rozdíl mezi vypleteným a zapleteným kolem

69 nepřečtených
  • bishi

    prosím o vysvětelní…

    Anketa: Kdo to ví?

    12x
    26%
    34x
    74%
    0 0
    • Pá-dlista1  

      Vypleteny jsou, kdyz jde sudy drat z vnitrni strany licheho a zapleteny, kdyz jde z vnejsi strany. Zapleteny jsou daleko lepsi.

      0 0
    • wroum  

      zapleteny kolo je takovy, jaky si ho odneses ze servisu a vypleteny je ten stav ve jakym ho tam neses – treba po tom co ti nekdo zabrzdi klackem do dratu…

      0 0
    • jihra  

      Vy tu zase kecáte!

      0 0
      • Stancek  

        To je cely B-F … ja to taky nevim, jakej je mezi nima rozdil a asi se to nedovim, teda nejspis ne tady, nekdy neni poznat, kdy nektery postavicky mluvi vazne a kdy si jen delaji z ostatnich pr*el, par z nich bych neveril ani nos mezi ocima :-D . Jeste se tak da neco vystrachat v historii, ale i ta je plna kecu a nez clovek najde co potrebuje, tak to trva. Na druhou stranu je tu nekdy sranda, tak sem pobavit a na otazky opravdu se tykajici cyklistiky a veci okolo se dohrabat jinde. Mozna az zacne byt vic teplo a lidi zacnou vic jezdit a min blbnout…

        0 0
        • Lance  

          nevsim sem si, ze by si tady nekdy nekdo z nekoho delal p…l

          0 0
    • bishi  

      Vždy a všude hovoří nejvíc ti, kteří toho mohou říci nejmémě.......

      0 0
      • prodi  

        Asi to bude tím, že musejí odpovídat na takové chytré dotazy, jako zapletené vypletené kolo. To je takový rozdíl jako třeba chléb a chleba.

        0 0
        • bishi  

          Právě že nemusejí, pouze bytostně chtějí…

          0 0
        • Medunka  

          Jasne, ty a ostatni tady vi rozdil mezi vypletenym a zapletenym kolem od plenek, je to pro vas automaticke, ale jsou tady lidi, kteri na biku zacinaji a nemaji vubec predstavu. Kdyz se tady zeptaji, jsou „inteligentnejsimi“ uzivately odkazani na historii – laik ne vzdy vi presne co chce, co je jeho problem!!!! a nedokaze presne a jasne specifikovat dotaz na vyhledavani!!! Bike-forum je FORUM. Ja osobne uz se tady radsi na nic nezeptam, pac bych tady byla za totalniho vola ze nevim tak primitivni vec. BF neni jen pro vseznale chrty kteri tady porovnavaji ruzne komponentu ktere je lepsi o setinu a ktere naopak ale i pro bikery amatery, kteri jezdi pro radost a obcas maji se svym milackem trable a potrebuji pomoci!!!!

          0 0
          • prodi  

            Ale Medunko, jsi tady už dost dlouho na to, abys věděla o čem B-F je, ne? Takže musí být někdy i trocha srandy přeci… Takže všechno dobrý :)

            0 0
            • Medunka  

              Prave ze jsem a vim, ze kdyz clovek chce znat odpoved na svoji otazku, tak si musi precist 50 prispevku a udelat si z nich vycuc aby se odpovedi dopracoval. Pac tady to nikdo nikdy neumi napsat do jednoho prispevku

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Na vetsinu otazek neexistuje jednoznacna odpoved… zalezi na uhlu pohledu.

                0 0
                • Lance  

                  to je fakt a clovek muze byt rad, ze si muze vybirat, to neni jak za komunistu kdy byla jedna odpoved a nic jineho neexistovalo,ale to ty nepamatas

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Ja mam hrozne slabou tu kratkodobou pamet.

                    0 0
                    • bishi  

                      To můžeš dneska jednoduše řešit např. GINKOPRIMem, neboť i krátkodobá paměť je pro náš život velmi důležitá: díky ní si vzpomeneme, kde jsme zaparkovali auto, v kolik hodin máme schůzku, kam jsme chtěli jet na dovolenou, jak se jmenujeme a kde bydlíme. Zdravou paměť potřebujeme na každém kroku a každou chvíli. Pozitivně působí také na další mozkové funkce jako jsou učení, koncentrace a intelekt. To vše jenom za 116,–Kč a jsi v cajku…

                      0 0
                      • prodi  

                        Ale pozor, moc to nepřeháněj, pak se to může otočit proti tobě :)

                        0 0
                      • stařík  

                        Já včera zapomněl, kde jsem v ulici Kafkova nechal auto a když jsem volal na městskou policii, aby mi řekli, na který parkoviště na šestce odtahujou, tak jsem k němu šouravým krokem došel.

