• Honza z H

    Chci si pořídit nějaký zateplený camelbak na zimní použití, ale nevím jak dlouho to udrží teplo a jestli 2l stačí, nebo radši 3l. Zatím jsem uvažoval o Camelu. Máte někdo zateplený vak a jaké jsou vaše zkušenosti?

    0 0
    • sann  

      no ja jsem vzdy v zime vozil normalni camel, ale vzdy tam zamrzla hadicka, takze u toho zimniho byt o melo byt uplne v poho, ten ma pres hadicku jeste neoprenovej chranic. Jinak caj mi tam vydrzel tak dve, tri hodinky podle venkovni teploty a vetsinou a plnil jsem jen 2l

      0 0
    • McBlacky  

      strč si ho pod bundu :) a z hadičky je lepší vžycky foukat pití zpátky at to nezmrzne. Ten neopren taky není všemohoucí

      0 0
      • MaPa  

        Stoprocentní souhlas.

        0 0
      • Mamutt  

        On ten neoprén skoro neizoluje, ale je v něm ještě navíc zašitý drát, takže si tu hadičku můžeš nastavit před pusu jako mikrofon :o) Tedy to se mi na tom líbí nejvíc. Jinak by to postrádalo tu výhodu oproti bidonům, že kvůli napití nemusím nikam šmátrat.

        0 0
    • Martin  

      Koupil jsem si ho minulou středu a teď jsem s ním 4 dny jezdil na sněhu. Naprostá spokojenost. Počítám i s využitím na běžky a SNB.

      0 0
      • Honza z H  

        A jak velký máš. Máš celý batoh, nebo jenom vak, možná ten zimní batoh taky líp drží teplo, nebo je tam jenom ten obal na vaku?

        0 0
        • Martin  

          Mám celej – batoh a rezervoir. Ten batoh je upravenej Blowfish. Ten neoprén je tam qůli tomu, že ti voda nezamrzne, teplou jí neudrží. Takže je lepší profouknout z5 do vaku. A na lyže pak vozit hadičku v popruhu.

          0 0
    • dieegoo  

      Zimni se od klasickeho lisi pouze v tom ze funguje jako „termoska“? Takze i v lete udrzi tekutiny studene?

      0 0
      • pali  

        tekutinu je potrebne vyfuknut spat ako tu bolo spominane a nepomoze jej ani termo hadicka a kryty naustok aj v tom to zamrzne takze vyfukovat spat skusenost z viac sezon v zime

        0 0
    • vinca  

      nebo vem normální , a v ba?ohu ho měj zabalenej do alobalový igelitky, co prodávaj v supermarketech na přenos mraženejch potravin, hadičku táhni pod bundou, je to odzkoušený, a funguje to taky

      0 0
      • Jorje  

        jak ho ale dostat pod tu bundu? Spodem na zadku? Nějak nemůžu přijít na to kudy tu hadičku vést.

        0 0
        • chupas  

          metr hadice v baumaxu 15kc, kup 10 metru a muzes vozit camel klidne v botach :))

          0 0
        • senožrout  

          Jenže ta hadička musí být potravinářská. Nepotravinářská z měkčenýho PVC obsahuje vtaláty. To je hrozný svinstvo do organismu. Moh bys bejt neplodnej…

          0 0
        • MARIN  

          Kdyz mam Camela pod bundou tak hadicku mam vyvedenou kolem limce. Kouka mi jen kousek na to abych ji mohl strcit do pusy a moc neprekazela.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.