• mspalek

    Kolik lidí ze zdejšího fóra je přihlášeno na neděli v Kladně (viz levý sloupec Bike akce)? Vím, že zřejmě McBlacky (podle příspěvku u motivace za špatného počasí), ale kdo další? Ptám se čistě ze zvědavosti, nejsem pořadatel, jen účastník (a to podle Coubertenova hesla). Na Bike-foru jsem poměrně nový, osobně nikoho neznám, tak abych si po neděli dokázal k nicku zařadit určitého člověka. M.

    0 0
    • cabbage  

      IF kazeta,uchyceni tlumice := OK and pojede lempl THEN jedu ELSE zustavam doma; end.

      0 0
      • McBlacky  

        pojedtě a neserte! takový experti v oboru… 4 hodinky limit je pro vás sranda ne, ale ne že nás zaříznete, to bych vyhlásil tobě i Lemplovi krevní mstu :-)

        0 0
        • cabbage  

          jel bych jel strasne rad ale moje ucast zavisi na jednom soustruznikovi kterej ma vyrobit distancni podlozku na tlumic:-((( ze bychom vas zarizli fakt nehrozi , mame sice triletou praxi v mtbo dvojic ale nejvic mame natrenovany bloudeni, kufrovani a jine efektivni kraceni bodů(o me kondicce nemluve).

          0 0
    • dave lister  

      Jsem právě kámošovi odkýval, že s ním pojedu. Jinak bych se za tohodle počasí na kolo nevykopal. Mojí ambicí bude přežít a neztratit se. Jinak je to moje první MTBO, tak jsem zvědav… Z B-F osobně taky skoro nikoho neznám, tak jsem zvědav.

      0 0
      • McBlacky  

        hele v klidu, první je nejlepší, jsem byli letos s Fousáčem poprvé na MTBO -dýmak-, a protože jsme měli nulovou strategii a nevěděli na co dávat pozor byla to hrozná sranda. po dojezdu zakalíme !

        0 0
    • McBlacky  

      jo tak to se uvidíme, bude to docela hlína, protože to tam vůbec neznáme ani nevíme kde jsou jaké kopce :-) jedu s Ječnákem, já modré Cube na vidli polepky EXU, věci tak nějak do modra on stříbrno/červe­no/modro/černé Fuji s dukem… jede ještě někdo další?

      0 0
      • Thidney  

        o mé účasti se rozhodne zítra a – musím to skloubit s návratem do práce b – pokud to půjde tak ještě musím sehnat někoho do dvojice

        0 0
    • Jenda  

      hele lidi ja chci taky jet jenze jsem nesehnal nikoho do dvojice! Nemate jeste zajem nekdo jet – jel bych spis na ucast nez na zavodeni:-) ale nabizim snalost domaciho prostredi:-) jo a MTBO jsem taky jeste nejel!:-)

      0 0
      • cabbage  

        kdyz nepojedu tak ti pujcim lempla:-)

        0 0
        • Jenda  

          a jeje to abych vzal na cestu nahradni ram nebo aspon tlumic:-) ale uz to nastesti vypada ze nekoho sezenu:-)

          0 0
          • cabbage  

            staci kapesni svarecka:-)))) jinak lempl prezbrojil na ocel HT takze to muze jen ohnout.

            0 0
            • Jenda  

              i ocel HT praska ja jsem toho zarnym prikladem:-) ale tak me napada vam vzdystak dam tipy na mape kde se vyskytuji lidi se svarecka + jeden kovar:-) (teda ne michal:-)

              0 0
    • Beeda  

      startuji Jiří Ježek a Jiří Chyba no zas tak jednoduche to nebude :-))

      0 0
      • Egon  

        Jesli bude rozumný počasí a zdravá přítelkyně, tak se taky přijedem project. Máme to kousíček :o)

        0 0
      • Jenda  

        ze by budouci vitezove?:-) No jo no Jirku Chybu jsem vzdycky videl akorat na startu a obcas kdyz me predjizdel o kolo a kdyz jsem byl hodne rychlej tak jsem ho stihl i v cili:-)))))

        0 0
      • McBlacky  

        hmmm… tak v prvním místě je asi jasno. Já hlavně budu muset dát dohro sebe a bika, po dnešní tlamě, jsem maličko off s nohou. se mi povolil špalek přední brzdy ve 2/3 sjezdu po žluté k nádraží Zbraslav :-(

        0 0
        • Beeda  

          To je zajimavy, ja zas jak „skoncila“ sezona tak jsem vic znicenej nez predtim. Loket ve faci, a z toho behani mam kolena jak duchodce. No infarkt v saune jsem vcera nechytl:-)