                        0 0
                        • MartinXC  

                          To znám, bloudění parkovištěm v Kotvě patro po patru, kde že to auto stojí. Ještě že existují dálkové ovladače, stačí bliknout :-)

                          0 0
                      • VencaV1  

                        Ty mas tohle vsechno ulozeny v kratkodoby pameti? To si davej pozor, hlavne u toho jak se jmenujes a kde bydlis by to mohlo byt nebezpecny. :)

                        0 0
          • noname0  

            co se cilis ? BF neni o technicky fundovanych odpovedich ale o brouseni ostrovtipu a uspokojovani ega nekterych jedincu, ze padlisto a jemu podobni? jinak zapletene a vypletene jedno jest, ale v podstate je to blba otazka a jak se rika na blbou otazku blba odpoved..

            0 0
            • bishi  

              PROČ je tedy zapletené lepší?

              0 0
            • Pá-dlista1  

              Btw. opet nemas pravdu! Tentokrat v te druhe casti prispevku. Predstav si, ze si koupis nova zapletena kola a prijedes s nima na nasi spolecnou vyjizdku (schvalne jsem zvolil sci-fi povidku;) a ja ti strcim klacek do kola… tim padem ti kolo vypletu… neboli stvorim kolo vypletene, vlastnostmi zcela neporovnatelne s kolem zapletenym.

              0 0
              • enjoy  

                je to bys byl hodnej:-),muzu taky?:-)

                0 0
              • noname0  

                aha , tak problem posouvas do roviny vykladu pojmu jazyka ceskeho.tak fajn v obchode tedy kupujes zaplet a nebo vyplet?

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  V obchode kupuji draty.

                  0 0
                  • noname0  

                    ja tedy radeji kupuji spice, u dratu nikdy nevis co ti vlastne nabidnou (treba svarovaci) ale jinak to chapu ze se bojis kupovat vyplet(viz. tvuj vyklad pojmu) a pokud by jsi sel koupit naplet a nebo zaplet tak by te asi z obchodu vyhodili, ze? mozna by bylo dobre pouzit pojem predni a nebo zadni kolo pak tyto lingvisticke probelmy odpadaji, koneckoncu to vychazi ze stareho dobreho slovicka wheel

                    0 0
                    • prodi  

                      Svařovací jsou elektrody, ne?:)))

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      já tedy dyž du do krámu tak kupuju „pět drátů dvojek 260 mm dlouhejch“ a eště nikdy mi svařovací nedali. hm. ale radši teda příště řeknu že chci špice do kola. :o)

                      0 0
                      • blue  

                        asi chodis do kvalitnejsiho bikeshopu, nez noname0 :-)

                        0 0
                    • VencaV1  

                      No fuj, uz je tady zese to hnusny slovo spice. A ja bych rekl, ze cely tento problem je pouze v rovine vykladu jazyka ceskeho.

                      0 0
            • Medunka  

              Jak ma Neznalek vedet, ze otazka „rozdíl mezi vypleteným a zapleteným kolem“ je blba otazka na kterou dostane blbou odpoved? Tyhle dve oznaceni normalne funguji a jak ma Neznalek vedet co si pod kterym nazvem vysvetlit?

              0 0
              • prodi  

                Zkus třeba se na to podívat selským rozumem, jaký je to rozdíl. (Pokud nebereš vážně to, co popsal vejš Pá-dlista)

                0 0
              • Pá-dlista1  

                A to jsem jeste nasel kola napletená koloshop.cz/in­dex.php?volba=sou­castky&soucas­tka=23

                0 0
                • prodi  

                  Jo. Co e-shop, to jiný název :)

                  0 0
                • JSt  

                  tady bych videl drobnou nuanci. je rozdil treba vyp*cat a nap*cat…

                  0 0
              • max78  

                Souhlasim s Medunkou. Ma to tady obcas elitarsky nadech. Parkrat jsem kdysi polozil otazku na ivelo.cz a mel jsem podobnou zkusenost, tak jsem se prestal ptat a jsem pasivnim ctenarem, coz je kontraproduktivni dusledek „tribeni ostrovtipu“ apod. Tesim se na dalsi privaly vtipnych reakci. M.

                0 0
                • Peslezedirou  

                  Tak zkus jet s nějakou tlupou z B-F na švih a uvidíš tu tvoji Elitu :))))))

                  0 0
                  • fousac  

                    nejakej problem mladej??? ;))))

                    0 0
                    • bolekkrutor  

                      tak já si pod pojmem "zapletené kolo"předstvuju kolo zapletené od výrobce(Mavic cross maxx,dee maxx…),naopak "vypletené"je dle mého soudu to,co si člověk nechá vyplést v servisu,nebo jej má na hotovém kole…jinak je to asi úplně putna ?zapletený kola-oblečení?

                      0 0
                    • Peslezedirou  

                      vždyť říkám Elita :o))))))))))

                      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.