• marcus.ss

    Má ho někdo ? :-)

    http://camelbak.com/…rge-240.aspx

    zajímaly by mě zkušenosti, pořád nevím jaký mam koupit, ještě se rozhoduji mezi clasic a nebo jestli nějaký větší

    http://camelbak.com/…tl-Only.aspx

    0 0
    • lynxx  

      Ten Charge mi jako celodenní pack připadá docela malý a do toho Classicu se nevleze skoro nic. Na kratší vyjížďky si budu pořizovat Lobo http://camelbak.com/…11-Lobo.aspx a na celodenní ježdění budu hledat u jiných značek – třeba Deuter.

      0 0
      • miki  

        Lobo si nekupuj ,mám ho několik let a je malý a ted jsem koupil Consigliere 2001.je o dost větší. Nebo Ti můžu za pár peněz prodat Lobo ať vyzkoušíš zá málo.

        0 0
    • tommyD  

      Já mám HAWGa NV a jsem zcela spokojenej. Na celodenák je bezva bagl

      0 0
    •  

      CHARGE 240je strašně malinkatej, nevím co v něm chceš vozit ale pro mě je ideální velikost MULE. MULE jsem měl a pro letošek už mám doma CHARGE 450 http://camelbak.com/…rge-450.aspx

      Velikost stejná jako u MULE, podstatně lehčí než MULE, nový zádový systém ke kterýmu ještě nemůžu nic napsat neb na zimní bundě ověřit vlastnosti pořádně nejde a popruhy z nových materiálů které zlepší odvod potu a z příjemní nošení, MULE je bytelnější než CHARGE ale to si už musí každej určit co preferuje

      0 0
    • kopečák1  

      Taky doporučuju MULE… vozím ho asi 3 roky a je tak akorát…

      se srolovanou šusťákovkou je to už skoro na hranici…

      0 0
      • marcus.ss  

        no já právě pořád nevím co chci :-d,

        Koupil jsem si full rám, který má jeden držák na láhev což mi nad 1 h nestačí.Čili ho chci využívat jako náhradu např. při maratonech,xc a vyjíždkách okolo 2–3 h.Nikdy jsem sebou nic víc nevozil kromě pití a pár tyčinek.Zatim jsem bágly neviděl naživo ale myslím si že ani do charge 400 nějako pláštěnku nenacpu.A všeobecně na zádech nerad cokoliv vozím.

        0 0
        •  

          do Charge 450 rozhodně pláštěňku v pohodě nacpeš a ještě Ti zbyde dost místa na tyčinky,nářadí,ná­vleky,vestu. Je stejně velkej jako novej MULE cca. 12.5 l

          0 0
          • marcus.ss  

            nj, ale pořád si pokládám otázku, že když pojedu na 2 h projíždku ,,okolo baráku´´a že takle jezdím nejčastěji,jestli má cenu potom tahat větší batoh v kterym budu mít stejně jenom tu vodu a jednu musli tyčinku. Bydlet někde v jeseníkách a jezdit po hřebenech tak je to něco jinýho než v praze kde je na každym rohu hospa :-)

            Jako nejlepší by byla varianta mít dva ale na to zase nechci dávat finance :-d

            0 0
            •  

              v tom si musíš udělat pořádek sám, já i když jedu na dvě tři hoďky do jizerek (kamkoliv) tak jsem za tu bundu,vestu či návleky rád že si je někdy můžu na sebe vzít či sundat a mít je kam dát, navíc tem Charge 450/Mule zas tak velkej není a ani o něm moc na zádech nevíš

              0 0
              • tyko  

                Souhlas.Ja tenkrat udelal chybu,ze jsem koupil moc maly batoh (lobo)a nemel kam dat bundu. Cca 13L je akorat.

                0 0
                • lynxx  

                  Nový model Lobo 2011 má tohle už vyřešené. Za kapsou na nářadí je schovaná elastická kapsa na oblečení. Zkoukni video k produktu na jejich webu.

                  0 0
            • lens  

              asi tak,ma vubec cenu něco tahat na hrbu? když jedu na švih cca 2hod. tak mě bohatě stačí bidon 0,5l když jedu něco delšiho tak 100% pojedu okolo nějake knajpy.