          0 0
          • McBlacky  

            no já naházel za posledních 6 švihů/výletů tak 12–15 tlam, z toho teda 9 v tom kruto sjezdu (4 pokusy) – dneska jsem ho ukázal Enjoyovi a taky to nepochopil. Takže u mě konec sezóny znamená, nemusím se bát se rakvit, dost tomu teda pomáhaj maximálně sjetý pláště, mokro a tuny listí všude v terénu :-) doufám, že budeš brzo fit, samotnýho mě nebaví běhat. a za 12 dní je Kunratická, nemám rád mokrý boty :-(

            0 0
    • JMT  

      Jedu urcite, ale nebude to zadnej narez mam po sezone prasklej ram na 2 mistech a mam strach na to jezdit kudlu a este jedu z pritelkyni . . . .

      0 0
      • McBlacky  

        jsi se zbláznil ne, na rámu 2× nakřáplým, na tom bych nejel ani po cyklostezce, natož terén :-) nezahrával bych si být tebou…

        0 0
    • Jenda  

      koukam kolik se chysta lidi, na XC miniligu na jare se tam neukaze skoro ani noha a ted toto (a to tu miniligu taky jezdi Jirka Chyba – takze prvni misto byva obsazeny kvalitne:-)

      0 0
      • jecnak  

        Ja bych rekl, ze problem je spis v tom, ze o Kladenske minilize neni moc slyset. Kdyby dali poradatl vedet par serverum, svoje zavody napsali do kalendaru, udelali nejake PR, tak by to mozna vypadalo jinak.

        0 0
    • Thidney  

      Nechcete se mnou někdo jet??? nemám druhýho do party.

      0 0
    • Mirdous  

      Zatim jeste nejsme prihlaseny, ale dva pribramaci + doprovod taky pojedou. Je to nase prvni MTBO, tak doufam, ze prezijem.

      0 0
    • cabbage  

      tak jak? byl to druhy pedal?

      0 0
      • McBlacky  

        jo šlo to, bahna málo, ale vody to zas jo. Jsme s Ječnákem dojeli druzí, tak to alespoň k něčemu bylo dobrý. Trasa překvapivě málo asfaltu (v našem podání), dohledávky ukrutný, byli borci to dojeli na místo a nenašli a nebylo jich málo. Kontrol 11, to nasbírali jen vítězové (ano moji „oblíbení“ Titanwills a ještě navíc chlap a baba) my měli jen deset a to dali asi ještě 3 páry, tak rozhodl čas, kde jsme měli 3,31 (limit 4hodiny) najeli jsme 64 km, vítězům stačilo 61km – když to tam znaj :-( zajištění super, vyhlášení 10 minut po dojezdu posledních potěšilo. Změny bych hledal u sebe na příště beru: blatníky, neopren na tretry a dlouhý rukavice (ikdyž v dešti to bylo jedno). Určitě by byla lepší vapka než kýbl a smetáček, to je snad jediný. Kdo nejel o hodně přišel z B-F jsme potkali akorát Mspalka.

        0 0
        • Thidney  

          když nebylo s kým :-((

          0 0
          • McBlacky  

            a víš co bylo nejhorší, že tam jeden maník hledal na místě partáka pak jel asi sám :-)

            0 0
            • Thidney  

              to naštve, jsem uvažoval že bych jel na blind. no nic, zase jsem nemusel hnát nakrev do práce

              0 0
          • McBlacky  

            ty bys asi líp mapoval než my, hlavně v začátku jsme si dávali zbytečný zajíždky, kolikrát jsme předjížděli ty samé lidi několikrát, pak se to rozjelo a už to šlo. O mapování to bylo dost, ukážu ti někdy až mapu s rozkreslením kontrol – nebo teda to co z ní zbylo :-)

            0 0
            • cabbage  

              jeste nemas nauceny polepovani map izolepou:-) skoda ze se giant vali v servisu, jinak bych jel.

              0 0
            • Thidney  

              v tomhle počasí to je víc o tom, jestli jsi tam už někdy byl. na tu mapku jsem zvědavej. jak byly řešeny dohledávky?

              0 0
              • McBlacky  

                dohledávky blbě, protože lokace kontrol byla do mapy předkreslena kolečkem cca 1cm průměr, kolikrát na vidlicích cest jsi nevěděl a hledal jak ko*ot, nejvíc jsme hledali cca 12 minut, jinak většinou tak 0–3min, občas teda s kurevskou klikou, to ale k MTBO patří. Popis k dohledávkám: 80% případů jen suše „strom u cesty“ (v lese) – což není zrovna v pohodě… já si to radši předkreslím tečkou v přesném místě, když teda ho znám, je v popisu, nebo jsou souřadnice, ale protože jsem v MTBO newbie tak se mám ještě co učit :-)

                0 0
                • cabbage  

                  takze pristi rok jedes bike-adventure?

