• kesu

    ahoj,ikdyz to sem uplne nepatri tak vas chci poprosit o radu kde sehnat levne lyze atomic.Chtel bych GS9 ve 180cm…dekuju moc

    0 0
    • Martyss  

      www.levnelyze.cz......případně zvolit levnější českou alternativu těchto lyží…lusti…

      0 0
      • Meesha  

        tam zrovna az zas tak moc levny nejsou resp. jsou i levnejsi eshop, jen si je nepamatuju z hlavy.

        0 0
        • Martyss  

          Pokud máš ISIC, tak tam můžeš uplatnit slevu 10 %, případně mají akce přes léto a na konci sezóny. Imho nejlepší je objednat v létě. Máš výber ze všech délek a modelů…

          0 0
          • kesu  

            ta sleva na isic je v tech levnejch lyzich.cz?

            0 0
            • kesu  

              hm tak nic tam jsou opravdu docela drahy..

              0 0
              • Martyss  

                Když jsem tam dva roky zpátky kupoval lyže, tak to vyšlo nejlépe. Byla tam 10% sleva, hůlky a poslání zadáčo, ale je možné, že se rozpoložení na trhu změnilo a někdo třeba nové hole nepotřebuje. Aktuální ceny lyží nesleduji, tak je to možná někde výhodnější.

                0 0
    • norman  

      Pokud už jsi takovej mistr světa amoleta že si troufáš na Atomic GS:9m, měl bys vědět, že nejlevnějš je pořídíš v podnikový prodejně v Altenmarktu.

      0 0
      • kesu  

        mistr sveta nejsem ale troufam si na ne protoze je ma bracha a ty lyze mi uplne skvele sedly

        0 0
      • Martyss  

        Btw…proč si myslíš, že tyhle lyže jsou pro misty světa?:-)

        0 0
        • norman  

          Trochu nadsázka, nicméně odladěná obřačka za bezmála dvacet tisíc si zaslouží už trochu vyježděnýho borce.

          0 0
          • kesu  

            zavodni lyze to neni ale jezdi se na ni skvele a ja se rad svezu na dobry lyzi

            0 0
          • Martyss  

            No obřačka to není:-).....jasně pro každého ta lyže není, ale člověk trošku více lyžuje a nejezdí jako magor, tak není problém

            0 0
    • senožrout  

      Levnelyže.cz drží cca pokud vím doporučené ceny.Nejlevnejsí ceny jsem nalezl mimo sezónu na http://slouking.wz.cz/ATOMIC.htm a www.ski-sport.cz. Zmíněné GS9 za 8500kaček.

      0 0
      • kesu  

        ja vim to sou testovacky a novy stojej 13 ale nemaj velikosti,potrebuju 180cm:(

        0 0
        • Martyss  

          Jdeš si jistej, že tu lyži budeš schopný prohnout?

          0 0
        • goofy  

          180? Jezdish obrak, nebo u vas mae hodne shiroke sjezdovky? To uz mash pomalu delku na sjezd a ne na bezne jezdeni… ;o)

          0 0
          • -b-n-x-  

            Ty woe. Ja merim 178 a skoro vsechny lyze mam 180. Jen jedny Xscreamy 187 a jedny Scotty Intoxicy QST 190. A u vetsiny lyzi bych chtel aby byly delsi. Akorad twintipy mi vyhovuji v te 180. Jednou jsem jezdil Salomony Teneighty 171 cm. Na sjezdovce ok, v parku v klidu a super, ale jaxem s tim vjel rychleji na krasnou prasanovou plan tak to bylo docela neprijemne. Vetsi delka by rozhodne pomohla. Jeste dodam, ze lyzuju vicemene jen mimo sjezdovky, takze sjezdovkari, pro vas je ma zkusenost asi k nicemu.

            0 0
            • goofy  

              Ja se zrovna bavim o tech lyzych co chce koupit… V prashanu je 180cm asi minimum, ale na sjezdovku to je zbyecne moc, a a neuzije si clovek u jizdu na hrane… Teda jinou zabavu na sjezdovce neznam. Prashan je holt prashan… :o)

              0 0
              • -b-n-x-  

                Na sjezdovce se da neco uzit?

                0 0
                • goofy  

                  Ale jo… Klickovani mezi duchodci a polakami, a kdyz je to dobry kopec, tak si tam clovek i dobre zajezdi (nejaky jumpik v pobliz je podminkou)… :o)

                  0 0
                • ddd - andy  

                  :-) Prvni kabinkou rano nahoru a kdyz pak vis, ze je ta sjezdovka jenom tvoje, ze vsechny hrany muzes skakat a rychlost bude omezena jenom tvym pudem sebezachovy, kterej bude v tu chvili stejne utopenej v adrenalinu… jooo, na sjezdovce se da vazne neco uzit… ;-)

                  0 0
                  • yakub  

                    jj, i na sjezdovce si to člověk může pořádně užít. Osobně se trošku bojim jezdit sám někde freeride.

                    0 0
                    • JSt  

                      ja se zase bojim jezdit mezi masou lidi na sjezdovce. u stromu se da predpokladat, ze zustane stat na miste :))

                      0 0
                      • yakub  

                        Lidi jsou na sjezdovce to nejhorší. Polovina jich jezdí pomalu od kraje ke kraji a další spousta jich tam někde sedí/leží uprostřed sjezdovky. A to nemluvim o frontách na vlek/lanovku… Nejlepší je si přivstat a jezdit brzo ráno první jízdy, kdy je nejlepší sníh a žádný lidi/fronty.

