GT Avalanche 2.0 nebo Gary Fisher Wahoo model 2005

9 nepřečtených
  • Tooms

    Pomooooc… U GF se mi libi ram, na ktery bych dalsi sezonu dokupoval lepsi komponenty, ale nevim, jestli za to ten ram stoji. Na kole budu jezdit hodne – spis lehke tereny, jestli obcas nejaky tezsi, tak opravdu jen obcas. Nedavejte prosim rady typu „kup si treka“ nebo „kup si rovnou kolo za 30.000,–“. Dik moc :)

    GARY FISHER WAHOO 2005

    RÁM Materiál Gold Genesis Vidlice Rs Judy TT 80 Hlav. složení Ahaedset, semi-cartridge, seal Středová osa Cartrige

    PŘEVODY Převodník Shimano MC08 42/32/22 Pastorek Sram PG830 Přesmykač Shimano Acera Přehazovačka Shimano Alivio Řazení Shimano Acera Řetěz Shimano IG 51

    KOLA Náboj přední Shimano Náboj zadní Shimano Ráfek přední WTB Dual Ráfek zadní WTB Dual Plášť přední Bo Jones Plášť zadní Bo Jones

    DOPLŇKY Brzdy – páky Alloy Brzdy – čelisti Tektro 845 Pedály Nylon Platform Řidítka Bo Crowbar Sport Představec Bo Sport Sedlo Bo Select Sedlovka Bo Sport

    http://www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?…

    GT AVALANCHE 2.0 2006

    Rám GT Triple Triangle design 6061 butted aluminum wit Vidlice RST GILA PLUS SL, hydraulic fork wit Přehazovačka Shimano Deore Brzdy Tektro Linear Pull, 110 mm arms, 70 mm DIN pads Řazení Shimano ST-EF29 Kliky Truvativ ISO FLO, 4 Presmykač Shimano M –330 Kazeta Shimano Eight Speed, 11–32 ratio Řetěz IG-31 Středové složení Power Spline Cartridge Sealed Pedály ATB Resin body, Steel cage, to Řidítka Alum. 20 mm Rise, 6 degree ben Hlavové složení "TH Zero Stack system for 1 1/8"" " Představec GT ATB, threadless 25 degree rise with four bolt Brzdové páky Shimano ST-EF29 Přední nába Alloy QR Zadní nába Shimano 8 speed Cassette with QR Pláště Tioga Factory Extreme Front and Factory XC rear 26 Ráfky Alloy double wall ATB Sedlo WTB Speed V Sedlová trubka Alloy Micro adjust Hmotnost 13,5 kg

    http://www.mojekolo.cz/index.php?…

    0 0
    • Ice-goofy  

      vybral bych si wahoo vice se mi libi …ram je hezci(asi i budou srovnatelne kvality) a komponenty jak pises budes stejne menit…

      0 0
      • Tooms  

        Jasne, ale jednu sezonu na tom potrebuju odjezdit… Ten ram GF se mi taky libi mnohem vic – hned jak jsem ho videl v obchode, tak me chytl za srdce, ale zda stoji za to cpat do nej dalsi sezony prachy? Nevim :)

        0 0
        • Ice-goofy  

          Na to uz si musis odpovedet sam… jestli se ti ram bude libit a vyhovovat muzes menit..je to jen na tobe..a tvych fin moznosti..

          0 0
    • Páník  

      Ja bych bral spis GT,ten ram mi pripada takovej bitelnejsi…kamos ma GT 1.0 a dela na nem „psi kusy“ a maximalni spokojenost – ja na nem parkrat jezdil – a docela prijemny kolo

      0 0
      • gaston  

        dovolil bych si souhlasit

        0 0
        • MartinX  

          Mám GT Avalanche 2.0 jako zimáka a maximální spokojenost – pohodlný a přitom parádně hravý. Pěkně se ovládá a i když se mě Wahoo zdá také jako pěkné kolečko za relativně malý peníz na nesoutěžní XC bych GT rozhodně doporučil! :) A abych ti zamotal šišku ještě víc: http://www.mtbr.com/…121346.shtml

          0 0
    • khooca  

      Nemám sice wahua, ale mám rám tassajara 2005, 19". Kdybys měl zájem, písni na icq/mail.

      0 0
      • khooca  

        K tématu: sice odkazy na historii nesnášim, ale v tomto případě udělám vyjímku. Hledej genesis geometrii.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.