                  0 0
                  • McBlacky  

                    jo, teda asi jo. Vůbec nevím jak to bude zítra, natož příští rok :-)

                    0 0
                • Thidney  

                  12 min. při 4hod. limitu a 11-ti? kontrolách ještě jde. rekord mám 29min na drsoňovi /7hod limit, kontrol tak na 12hodin/- já bych to zabalil po 15 min. ale bráška je trochu kousací :-), nejhorší jsou kontroly v hospodě dohledávka v pohodě, ale odlep se …

                  0 0
        • Jenda  

          Sem tam byl taky:-) hele jestli te to uklidni tak jsem mistni ale nektery ty kontroly byly zakresleny v mape fakt kokotsky – ze to v nekterejch mistech tam fakt dobre znam ale treba 5 jsem stejne nenasel – tu nasel snad akorat mira (titanwillis) a to spis omylem:-) Ale co, jel jsem s holkou spis okouknout o co jako jde a vymyslet taktiku napriste:-) Z ceho jsem byl prekvapenej sem myslel ze kdyz uz budu na ty spravny ceste tak ze bude ta kontrola nejak rozumne viditelna ale to ve spouste pripadu fakt nebylo:-( No proste na jare to zase jisti kladenska miniliga v XC z bikovyho hlediska vyrazne zabavnejsi podnik i kdyz jsem vetsinou posledni:-)

          0 0
          • mspalek  

            V některých místech totiž ty kontroly byly úplně mimo to nakreslené kolečko. Ono není divu, bůhví jakým způsobem to kreslili, při porovnání dvou map (při hromadném hledání několika týmů tuším osmičky) jsme to kolečko měli každý nepatrně jinde. Jinak pětku jsem našel, asi jsme ji měli zakreslenou dobře :-)

            0 0
            • Jenda  

              no je teda taky fakt ze jsem byl zvyklej jezdit dle mapy KCT okoli prahy zapad a preci jenom zakresleni tech cest se leckde dost lisi od ty so byla k dispozici:-) ale pristi rok uz budu snad chytrejsi a bude to lepsi:-)

              0 0
              • cabbage  

                presne tohle si rikam o jinym zavodu uz tretim rokem:-)))

                0 0
          • McBlacky  

            pětku jsme našli taky, ale my měli další postup naplánovanej právě cestou, která byla v mapě a na který na kontrola byla, taková nevýrazná přerušovaná, křížila žlutou pak červenou a končila na soukromém pozemku za vraty u potoka, museli jsme to dost komplikovaně oblézat a podávat si kola :-)

            0 0
      • JMT  

        No bylo to paradni, fakt super blato voda zima a od 10km sem nacejtil svoje zmrzly nohy, ale docela me potesilo vitezstvi v juniorech :-)

        0 0
        • McBlacky  

          no na to že jsi to jel teda na 2× nalomeným rámu, klobouk dolů. PS: co máš za rám, jen pro info…

          0 0
      • jecnak  

        Jo fakt dobra akce. Dost se mi libilo to praseni v bahne, ke kterymu bych se vzhledm k litosti na sebou i bikem normalni nedokopal. Nektery cesty co jsme jeli fakt drsny. Ze zacatku jsme trochu kufrovali, ale jinak Blacky diky za dobrou navigaci. Priste si ale beru poradnou mapu a budu ti do toho vic kafrat. Oragnizatori zvladli akci skvele, takze i diky druhemu mistu vyborny zazitek.

        Jak psal Blacky – chtelo to druhou dobrou mapu, hodinky s odpoctem, ktery se valely doma, lepsi navleky a nevim jaky rukavice, protoze mi v celoprstovych byla stejne kosa.

        Nejaky fotky z vyhlaseni: http://vitvart.wz.cz/bike/klika.zip

        0 0
        • Thidney  

          palčáky?

          0 0
          • jecnak  

            NEvim, mozna spis normalni rukavice a pres to chirurgicky :-)

            BTW kdyby nekdo chtel ty (dost hnusny) fotky ve vetsim rozliseni, tak mi pisnete na mail.

            0 0
            • Thidney  

              něco podobnýho někde doma mám. rukavice, na hřbetě maj takovou kapsičku s pláštěnkou :-))

              0 0
        • Martin  

          Nezbývá tedy než gratulovat.

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce