• L4coste

    Mám v plánu kupovat kolo se zdvihem tak 160–180mm s tím, že bude používané na enduro / freeride… Ideálně co nejnižší váha, VPP nebo podobný systém, vepředu taky aspoň 160mm..(něco na způsob F36 Talas RC2).. Musí to vydržet agresivnější používání(skoky, sjezdy apod.), ale taky aby se s tím dalo někam dojet (teď nemyslím 80km vyjížďky, ale aby to nebylo kolo určený pro způsob ježdění: auto->lanovka->z kopce dolu->lanovka->z kopce dolu). Teď Mám Int. M3, a chce to změnu. Cena ideálně kolem 90 tis., Max. 100. Zatím sem našel tři adepty: Cannondale Moto Carbon 3(95tis.), Marin Quake 7.3(90tis.), Specialized SX Trail 2(ale nevím kde ho sehnat do 100tis.) Díky za rady/názory.

    0 0
    • baboon  

      asi ti to prachnic nepomůže,ale když to tak čtu – Taky bych si chtěl v 18 kupovat kolo za 100 000..:) Jinak tyhle kola soudim leda podle vzhledu,protože jsem nic podobnýho nejel..:) Marin vypada docela fajn..

      0 0
    • rossi001  

      no ja osobne mmuj sen je Santa Cruz NOMAD !!! black anodized !

      0 0
      • jan 2  

        tak ho sni dál a neruš, tohle je realita , jdu se vyzvracet :))))))))))))­)))))))

        0 0
    • Tomcat  

      Marin bude dost těžkej toho vyřaď

      0 0
    • Tomcat  

      Za kolik prodáš Intensu ?

      0 0
      • L4coste  

        90 000,–

        0 0
        • Tomcat  

          Myslel sem ram, ale za cely? Muj nazor je ze to je moc

          Neco napovida ze se nejedna asi nejdna o model 07 nebo ses uz xty majitel. Podle brzd , rafku a dilu Azonic atd me to opet svadi k tomu ze to mas z druho ruky nebos boural?

          Ceny v USA sou do 40k , v de okolo 50k a na dolekopcom se uz obevuji podobla kola take po 80k.

          Minusy pri prodeji

          • ram uz se nedela
          • je docela tezkej
          • Boxxer WC taky moc duvery nema
          • rafky blato

          Podle me bude nahoda pokud to za 90k prodas

          0 0
          • L4coste  

            je to model 07 v perfektním stavu..  rafky sou blato? tak to by me zajimalo co bys tam dal… doubletracky? boze.. Boxxer WC moc duvery nema? tohle tvrzeni zakladas na cem? precetl sis na dolekopu ze se boxxery lamou, nebo jsi videl fotku na pinkbiku?..  tezkej ram?.. mel bych odlehcit.. treba na banshee.. ne? dily azonic-myslis riditka a pedaly? co je na nich spatne? mam je rok a nemel sem s nima jedinej problem.. a Xty majitel nejsem.

             

            Musim se smat.. :-)   Aby clovek v jednom prispevku namlel tolik blbostí, to uz se jen tak nevidí. Gratuluju. ;-)

             
            0 0
            • Tomcat  
              • rafky tezky a meky
              • ano Intensa je tezka proc asi zacli delat Socoma?
              • Boxxera sem mel moznost videt na zivo

              Takze hodne stesti, tvuj inzerat na Dolekopcom patri. Ale zauvazuj proc tam podobny inzeraty sou tak dlouho. Jinak co ho dat MaxCursorum na dily pokud je tak v top stavu?

              Ale aspon ze se pobavime navzajem

              0 0
              • hanz  

                kolo je ofiko z maxu rok 07a prodával jsem mu ho já, ráfky lepší nevybereš(možná ve svých snech), abys něco mohl mlít o boxxerech tak bys musel o nich vedet víc, jelikož si se nezeptal na rok tak nevíš nic. Cena je diskutabilní…stejný kola jetý závodně včetně světáků maxcursor vyprodal za 75 takže proti skoro nejetýmu je to cajk. A ty azonic věci a xsiv tam sou jednoduše proto že max je dováží, žádný složitosti v tom nehledej.

                 

                safra, zase do tebe jebu že…no já už budu na tebe takovej asi vždycky :-)

                0 0
              • L4coste  

                tys videl boxxera a vis ze je na hovno.. aha aha.. :-) lol..  komplet M3 na dolekopu? nevidel sem ani jeden inzerat.. mozna koukas na jinej dolekop.. a s tim socomem, proc teda m3 nebo m6 neprestali delat?

                nikdy nepochopim proc si nekteri lidi hrajou na chytry za kazdou cenu, i kdyz vi uplny hovno.. :)

                0 0
        • Radek Broz  

          Těžko.

          0 0
    • BUCEW  

      kup SX.Počkej až budou mít v 69 revoluci a máš to…

      0 0
    • cat  

      Neni mozny:D, tak te to taky nahlodalo a budes jezdit do kopce )). Hlavne se soustred na rizeni, v pondeli jedem.

      0 0
      • L4coste  

        nevim.. mozna.. :-) porad premyslim ze si to necham.. za poslednich par dni sem zjistil ze se s tim jakz takz da i neco ujet.. protoze sem byl donucen k xc vyletum..  diky tomu ze se to nehoupe tak se to v ramci moznosti da.. ..a pondeli bude zajimavy..to bezesporu :-D

        0 0
    • Maynard  

      za sebe ti můžu doporučit SX traila:)…přesuny úplně v pohodě(s pro­pedalem lahoda), mno a do lesa se to taky zrovna nebojí;-)

      0 0
    • doktor z hor  

      tak skaredy kola jsem dlouho nevidel.. sorry …a co treba Giant Reign X? to uz je moc XC?

      0 0
    • hanz  

      vem sx trail, je to asi nej kolo v tý kategorii jaký jsem mohl ozkoušet.

      0 0
    • Windblow  

      Mě vyhovuje Nomad s Totemem, dám si na něm 70km v beskydech, ale také zablbnu v bike parku, DH zvládá v pohodě a do 100.000kč se vejdeš.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.