• yakub

    Ahoj, chystám si koupit kolo na freeride, sem tam nějakej skok, triky a sjezdíky. Chci apache, ale nevim, jestli tatea nebo scalpa. Mrkněte na www.kolanastatku.cz/prodejna.html poraďte prosím! Jsou tam obě varianty. Díky

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Scalp je na 4X.

      0 0
      • yakub  

        To neva, párkrát jsem se na tom svezl a přišlo mi to takový univerzální. Je obratný a do skoků jde taky dobře a myslim, že sem tam nějakej sjezd by určitě taky vydržel.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          No tak vidis. Stejne si poradit nenechas :)

          0 0
          • yakub  

            A ty myslíš ,že to vadí, že je to postavený na 4X rámu?

            0 0
            • Radek Broz  

              Myslim, ze tenhle ram je pouzitelnej na neco jinyho nez 4X jen dost tezko a nebude to ono. Ja sice jezdim HT DH na fourcrossovym RB:o), ale tohle uz je fakt cistokrevnej fourcrossak, navic na nejaky brutalnejsi zachazeni v lese az moc krehkej. Test: http://www.etbikez.com/index.php?…

              0 0
    • Radek Broz  

      Scalp je docela super 4X ram, ale to, co chces jezdit ty, ti na tom fakt nepujde.

      0 0
      • yakub  

        A co ten Tate? Ten by mohl vydržet víc.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Na Tatu jezdi bezne i DH HT a nejaky vetsi vyskyt zlomenych jsem nepostrehl. Btw. co treba MXM ?

          0 0
          • yakub  

            Nevim, co je MXM.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              To jsou kola. Myslim, ze dobre sestavy za dobre penize. Nebo proc chces Apache?

              0 0
              • yakub  

                Aha, ty nevypadaj špatně… Prostě se mi ty apachácký modely líbily.

                0 0
              • Pá-dlista1  

                Tim clankem bych se moc nechlubil. Viz komentare nize. Napriklad prohozene obrazky s popisky ;)

                0 0
                • Radek Broz  

                  Jsou tam fotky. To, ze jsou popisky prohozene pozna kazdy (treba i z komentaru pod clankem;-) ) Neni to moje chyba a jsem liny ji resit.

                  0 0
                  • enjoy  

                    myslis ty spatne zaostreny fotky ze kterych me boli oci?:-)).ne promin,neudelal bych to s mym kompaktem lip:-)

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      To uz je opravdu jen k pousmani. Se opravdu divim, ze se nezivis jako bavic, jezdec na stene smrti a jeste bez helmy nebo fotograf. Mel bys svuj potencial nekde vyuzit. Devatero remesel desata bida. Je to vazne skoda, kdyz vsechno delas nejlip ;)

                      0 0
                      • enjoy  

                        zato tobe delalo cteni potize vzdycky:-),to uz koneckoncu vim dlouho. rekl jsem jen tolik,ze jsou(nektere tedy) spatne zaostreny,to je fakt a to snad rict muzu:-).a ze bych to neudelal lip jsem priznal.nebo se ti jeste neco nezda? ale dal trenuj psani a pravopis,potrebujes to jako sul.

                        0 0
                    • Radek Broz  

                      To uz fakt snad neni mozny. Jestli te bolej oci, mozna bys mel navstivit ocni (vubec by si te mohli celkove vysetrit). Chtel bych videt, jak bys tohle udelal kompaktem.

                      0 0
                      • enjoy  

                        ocniho?:-).rikas me jo?:-))) prosim te,Radku.precti si to jeste jednou. dislexie neni nic za co byses mel stydet..

                        0 0
                      • lubos  

                        No, kompaktem tohle udelat jde (jenomze, co je dnes kompakt ze jo), i kdyz tady je videt neco lepsiho, jenom ponekud spatne nafoceno. Rekl bych, ze az prehnane mala hloubka ostrosti. Tim se ale nechci zastavat enjouye :)

                        0 0
              • corse1  

                co to je za sedlovku ? Hodila by se mi taková „odskočená“ nezlomí se při nekontrolovavým pádu na sedlo?

                0 0
              • corse1  

                už jsem jí asi našel,je to fakt silniční XR ? Je to pevný?

                0 0
          • TinkTink  

            Vetsi vyskyt…pravda :)…ja nevidel zatim ani jednoho…to je mozna ten duvod, proc ho uz par chvil shanim… :o)

            0 0
          • yakub  

            Takže spíš toho Tatea?

            0 0
            • Radek Broz  

              A co to MXM? Neni tak zbytecne osklivy jako Tate;-)

              0 0
              • yakub  

                Ty MXM vypadaj opravdu dobře. Ještě nejsem furt rozhodnutej… Co nějaký praktický zkušenosti? Nemáte někdo?

                0 0
                • pepa_16  

                  Ja ram MXM a nemuzu si stezovat. Ale je pravda ze ten oranzovej a cervenej je hezci. Asi bych si ho koupil, kdybych chtel novy kolo

                  0 0
    • saki  

      Já ti můžu ke kolům MXM říct víc informací, protže jsem testovací jezdec tohohle rámu rámu a podílel jsem se na jeho vývoji. Já ho jezdim druhym rokem a jsem s nim spokojenej, vůbec ho nešetřim což ti Pádlista i kluci z Etbikez můžou dosvědčit. Jezdím na něm úplně všechno 4X, freeride, sjezd, dirt i bikros. Jinak se vyrábí ve velikostech 14 a 16 palců a barvu na rám si můžeš vybrat podle libosti. Zatim čus a popřemejšlej o tom, myslim že je to dobrá volba.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Nešetří :) Taky si myslim, ze je to dobra volba a to ani nemam procenta z prodeje..... zatim :)))

        0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.