                        0 0
                        • -b-n-x-  

                          Naopak! Mezi lidma se aspon da zajimave jezdit. Ja tak ale casto nejezdim, bo jsem zodpovedny, a nerad bych nekomu nerad ublizil. Vzdycky si predstavuji ty nejhorsi scenare.

                          0 0
                          • yakub  

                            Já mam teda radši prázdnou sjezdovku, než nějaký kličkování mezi lidma.

                            0 0
                            • goofy  

                              To jo, ale nekdy to je pekne adrenalinovy sport… ;o)

                              0 0
                              • yakub  

                                To jo, ale někdy ztrácim nervy nad blbostí některých uživatelů sjezdovky…

                                0 0
                  • -b-n-x-  

                    no, ty woe. Asi je to tim, ze jsem jeste moc na zadne dobre sjezdovky nenarazil. Me to tak pripada, ze i kdyz jedu sjezdovky rovne ve vajcu, tak stejne to neni nic moc zazitek. Nehlede na to, ze najit si sjezdovku bez lidi je problem. Ovsem, zase takova rychla jizda mezi lidmi, jakozto trochu nevypocitatelnym elementem je mozna jeste tak to nejzajimavejsi :-)

                    0 0
                    • ddd - andy  

                      Pravda, clovek musi tyhle sjezdovky hledat za hranicema nasi rep. :-( Ale pak to stoji za to :-))

                      0 0
              • norman  

                Tak prašan bych do toho netahal už vůbec, na ten tyhle lyže nejsou ani náhodou délka nedélka.

                0 0
                • goofy  

                  Nebavim se o tehle lyzich do prashanu… Bavim se o lyzich wsheobecne. Na sjezdovku do 170, do prashanu od 180. Tot muj nazor…

                  0 0
          • kesu  

            merim 190cm a rad jezdim rychle,krom toho ze kratsi nedrzej pri skakani a nebo pri projizdeni bouli po patkach,proste mi prijdou nestabilni na patky

            0 0
            • Martyss  

              Imho…spíš důležitější je váha, síla a schopnosti…

              0 0
            • goofy  

              Nevim. Jezdim 170 s radiusem kolo 16–17m a nemuzu si stezovat. Jezdim taky celkem rychle a po hranach. Zaskakat si taky rad zaskacu… Proste pokud nejezdish kolmo na vrstevnice, coz ted na sjezdovkch ani nejde, tak se mi zdaji tak dlouhe lyze zbytecne, ale to je kazdeho vyber…

              0 0
              • kesu  

                tydle maj ve 180 cm radius 16metru ale kratsi fakt nechci jezdil sem na tech 180cm a prisly mi akorat kratsi podle mejch zkusenosti nedrzej na svahu,krom toho ze kolmo na vrstevnice se taky cas od casu rad svezu ale na tedlech lyzich i v tydle dylce to neni nic moc.Ps zkousel sem kratsi aby to nevypadalo ze tipuju proste mi to nesedlo

                0 0
                • Martyss  

                  GS9 v 180 cm radius 16 m.....to je nějak moc malé číslo ne?

                  0 0
                  • kesu  

                    nene,je to tak,ono to oznaceni grand slalom je spis jen tak je to klasickej race carver,puvodni 9,20…

                    0 0
                • goofy  

                  Kdyz maji radius 16m, tak to jo… To se da. Sem myslel, ze maji menshi a nezjishtoval jsem si to. Jinak na kratshi je treba si chvili zvykyt, ale pak zase je to o necem jinem…

                  0 0
                  • senožrout  

                    GS 9 mají při 170cm rádius 15m a při 160cm 14m.

                    0 0
                    • Martyss  

                      Hm…to jsou spíš krojení univerzálky než něčeho víc do rychlosti…:-/

                      0 0
                    • Lister  

                      To je nějaký dvný, to musí mít každá délka jiný profil, protože běžne 10cm=2m dolů, v každém případě, já bych na ničem co má radius větší než 14 m jezdit nechtěl.

                      0 0
                      • -b-n-x-  

                        zastance rychlosti nejsi, ze?

                        0 0
                        • Lister  

                          ne, odhadem se pohybuju běžně tak 40–50km/hod víc mi přijde na naše krátké sjezdovky jako plýtvání :)

                          0 0
                          • kesu  

                            zvazoval sem slalomky ale vadi mi na nich ze pri vyssi rychlosti nedrzej stopu,v obloucich pri vysokych rychlostech nejsou stabilni a na spatne upravenych sjezdovkach je starsny minus ze jak jsou kratsi nesedi na patkach,ja proste rad jezdim rychle

                            0 0
                            • Lister  

                              Jenže 14 metrů nejsou slalomky(aspoň pro mě), to jsou takové univerzálky. Za slalomky osobně považuju lyže kolem 155cm s poloměrem maximálně 12 metrů, ale spíš tak kolem 11m.

                              0 0
    • yakub  

      Teď maj lyže (i Atomicy) za docela dobrý prachy v Hlubočepích – http://www.kolanastatku.cz

      0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      taky bych nejaky potreboval nebot sem v bohem zapomenutem kraji cca 60km od Kaiserslauternu a nevim jak se dopravim domu do cr nebot snehova pokryvka rapidne pribyva a silnicari sou patrne maly a lehce prehlednutelni li­de.

      0 0
    • JMT  

      videl sem ty gs v tyhle dylce jako signature model-limited edition nakyho jejich racera za 299eur vcetne vazka neox (nebo jak se menuje…) flachau, intersport

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.