• MF

    Hladam ruxak na notebook velkosti 15.4". Zaroven by mal byt aj torsku sportovejsi. Keby bol vhodny na bajk tak by bol idealny. Dik

    0 0
    • Meesha  

      www.boblmania.cz

      0 0
      • MF  

        Hmmm. Zaujimave… Lacne to ale teda neni.

        0 0
        • Mamutt  

          Ale výborný. Krámek je teď v podolí vedle Kastaru. Zrovna noťas jsem v tom nikdy neměl, ale nemůžu si to vynachválit :o)

          0 0
          • Meesha  

            tak tam se musim skocit kounout! VIm, ze je meli u Kotvy a na Zlicine. neznam nikoho kdo by si stezoval! Az bude fotacek a prebytecny penizky, tak asi vim co s nima udelam 0:-)

            0 0
            • Mamutt  

              V Kotvě právě už nejsou a na Zličíně toho moc nemají :o( Takže se musí daleko… krámek je na straně toho náměstíčka nad vodárnou (po pravé straně, když máš vodárnu za zády), Yacht Club.

              0 0
          • MF  

            No, zeby som „karbonovemu“ notebooku doprial takuto paradicku? Neviete kde by to slo zohnat v okoli BA? Rad by som si to omrkol na zivo.

            0 0
            • mar_tin1  

              v ba som ich videl v auparku, tusim pogo boardhouse, ci ako sa ten obchod vola na 1. poschodi, vedla treklandu.

              0 0
      • jecnak  

        Jj muzu jen doporucit. Nosim v tom notes a nic lepsiho jsem zatim nikde nevidel. Zpracovani jak jinak nez perfektni, akorat ten batuzek trochu klame telem, moc velky vevnitr neni, coz ma nasvedomy prodlouzeny spodni dil, dik kteremu se ale zase vyborne nosi a neboli z nej zada. Doporucuju vyzkouset primo na biku.

        0 0
      • Pan F.  

        A co na 17ku notas? Do ty boblmanie se vejde jen 15k.

        0 0
      • ddd - andy  

        Mam je taky uz par let a luxus..

        0 0
    • jonti  

      mam z prace dicotu www.alzasoft.cz/DetailPage.asp?… , vojde tam klasicka 15tka aj sirokouhla 15,4, bahoty su to super, len trohcu drahsie. Podla mna uplne staci www.alzasoft.cz/DetailPage.asp?… kamos to ma a nema problem.Na bike az take dobre nie su, lebo nie su ploche. Na biku a korculiach vozim NB normalne v obycajnom treksporte. Zatial som na neho nespadol… :)

      0 0
      • MF  

        Nad Dicotou som uvazoval. Viem si ho zohnat lacnejsie zo skladu, takze to celkom pojde. Viac ma ale fakt oslavili tie plastove kreacie ala boby :) Len tie su uz fakt sakra drhe.

        0 0
    • kesu  

      doporucil bych samsonite,mam teda brasnu pres rameno na buk a je fakt v pohode,batohy delaj taky a jsou super,akorat jsou drazsi..

      0 0
    • tk  

      ja mam na bika deuter transalp 30, na notebook 15,4 sem si do nej udelal futral ze stary karimatky, slepeny duck tape, dno dvojity, aby to vic tlumilo. podle me je to dobry a levny reseni. batohy na notebooky sou totiz dost hnusny a drahy. na bajka tenhle deuter nema chybu, i kdyz je vyuzitelnej jen na vikendovy akce, jinak je moc velkej. do baglu se mi i s notebookem vejde skener. a vsechny draty. a dobre se s nim jezdi na kole, kdyz je pocitac vevnitr. a pro zlodeje neni evidentni ze je ve vnitr notebook.

      0 0
      • jecnak  

        No karimatky jsou sice fajn, ale kdyz hodis s tim notesem zada, tak rozsekas display, coz je zaroven obvykle to nejdrazsi na notesu. Chce to spis nejaky pevny pouzdro.

        0 0
    • RUMcajs  

      Vozite nejakej model od Camelbacku, do jakyho by se vesel 15,4" Dell?

      Pac mam i FR bika, rad bych neco univerzalniho na chranice, paterak a tak a aby v tom clovek i NB mohl nosit, kdyz zrovna neni na biku.

      Dik

      0 0
      • MF  

        Neviem ako DELL, ale Acer Ferrari na beton nevleze do Blowfisha a ani do HAWGA.

        0 0
        • RUMcajs  

          Cus, kolik tomu asi tak chybi cm, aby se to tam veslo?

          0 0
          • MF  

            Na sirku tam vliezol s odretymi usami. Na dlzku mu chybalo par cm. Nebolo to dajako tragicke, ale takto by to nosit neslo. Neviem ako je na tom s velkostou DELL, ale tento Acer patri k tym „mensim“ 15.4". Treba to skusit. Inak objednal som si DICOTU tusim mission co tak dajako sa to volalo. Pozeral som ze na pulte v AuParku ju maju za dajakych 4500Sk. To je asi 2× tolko co stoji v sklade… Asi zacnem predavat kabele na notebooky…

            0 0
      • Pedro  

        Odvažlivec co si koupil Dell? :-) Rovnou napíšu o co jde. Dělal jsem v Holandsku v jejich centrálním překladišti a co se týče laptopů Dell, mají pěknou trajektorii během letu na paletu. :-) Na druhou stranu se musí nechat že samozřejmě nejsou blbci a je to dobře zabalený, ale nemění to nic na tom že ani jeden stálý zaměstnanec Dellu nevlastní počítač značky Dell (mají je za VOC).

        0 0
    • dvsole  

      Pokud ti mohu něco doporučit, tak sám mám speciální batoh na NT od Deuteru a je super. Podívej se sem: www.hudy.cz/default.asp?… mám Giga I. Je u něho výborné, že má pevnější dno a hlavně nad dnem končí ještě speciální kapsa kam dáváš nóťas, takže i když batoh hodíš na zem, tak by se počítač neměl rozbít. Jinak má dělaný záda s dobrým odvětráváním (přímo Deuter bike system), na kolo se dá použí také.

      0 0
    • libi  

      no jak to tu tak ctu tak nechapu, na kole si perfektne odpocinu od kompa a sem za to rad a vy si to tahate sebou. proc? treba kdyz nekdo jezdi do prace na kole s notasem, tak chapu, ale jinak ne

      0 0
      • RUMcajs  

        Treba chci koupit univerzalni bagl na chranice, notase, nakupy…

        0 0
        • libi  

          ok tak to taky beru. to beru z pohledu cloveka kterej notase nema÷)

          0 0
      • MF  

        Presne je to koli praci. Naviac som si zriadil kancelariu v lese a tam sa treba dostat :)

        0 0
    • macin  

      Ja mam Camelback Crosslite 25, ma vevnitr polstrovane pouzdro kam se presne vejde notebook (mam Dell D800). Naprosta spokojenost, stoji 2000, super sedi na zadech, je tam i vak na vodu, neni co resit.

      0 0
    • Loco En El Coco  

      Batohy na notebooky dela i Oakley: oakley.com/o/c507t Nejlepsi by byl asi Hardshell. Ja sam bych chtel MTB pack (ne na notebook, ten normalne nosim v tasce co k nemu byla).

      0 0
      • Meesha  

        jenomze Oakley u nas sehnat je porod! Snad to ted bude s novym dovozcem lepsi…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.