• gummo

    Cau jelikoz si kamos roztristil obratel asi 5metru odeme tak me to trosku podesilo.. a rozhod sem se ze si koupim aspon paterak na lyze.. Do historie sem koukal ale vzdy se resily pateraky na bike.. coz je podle me docela velkej rozdil v pohybu tela a tak bych rad vedel jestli mate nekdo zkusenosti z jednim stechto dvou.. www.trinnity.cz/DetailPage.asp?… www.helmy.cz/…hield-6.html rozhoduju se zatim mezi temito.. jestli mate nekdo dobrou zkusenost s jinou firmou urcite reknete… Dik Lukas

    0 0
    • mawerick  

      to je ale ten samej;) jenže jeden je šestipanelovej a jeden sedmi:) (podle výšky jezdce – měl by sahat od kříže těsně pod krk, tak aby ti nebranil zvednout hlavu)

      0 0
      • gummo  

        noo taky sem si toho tedka vsimnul :) takle je to spravne www.helmy.cz/…extwave.html www.trinnity.cz/DetailPage.asp?…

        0 0
        • mawerick  

          tak s tim nextwavem nevim… ten normalni jsem mel na sobe (na prkne) asi na dva dny a v pohode… jen byhc mozna zkusil sehnat ten co je jako trycko (neni na ksandy ale jako soucast sitovaneho trycka) protože ty kšandy a bederak můžou být nepříjmený. (aspoň mě to celkem vadilo)

          0 0
          • gummo  

            hmm na tan sem taky koukal ale uz je trosicku pres limit kterej sem si dal…

            0 0
            • mawerick  

              tak to nevim:( ja videl jeden jedinej a ten byl za docela podobny penize jako ty normalni (asi 2900,–)

              0 0
            • mawerick  

              P.S: ale bylo to po zime… tkaze byl ve sleve

              0 0
              • gummo  

                No jestli ho nekde uvidim za 2900 tak se do nej vrhnu ale zatim sem ho nasel nejlevnejc z a5390… coz je mooooc…

                0 0
        • blaska.vita  

          Tak lavni rozil je v tom ze ty klasicke Shiel maji jako tlumici hmutu pryz a next je vytlumeny hlinikem.Je proto lehci a jeste lepe odvetrany.Ja osobne vozim Next.Makam v krame a mame taky vsechny modely vsetne te vesty.A pokud bys chtel tak za nejakou super cenu muzu poslat.

          0 0
          • blaska.vita  

            Jinak ty Shield se deli podle poctu clanku a velikosti(S-XL)Velikost znamena obvod popruhu a bederniho pasu.Next je S-XL a tam to je vsechno dohromady-obvod i pocet stitu.

            0 0
          • goofy  

            Sakra… Tak ote supr cene sem menl vedet drive…

            0 0
    • goofy  

      Ja mam kopii tohodle: www.zamo.cz/…kspace_v.jpg

      Jezdim snim na lyzich i na kole a pohoda. Ksandy mi nijak nevozim, a nazadech ho taky nijak necitim. DJednou uz sem ho dokonce i testnul ( pad na vetev v lese) a ochranil dobre.

      0 0
      • goofy  

        Ksandy mi nijak nevozim = Ksandy mi nijak nevadi… Tu pishu zase pekne kraviny…

        0 0
    • Dumbo  

      tak keby ze jazdim aj na boarde skutocne freerajd a pravidelne tak asi by som vozil ten MX co mavam na bajku… neobmedzuje ma… podla mna je zbytocne kupovat aj nato aj nato zvlast paterak… ale kedze vecsinu jazdim len zjazdovky tak neriesim… to ze obcas si dam les abo popod lanovku jazdu neriesim… :)

      0 0
      • gummo  

        no ja na kolo paterak nevozim… na XC podle me zbytecnej.. a na lyzich se drzim prece jenom mnohem vic mimo sjezdovky..

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.