdajů za reklamu. A nedivím se ti, že se ti Gun RIta protiví, mě by se také protivila, kdybych s ní někde jel a ujela mi do kopce, což by se určitě stalo. Kany – Cykloservis

      0 0
      • VencaV1  

        Takze si vas ta Merida vlastne koupila. :)

        0 0
      • SELMIRA  

        Nechápu ten závěr. PROČ do toho pleteš, že by Gun Rita někomu ujela? Kili přeci psala, že se jí protiví, páč je v každejch novinách. Na to má snad právo. A Ty máš zase právo jí tu oponovat, ale nemusíš být jízlivej. A když už Kili oslovuješ celým občanským jménem, mohl by ses taky Ty jí podepsat. Co Ty na to?

        0 0
        • Kany  

          Milá Selmiro, ad 1) s tím ujetím nechápeš nadsázku. Myslím si, že Gun Rita by ujela všem tady, z vás, co chodíte na tento chat. nebo myslíš že ne? To není potupa, to je realita profesionální cyklistky nejlepší na světě. Tak abys to zase nepochopila špatně. A že se protiví? Nic jiného nezbyde, než se s články o Gun Ritě vyrovnat, protože je nejlepší, Až nebude, tak se o ní psát nebude. Stejně jako třeba o Armstrongovi. Takže v tom nehledej jízlivost, nebo si mám myslet něco o ješitnosti? ad 2)Kili oslovuji občanským jménem, protože ho má v profilu. Stejně jako já vč. funkčního e-mailu (na rozdíl od tebe – pokud tedy smím tykat) Stačí toto mé vysvětlení?

          0 0
          • lubos  

            Ale Selmira ma email funkcni :) A vubec, nech Selmiru na pokoji … ty obcanske jmeno ;o)

            0 0
          • enjoy  

            vsem tady asi ne:-).porad je jenom clovek a jenom zenska:-).jsou tu lidi kteri by ji to asi slusne nandali,ale pochybuju ze by byli hrdy na to ze predjeli zenu:-).to jenom k tomu,ty machre:-).

            0 0
            • Lance  

              a ja si myslim, ze vsem tady

              0 0
            • kafac  

              Na Merida BikeTour 2005 na 100km trati byla celkově 34 přitom asi 20minut bloudila po lese a to ještě jela jen tak rekreačně, protože zrovna přijela z MS. Tak nevím nevím jestli bys stíhal :-D

              0 0
              • lubos  

                No jsou tady lide, kteri i pres solidni ztratu z duvovu defektu v pohode dali Rybarika .. treba .. ;)

                0 0
          • SELMIRA  

            Nazdárek Kany. Promiň, jestli jsem Tě urazila, jen se mi zdálo, že se zbytečně navážíš do Kili za to, že si tady dovolila napsat že ji štvou akce Meridy a Rita. :o) Jasně, že by mi ujela, stejně jako Tobě, to ale nesouvisí s tim, že někomu vadí reklama. Já věřim, že brzy se spíš bude psát o Maje Wloszczowské, ale je mi to jedno. Merida je moje uplně nejvíc nejoblíbenější kolesko i když na reklamy celkem kašlu a idoly příliš nevnímám. I když…Josého fotečku s podpisem mam v práci na nástěnce… :o))

            Vim, že Kili má jméno v profilu, jako Ty. Ale když jsi tady její jméno zveřejnil, tak se mi zdálo divné, že sám se podpisuješ Kany – cykloservis. :o) Jméno v profilu nemám, páč mě přece každej zná. :o)) /To je žert, ale mo(u)dří vědí. :o))/ Tak dík za vysvětlení, přeju Ti hezký jaro. ;o) ŠELMÍRA Martina Mochánová

