• jakub

    jak se pripravujete na zsvody co se tyce jidla_ ? dodrzujete nakej zvlastni rytual aby vam pak nebylo blbe nebo nee ?

    0 0
    • Brouk_Pytlik  

      dost záleží co je to konkrétně za závod. Jestli na 10 km nebo na 4 hodiny :-)

      0 0
    • McBlacky  

      hlavní jsou lívance s borůvkama a šlehačka jako desert :-)

      0 0
    • TinkTink  

      Joo..pohoda – treba vcera pred XC zavodama jsem si soupnul presne todle v tomdle poradi: sumivy aspirin C, sumivy vitaminy, banan, paralen, naky chlebicky co sem tu doma nasel a nakonec Speed 8…neposral jsem se z toho a dokonce jsem ten zavod i dojel…

      0 0
      • enjoy  

        mas stesti ze nedelaj testy na doping:-)

        0 0
        • TinkTink  

          No to prvni bylo na horecku :)…ty dalsi na bolest krku… :o))))

          0 0
          • Lucka  

            Tak to seš odvážnej. Bolest v krku se dá přetrpět, ale při horčce bych si na závod netroufla…

            0 0
            • TinkTink  

              No dyt ja ji prebil :)

              0 0
              • scret  

                Zbytecne zatezujes organizmus! Jednou jsem taky takhle vyjel, ne uplne zdravej a neco se mi „usadilo“ na kloubech od ty doby me bolej a nikdo nevi co s tim.

                0 0
                • zirecek  

                  Nejen ze to muze nekam sednout, ale aby telo rozlozilo a vstrebalo leky nebo nejakou brutalni kombinaci, tak pritom potrebuje dost energie…

                  Ya pred zavodem: med, ovesne vlocky nebo rozinky, apod..

                  0 0
      • lubos  

        sumivy aspirin C, sumivy vitaminy, sumivy paralen, sumivy banan … :-))

        0 0
    • Honzis  

      Sranda závod – nic neřeším, maratony 5 a víc hodin, dost spánku, pořádná snídaně – sladké. Jinak celkově žádný vyložený rituál nemám.

      0 0
    • Daf  

      Na maraton musim vzdy dost brzo vstat, abych byl schopnej po ranu do sebe nacpat co nejvic jidla. Druha mensi snidne nasleduje 0.5 – 0.75h pred startem. Idealni se mi zdaji treba rohliky s marmeladou, nebo s medem k snidani, no a tesne pred tim zavodem nejakou tu tycku.

      0 0
      • Lucka  

        S tim jidlem, mam taky pred maratonama problem, hlavne kdyz se startuje hodne brzo rano…asi to mozna moc prozivam…

        0 0
        • Daf  

          No prave ja vstavam v 5:30 i kdyz je start v 9:00 prave abych mel dost casu do sebe neco nacpat. Nesnasim tyhle rana pred zavodem. Clovek nema na jidlo chut, ani hlad a musi toho do sebe nacpat docela dost. Je to neprijemny ale podcenit se to nevyplaci…

          0 0
          • ddd - andy  

            Kdyz nemas na jidlo chut tak to do sebe rano necpi, jenom s citem at ti pak neni blbe! :-) Jist bys mel poradne vcecer pred zavodem, ale ne nic smazenyho a tezko travitelnyho a dorazit se necim sladkym (palacinky, tiramisu..) Ale pokud uz jste v ty fazi ze vazne resite jidlo pred zavodem, tak to neni o tom jednom veceru a ranu pred startem…

            0 0
            • Daf  

              Ja se nenacpu tak aby mi bylo blbe :) Proste se najim vic nez by mi normalne do obeda stacilo. S tim jidlem vecer mas samozrejme pravdu.

              0 0
              • RomanH  

                A hlavne nezapomenou na pitny rezim – vecer alespon deset kousku s prateli :o))

                0 0
                • Pepazdepa  

                  a ráno do každý nohy paňáce šlivovičky, aby mě to dobře šlapalo..

                  0 0
    • Tomcat  

      Rytuál? Ne. Obyč snídaně pak nějaká bagata koupená u benzínky. A pak nějaký tyčinky. Pití minerálka

      0 0
    • kovar  

      pozde odpoledne a vecer pred marathonem se hodne najist, ale neprecpat. Takze nekolik mensich jidel v rozumnem casovem rozestupu. Aby bylo na druhy den co spalovat.

      0 0
    •  

      Clanek, kterej by vam mel pomoci pri rozhodovani co, kdy a proc jist: http://www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…

      0 0
    • Matts.  

      Minulý rok na Beskytour silnice 200 km som ráno „zožral“ 25 dkg bryndze, salámu, paradajky, papriku, liter bielej kávy, pečivo. Zdutý som bol ako balón, na občerstvovačkách som to pravidelne dopåňal a takýto napuchnutý som prešiel celú tour. Fuj, nikdy viac, radšej menej ale často.

      0 0
    • jonti  

      cely den predtym si davam pozor aby som dost pil, lebo s tym som mal problem ak sa viac cestoval, klasicke bezmasite jedlo na obed, na veceru bud pizza alebo cestoviny alebo chlieb so zeleninou. Na ranajky skoro rano kornflejksi alebo cerstve pecivo, ak je start neskor tak su super palacinky (a mam ich rad). Cely cas pijem nejaku mineralku.

      0 0
    • Pekáček  

      Mít star?áka a tlačit něco do hlavy jde fakt těžko, no já vstanu dřív, uvařím si silný černý kafe a fak s ním zapíjím Bebe (neudělalo se mi po něm blbě a tak ho jím), no a pak to kafe začne působit a jdu se vykakat :o) to je náhodou dost důležitý! Kadibudky na startu sou přecpaný a při závodě je to blbý. Jen tak pro zajímavost, kolega neměl kolem sebe kloudný listí, použil svojí ponožku… Snad u toho nevečeříte :o)

      0 0
      • McBlacky  

        toaleta na trati je problém. U kratších závodů není čas ani na malou…

        0 0
    • dalimil  

      ideální je 1,5 litru „mrkvičkového šalátiku“ :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.