• tutite

    Nazdárek. Sháním info na nové modely, nemáte nějaký odkaz? Díky.

    0 0
    • wax4  

      zdravim,co bys chtel vedet?

      0 0
      • lubos  

        vsechno :)

        0 0
        • wax4  

          povez co konkretne…vim toho dost :-) .. dejme tomu ze doslo ke zmenam v designu zmenam co se tyce vybavy a cen..silnicky vypadaji moc pekne a jsou za malo..design crossu a levnejsich sportu je fakt strasnej…atd.­.zajima te nejakej konkretni model?

          0 0
          • gobike  

            Nevis jestli Merida inovovala v konstrukci odpr. rámů, nebo jestli používají jiný tlumiče…

            0 0
            • wax4  

              jo,tlumice by meli mit s uzaviranim od DT,u drazsich kol z riditek a u levnejsich primo na tlumici coz asi neni moc dobry..trosicku zmenili geometrie a je to hodne na sramu…

              0 0
              • wax4  

                ted se divam ze u trans mission jsou tlumice mantitou a u missionu jsou DTcka.

                0 0
          • lubos  

            zadni stavba .. je tataz jako 2005 ? asymetricka ? Nedodelali tam horst link ? Co barvy … vaha ramu. Karbonovy XC Mission ram je stejny plus-minus ? Zvih zustal ? Cena ramu ?

            0 0
          • Baracuda  

            Me by zajimal konkretni model – Matts Lite V. Vybava, cena, vaha :-) Videl sem jenm obrazeak a vypadalo opravdu povedene – kdyby byla nejaka rozumna cena, tak mam asi sveho pristiho milaska vybraneho..

            0 0
        • tomek  

          Ty silničky jsou fakt super. Už to není Merida, ale je to kolo. Přestali používat XTR-ko Zvítězil SRAM!!!!!!!! No konečně… Za 89990,–Kč koupíš kola 9,6kg!! SRAM X.O , carbonové FSA AVID apod..

          0 0
          • sfinga  

            Sram já nerad, i když je supr. XTR je lepší!!!!!!!!!!­!!! :-)

            0 0
            • tomek  

              Já vozím ze Shimana jen přesmyk (XTR) a kazetu (XTR) ale i to vyměním za SRAM!!!

              0 0
              • TinkTink  

                Vubec nevim proc davas ty vykricniky, ale z mych zkusenosti, mi za poslednich par let vychazi Sram jako horsi varianta k Shimanu…napr. prehazky – cena/vykon byla aspon u tech mych horsi…kazeta rovnez…akorat retezy jsou fajn…

                0 0
      • tutite  

        Nějaká fota! Trans Missiony prý vypadají velice dobře, a karbonový Missiony jsou za slušné prachy a hlavně s DT tlumiči a lockem z řídítek!!! Díky.

        0 0
    • lith  

      no co jsem viděl vystavený modely v Jedovnicích,tak se mi moc líbily a ceny byly taky bezva. Karbonovej rám,vidle Fox, X-0 šaltr,brzdy Hayes.....to je myslím solidní kombinace

      0 0
    • pegal  

      nemate nekdo fotky?

      ja „nemam cas“ je hledat .. :)

      0 0
    • frank1  

      musíš jít na www.merida.com a tam si zvolit německou verzi stránek. Máš tam modely i s cenama v eurech. Zdar.

      0 0
      • dada  

        jo supr odkaz jen doplním že lze přejít i na MTB modely Merida 06. Stále nemůžu uvěřit některým cenám…třeba Matts Pro-D-za 54k FOX FX, karbon kliky a X.0???? to je slovo do pranice! když si ještě představím slevu tak 20 procent tak asi to vidím na upgrade na podzim 06!!!

        0 0
        • pegal  

          a co fully?

          0 0
          • dada  

            no jo vidis ty tam nejsou ale abych pravdu rekl ani sem je nehledal-za prvý sem k nim este asi dostatečně nedozrál, ale i kdyby ty mišny se mi prostě nelíběj. howgh!

            0 0
        • biker01  

          Dík, to víš sem na krossy:)

          0 0
        • mechanik  

          Pro všechny NO MERIĎÁKY to jsou kola co, to čubrnite a ty ceny za tu vybavu!!! MERIDO JEN TAK DÁL:-)))

          0 0
          • quassar  

            JJ taky si myslim, ze „kolekce“ na pristi rok se moc moc povedla, silnicky jsou nadherny a bajky taky moc nezaostavaj. No mam pro M. trochu slabost pravda, bajka uz od M. mam a silnicku snad na jare koupim :)

            0 0
            • Lance  

              jsou opravdu suprove a libi se mi moc a moc,jeste,ze jsem si nic nekoupil no a asi dlouho ani nekoupim,pokud jeste vubec nekdy:)

              0 0
        • mechanik  

          Taky jsem nemohl uvěřit a tak jsem si to nechal potvrdit přímo od dovozce a opravdu je to pravda…

          0 0
        • lubos  

          to spis proto,ze cena Fox vidlice pro Meridu (resp. velkeho dodavatele bajku) je mozna tak prinejhorsim 30% ceny , za kterou se normalne prodava maloobchodne.

          0 0
    • quassar  

      Tak biky i silnicky 06 uz i na http://www.merida-bike.cz Mimochodem mam uz vybranou silnicku na pristi rok, ROAD 905–20 je jasna volba, jako s ultegrou a zapletenejma kolama je 36000 uplne nadherna cena.

      0 0
      • frank1  

        Jen tak pro zajímavost si srovnej ceny na merida.com na německých stránkách. Jak je vidět, tak jsme na tom líp než Němci. U nás bude model Trans Mission Sport V podle informací na našich stránkách Meridy za 27.490,–Kč. Ten samý mode na německých stránkách za 799,–Euro. Při dnešním kursu to dělá cca 24,000,–Kč. A pokud by ještě vrátili DPH? Hlavně na západě republiky to bude asi aktuální.

        0 0
        • Thapsus  

          DPH už se nevrací,všici jsme v Unii.

          0 0
          • Toams  

            … mozno ma dvojite obcianstvo CR-Svajc:-) P.S. Nick mas podla toho hotelu v Tunisku?:-) Ten bol gut …

            0 0
        • airwaves  

          Můžeš prosím dát nějakou adresu na bike shop v de nejíp pokud jsi tam už i něco nakupoval a kde posílaj do čech? dík!

          0 0
    • terák  

      http://www.cykloshop.cz/vyber.php?… – tady už je rovnou prodávají.

      Jinak taky existuje diskuze „Modely 2006 na webu“.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.