• McBlacky

    tak kdopak se pojede potrápit? tuto neděli MTBO v Kladně. Zatím jedu já s ječnákem a GungHo se Snailem…

    přijedtě, putovní klika může být letos vaše :)

    0 0
    • Jenda  

      Jestli nebude Chybic moc bloudit tak nase byt klika nemuze:-) Jeste skouknu predpoved a mozna vyrazim – kazdopadne do baheni lazne jako loni se mi nechce:-)

      0 0
    • jecnak  

      Hele nebudem meky a pojedem za kazdyho pocasi. Docela na to bahynko rad vzpominam, byla to prca, protoze jindy by me vubec nenapadlo nekam v takovejch sra… vyrazi.

      0 0
      • Jenda  

        dyz ja sem si poridil novej stroj a starej uz je rozebranej tak se mi ho fakt nechce rasit – ale stejne ma bejt celkem sucho takze asi jo. Akorat letos pojedu se svagrem misto s kamoskou tak asi budu muset slapat:-)

        0 0
        • jecnak  

          Dyz ja sem to nepsal tobe :-)

          0 0
          • Darkson  

            nebuď vztahovačnej:-)

            0 0
            • jecnak  

              A co ty? Nemyslim, jestli ses vztahovacnej, ale jestli jedes Kliku. BTW: Potrefena husa se vzdycky ozve.

              0 0
              • Darkson  

                já jsem poslední dobou hrozně línej; deště a bahna už jsem si letos užil dosti

                0 0
          • Jenda  

            ach jo patek – jak jedes s blackym tu kliku tak vas beru automaticky za jednu osobu – kdo ma porad sledovat ty drobny niance v nickach McBlacky nebo Jecnak dyt to zni skoro stejne:-)

            0 0
    • JMT  

      Budu na vas myslet az se budu valet ve vyhraty posteli… chteli sme jet se segrou vyhrat, ale lenost zvitezila :-D

      0 0
      • JMT  

        ted sem z hruzou zistil ze uz se sgrou nejsme juniori, coz se mi fakt nelibi, s dedkama nejedem urcite :-) (az doted sem byl na vazkach, ale todle me dorazilo **Zase zvitezila postel :-( **

        0 0
    • McBlacky  

      mám dvě varianty

      1. bude hezky jedu na Fuji a wormdrivech
      2. bude hnusně jedu na Cube a RR nebo Albertech

      doufám že bude hezky… navím na Fuji mám komplet nový pily, řetěz a kazetu a nehodlám to na klice nechat

      zase když bude hnusně, tak nepojede Chyba a Tatíčkem (jako loni) a pokud zaříznem Reitmarovou nebo jak se jmenuje, tak máme šanci odvézt si kliku!

      0 0
      • jecnak  

        Zapomnels na moznost, ze zabloudime :-)

        0 0
        • McBlacky  

          máš mapník? to jen tak aby řeč nestála :) no je fakt že jsem zatím letos ještě nebloudil :/

          0 0
          • jecnak  

            Ne a ani tu spravnou mapu, takze az pojedem na Kliku, tak se musime stavit u me v praci, ja si tu mapu vytisknu.

            0 0
            • McBlacky  

              a to se mi začíná líbit, zase to vypadá jako standartní MTBO v našem podání :) já tu lonskou taky nenašel… ale ještě je čas zítra

              0 0
              • jecnak  

                Nejakou dostanem. Ja uz 2 kousky vytisk (KCKT 1:50 barevne). Mapnik budu mit v nedeli rano. Ale hlavne ze bude prdel ne? Zas nekde zakufrujem a budem brodit, prelejzat atd :-)

                0 0
    • jecnak  

      Hyn sa hukáže. Do roka a do dne bude klika doma. Pristi rok musime byt prvni celkove.

      0 0
    • SNAIL  

      Tak ještě jednou gratulace Ječňákovi a McBlackymu za 1.místo v kategorii (ale i to 2. celkově je super)

      0 0
      • McBlacky  

        Ó děkujeme vřele I vám za třetí ve veteránech patří gratulace… celkově B-F výprava byla úspěšná :)

        0 0
        • Darkson  

          nevyhrál jsi náhodou zase ferneta? :-)))

          0 0
          • McBlacky  

            nee jsem uzmul nějakou helmu, ale má divný štelování takže ji ani nechci nikomu darovat (původně jsem myslel že ji dám Marii) a ted jsem se rozhodl že to bude cena do tomboly až konečně uděláme s Ječnákem ten HC city underground MTBO

            0 0
            • Darkson  

              nebo na Točný, abychom taky měli jednou výhodu domácího prostředí :-)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.