            0 0
            • Kany  

              Ahoj Selmiro, rozhodně jsi mě ničím neurazila a myslím si, že mám věk na to, abych nejrůznější narážky chápal jako urážku. Víš, ono je dost velké neštěstí všech možných diskuzí na netu, že když něco napíšeš, tak často dost stroze a dá se to pochopit deseti způsoby a podle momentální nálady čtenáře. S tím asi se mnou budeš nejen ty souhlasit. Jestli jsem napsal že by jí Rita ujela a asi všem, tak to je samozřejmě s nadsázkou na její předcházející řádky. A celkem si stojím za tím, že by tomu tak opravdu bylo. Mě samozřejmě nevyjímaje, protože mě už ujede skoro každý, ne-li každý. Samozřejmě kili chápu, že jí třeba otravuje neustálé psaní o Ritě, ale tak už to v médiích bývá, že se píše o těch nejlepších a pořád dokola. A že o ní napíší tři cyklistické časopisy a vyjde to v jeden měsíc je jasné, když jsme byli všichni pozváni na Merida Camp, kde byly dva dny vyhrazeny na novináře, rozhovory a focení. Je samozřejmé, že se od časopisů očekává, že se o tom napíše. A proč také ne, když člověk má možnost být s těmi opravdu nejlepšími. Problém je akorát v tom, že když přijde pozvání tři roky za sebou, tak se člověk musí pokaždé napsat něco jiného a jinak. Je zajímavé, že větší část mého příspěvku byla o něčem úplně jiném a mnozí se zde zaměřili na mou poslední větu kterou pochopili asi jinak. Ale to je opravdu problém chatů a nejen mého příspěvku. Z těchto důvodů jsem se kdysi zařekl, že sem nic psát nebudu a vidíš, porušil jsem své předsevzetí a mám to… A odpověděl jsem kili hlavně z toho důvodu, že napsala o darmožroutských akcích. Tak jsem se to snažil vysvětlit. Takovéto akce jsou pro týmy potřebné. Jak jsem již psal, jsou součástí proma na výrobky a týmy. Navíc jsou to akce, o kterých si lidi rádi přečtou. Alespoň v Cykloservisu se snažíme psát tak, aby to bylo zajímavé, ze života. Jak se nám to daří mohou samozřejmě posoudit jen čtenáři. Každý bohužel vidí, že někdo pořádá akci na Mallorce nebo v Las Vegas. Ale nikdo už se neozve, že někdo pořádal darmožroutskou akci v Benešově nabo v Průhonicích. Mohu nejen tebe ubezpečit, ale hlavně kili, že firmu, která pořádá několikadenní předváděčku kousek za Prahou, stojí tato akce mnohonásobně více, než dva dny pro deset novinářů na Mallorce. Já ta čísla znám velice dobře. O výstavách a cenách jsem již psal ve svém předcházejícím příspěvku. A že se podepisuju Kany? Nevzpomínám si, že by mě někdo v posledních dvaceti letech oslovil jinak. Snad s výjimkou mé matky a ségry. Já prakticky na své jméno už neslyším. Kany není můj nick, ale vlastně mé jméno. Takže se tak běžně podepisuju a často nejen na netu. Své články v Cykloservisu také mpodepisuji Kany. Dokonce se stává, že někdo zavolá a ptá se, jestli tam je pan Kany. Její jméno jsem rozhodně nezveřejnil, protože ona ho má v profilu. Zveřejnila si ho sama, stejně jako já. Možná s tím rozdílem, že ona ho má v emajlu. Je také škoda, že řada lidí své jméno nezveřejní a potom své, často přihlouplé až přiblblé příspěvky skrývají za nickem. I když je vlastně úplně jedno, jestli se podepíší nebo ne, protože je stejně nikdo nezná nebo jen ti nejbližší kamarádi.Ale vzhledem k obsahu jejich příspěvků se jim nedivím že napíší jen nick. Ale s tím se asi musíme všichni vyrovnat. Někdy mi to na chatech, kde si občas čtu, připadá, jako když někdo vykřikuje z davu. Osamocen by nikdy nic podobného neřekl, jako když se z anonymního davu křičí. Proto se ani nedivím, když časopis zruší diskuzi, protože už se mu nechce, aby se na jeho stránkách objevovaly podivné příspěvky a která ho neprávem poškozuje. Asi víš o čem píši. Navíc to může mít i právní následky, neboť zřizovatel stránek do jisté míry odpovídá za to, ce se na nich píše. Teď zase vím já, o čem píši. Je to podobné, jako s články v časopisech. I nám v Cykloservisu hrozila soudní žaloba za větu, nad kterou se normální člověk ani nepozastaví. Jen pro dokreslení, kdysi byl v TV pořad, kde šéfredaktor hovořil o tom, že jeho noviny řeší v průměru pět žalob měsíčně. Ale to jsem odbočil trochu jinam. Možná to je ale důležité vědět, proč by se na netu mělo psát slušně a proč občas někdo zruší chat. Přeji ti také hezké jaro a konečně sucho v lesích. Určitě se těšíš, až si pořádně zajezdíš. A teď jsem opravdu zvědavý, co si kdo z tohoto příspěvku vybere ke svému komentáři. A nemohu se podepsat samozřejmě jinak, než Kany

