• Glum

    Vyrabi jeste Heavy Tools biky? Nenasel jsem aktualni katalog (mozna jsem malo ci blbe hledal). Kazdopadne kdysi skoro kultovka (kamarad mel zihadlo Equipe R2), dneska mezi sekackami u Bedi Travnicka… Vite nekdo neco? Dik.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      V historicky nedavny dobe jsem je jeste videl na kramech…

      0 0
    • vojta  

      http://www.heavytools.de Ocelak HeavyTools na STXu byl muj prvni bajk. Slouzil dlouho a jeste slouzi u byvaleho kolegy.

      0 0
    • Kohout  

      Heavy Tools byly kola se snad nejlepsim designem. Ale tak v roce 1992–3. Pak se k nam na par let prestaly dovazet. Dneska je to bohuzel jiz jen prumerna produkce. Podobny osud mel i Marin. Škoda…

      0 0
      • náčelník  

        Taky DiamondBack dopadl podobně :(

        0 0
        • Kohout  

          Jo, ten taky. Byly to super kola. Dodneska si rvu vlasy, ze jsme pred lety nekoupil na inzerat Apex 1994. Ocelak, TrueTemper trubky, super stav. Uááá.

          0 0
          • náčelník  

            To byla chyba – Apex 94/95 byly povedený kola. Já mám „druhý“ kolo na rámu Axis 96 – to byly totožný rámy s Apexem, Apex se strojil LX, Axis XT.

            0 0
          • Fugas  

            Jo jo, souhlas. Heavy Toolsy HT Comp a HT Pro ze začátku 90 let byly fakt krásný. Stejně tak starý Diamond Backy, Mariny, Scotty…Pro mě zlatá éra MTB. Dodnes jezdim na DB Ascent s Deore DX + XT SIS páčkama z roku 92 a pořád je super. Bylo to moje první kolo a dokud to půjde budu na něm jezdit!

            0 0
          • Davidos  

            Taky mám Apexe 1994 a pořád pěkně šlape. Ocelovej, ale super hmotnost a geometrie (mám 16").Dnes je výběr velikej,ale tenkrát to byla klasika.

            0 0
            • Petrs  

              Stále mám ocelovej HT Comp kompletně osazenej Deore DX z roku 1993. Ze sady je vyměněná několikrát jenom kazeta. Prostě držák, ne jako dneska a že má něco za sebou. Na rok 93 pro mě obrovská investice 25tis se vyplatila. Dodnes ho používám jako druké kolo.

              0 0
      • blue  

        marina ovsem nepostihla prumerna produkce a navic se opet dovazi

        0 0
        • Kohout  

          Nechci spoustet nejaky flame, ale marin se po dlouhych letech dovazi letos teprve 1. rok a ta jejich produkce uz taky neni co byvalo. Mozna jsem staromodni, ale ty profilovany trubky mi tam proste nesedi. Kdyz vezmes produkci pocatku 90. let, tak co model, to klenot. Jak po strance designu i funkce. Ted mi to prijde takovy prumer. Nerikam spatny, ale prumer.

          0 0
    • Glum  

      Dik vsem. Heavy Tools jsem hledal proto, ze kamoska si chtela koupit HT u Mountfieldu – zarazilo me to, kam az tahle kdysi superznacka klesla. Daimond Back jsem taky jezdil, kolo z roku 1994 Sorrento, pak casem praskly ram vymenen za jiny DB – Topanga (bylo tusim tesne pod Apexem). Jezdi dodneska, kdyz kolo musim nekde nechat uvazany. Mariny mi uz kdysi ucarovaly natolik, ze kdyz se letos vratily na cesky trh, poridil jsem si Pine Mountain (ocelak se Skareb Super, brzden Avid Juicy 7). Radost jezdit.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.