              0 0
              • lynxx  

                0.5l na 2 hodiny?

                0 0
              • li-borg  

                Hmm tak naposledy jsem vlítl do nějakých sraček-doslova-a sušil sem zbytek cesty hubu-zas dakový dsňák abych pil z totálně zaprasené flašky nejsem (blatníky byly-nepomohly) :-(

                0 0
        • kopečák1  

          Já sem taky myslel že mi to bude na zádech vadit, ale tyhle bágly vesměs sedí prádně. Dokonce mám i takovej pocit sucha a bezpečí při dolekompcom :-D protože nespadnu přímo na záda, ale na telefon a foťák v krajní kaspse a to mě ochrání :-D.

          Já na fullu košík nemám, sem zvyklej jezdit už jen s camelem, i když je otrava to furt mýt. Ale mám sebou duši, pumpu, pumpu na tlumič, nářadíčko, případně bundu… a vim že na kopci nezůstanu viset a vždycky dojedu…

          0 0
    • tyko  

      Uz dlouho mam starsi model camelbaku Lobo.Super je pouze na leto.Kdyz naplnis vak tremi litry,tak se do nej vejde jen to nejnutnejsi.Na letosek jsem si poridil MULE NV 2010.Ten mi prijde praktictejsi a je i s plastenkou.Byl na sleve,tak jsem nevahal.

      0 0
      • DolbyX  

        Mám tohle a jsem naprosto spokojený :))

        0 0
      • Gronholm  

        Ahoj, vejde se do něj pumpička, duše, lepení, mobil, foťák, malá šrajtofle, blikačka, čelovka, zámek a 2× Deli? S plným 3L rezervoárem. To už bych chtěl asi moc, co :(

        0 0
        • Gronholm  

          Edit: Myslel jsem Lobo :)

          0 0
          • lynxx  

            Camelbak uvádí, že do Lobo se vejde multiklíč, pumpička, duše, MP3, mobil, peněženka, klíče a energetická tyčinka – plus v promo videu ukazují elastickou kapsu na oblečení. Na pumpičku mají elastickou úchytku mimo úložný prostor.

            Ale to, co máš uvedeno ve výčtu, se tam asi nevleze. Určitě ne pohodlně.

            Já si to budu opatřovat vyloženě jako batoh „na lítačku“, kdy s sebou vezu maximalně nutnou výbavu a nic víc. S tvými paramtery je už asi lepší vzít MULE.

            0 0
          • tyko  

            Lobo ma dve mensi uzaviratelne kapsy.Za spodni je otevreny prostor stazeny gumou,kam hodne tezko narvu zamek,ultra lehkou bundu a uzkou pumpu bez manometru.Ta ma na strane svuj prostor.V pripade deste tento prostor neni chranen.Muzes si sice koupit na batoh orig. plastenku,ale to se ti zbytecne prodrazi.Podle mne je lepsi se poohlednout po camelbaku o objemu cca 13L.

            0 0
            • Gronholm  

              Díky vám oběma :) Takže volba padá na Mule.

              0 0
              • tyko  

                Pozor Mule jsou dva druhy.MULE a MULE NV.Mule je levnejsi, bez integrovane plastenky a horsi zadove partie.Mule NV stoji o neco vice,ma integrovanou plastenku a lepsi odvetrani zad.Vak maji totozny 3L.Obsah batohu a tvar je stejny.Prohledni si je oba a vyber ten co je pro tebe vyhodnejsi.

                0 0
              •  

                já bych zvážil právě ten novej model Charge 450 kterej je stejně velkej než Mule ale je vlastně úplně jinej:)

                0 0
    • Hadra  

      Ahoj.Tak co jsi nakonec koupil?Já jsem na tom úplně stejně jako ty:nový kolo s jedním košíkem,vedro,málo vody .Vozím jen montpáky dva imbusy ,nýtovač,minipumpu:-)) Mě se ještě líbí Camelbak rogue http://www.velohanak.cz/…gue-tm-2012/ nebo http://www.velohanak.cz/…240-tm-2012/

      Vozíte je někdo?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.