              0 0
              • SELMIRA  

                uuuuuuuuuf! :o))) Žurnalista se nezapře. Nemám další námitky.

                0 0
    • kafac  

      Tady zase nekdo nemuze prekousnout ze si koupil nejaky predrazeny „znackovy kol“ a ne levnou Meridu :-) Jinak mam Meridu a jel jsem aji s Ritou a skvelej zazitek…

      0 0
      • VencaV1  

        Doufam ze nemyslis me. :) Ja totiz nejsem tak bohatej abych si moh kupovat levny praskajici veci. :)

        0 0
        • Páník  

          …a co drahy jednonohy mrzacky?:)

          0 0
        • lubos  

          Je dost dalsich znacek, drazsich a stejne praskajicich, namatkou Gary Fisher, Trek .. :)

          0 0
        • kafac  

          No ono s tim praskanim je to trosku jinak, stary Meridy praskaly – to je pravda, novy uz nepraskaji. Ale kdyz se podivas treba na TREK, Garry Fisher, Scot tak zjistis, ze procentualne praskaji asi 2× vic jak Meridy. Akorat ze Merida proda rocne u nas skoro 30tisic kol kdezto Trek a asi desetinu........ Nevim co mas za kolo, ale podle tvejch mindraku z Meridy asi jeden z tech predrazenejch strepu ;-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Co z toho ze novy nepraskaj, kdyz vzdycky kdyz vyjedu z kramu je to kolo uz stary :)

            0 0
    • gobike  

      Vam uz to hnusny pocasi leze na mozek… Resite tu takovy nepodstatny veci. Dnes je tak pekne, tak vemte biky a jedte radejc ven…

      0 0
    • Forx  

      ..ja som v Londýne a Meridu som tu videl asi 2× takže bud v klidu, až také hrozné to s tou globalizáciou nie je… zato specialized, tých je tu asi ako u nás-vás meridy..

      0 0
      • djano  

        Nerobi Merida aj pre Specialized ?

        0 0
        • náčelník  

          Robí, a dokonce ho aj částečně vlastní.

          0 0
          • djano  

            To som rad ze aj v Londyne behaju prelakovane Meridy :-))) Inak mal som k spokojnosti Meridu-ocelovy ram Dakar 790 (predany, sluzi dodnes) a dnes mam este stale na cestu 12-rocny bike, ktory profilovanim spojok napadne pripomina Meridu DuraCarbon a zatial sa mi nerozlepil ! (foto)

            0 0
    • R.1  

      Od MERIDY si uz nic nekupim – to je tvoje pravo Kolko zisku dokaze tato firma vymamit od zakaznika navyse,aby si mohla dovolit taketo darmozracske akcie. No ver ci never, ale zmyslom firmy je produkovat zisk. Teda okrem automobiliek :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.