• shooter

    jakou volite skladbu stravy 10 dnu pred startem zavodu??dekuji

    0 0
    • Lance  

      jestli jedes na bednu tak to res,jinak se furt preziram

      0 0
    • Corbett  

      Mylím že zásadní změna 10 dní před závodem by ti spíš mohla uškodit, než prospět. Já žádnou, dokonce i ráno před závodem si dávám párky, které už mám vyzkoušené a vím, že mi po nich nebude blbě. Jo a jestli mě dokáže třeba na Drásalovi po 80km něco postavit na nohy, tak je to půl krajíce chleba se sádlem a cibulí (mimo jíné).

      0 0
    • orca  

      Pokud chceš drobet více info tak nakoukni do knihy „Rozhodující závod“ ale vcelku tam nic moc konkrétního není snad jen strava se zvýšeným přísunem uhlohydrátů.. . Ale pro naši amatérskou úroveň je důležité co máš v nohách než co na talíři…

      0 0
    • Siddha  

      dobre o tom pisou na www.mtbo.cz clanek neco jako „Tohle nedelejte“…

      0 0
    • keksik  

      neodporucam vecer pred zavodom zjest vacsie mnozstvo feferoniek. mam osobnu skusenost z posledneho vikendu, ked sme v piatok vecer boli grilovat u kamarata a pozral som cca 15–20 zavaranych feferoniek. :) spravne feferony maju stipat 2×. no tieto mi totalne rozhodili crevnu floru a rano stipali druhy krat viac krat :) a este aj na prvej obcerstvovacke, ked son do seba natlacil banan mi zacalo nieco divne zblnkat v crevach a nebol som si isty, ci sa v pripade nudze stihnem dostatocne rychlo vyzlict :) no nakoniec som to ustal. takze: feferony NIE! :)

      0 0
      • Matts.  

        Kua, dobre píšeš, takže nie som sám. Keď večer pred závodom chytíš dobrú opicu, na druhý deň ?aháte dvaja, v alcohóle je energie ojojóóóóój.

        0 0
    • R.1  

      Tak ja som si raz pred behom (10km do kopca a potom 10 km spaet) dal rano krupicovu kasu. Je to ved lahke jedlo,vytravi mi za tie 2 hod. do startu… No… Zbehom dolu som kazdy kilometer odbiehal do lesa si usrat a aj medzitym som si nesmel uprdnut. Takze som par ludi predbehol, potom pred nimi nahle zabocil do lesa a za par minut ich zase predbehol a tak az do ciela :)) NEVERMORE

      0 0
      • Man  

        tak toto je velmi poucny pribeh :-)))

        0 0
        • R.1  

          Ono blbe bolo, ze organizmus dostal kladu, o.i. dehydratacia, domov som dosoferoval len vdaka RedBullom. A z toho vsetkeho som nachladol, 2 dni na to sme sli s kamaratom na tyzdnovu cykloturu, takze som si ju „uzil“. Preto to NEVERMORE

          0 0
      • kolda  

        já jsem si jednou dal na snídani před závodem ovesnou kaši. taky jsem si říkal – spousta energie, lehké,pohoda. v pulce trasy jsem v podřepu pod smrčkem smutně pozoroval projíždějící davy bajkerů:)

        0 0
    • orca  

      Tak teda něco konkrétního co baštím já (nevím jestli opravdu pomáhá) zhruba dva dny před něčím významným Hodně těstovin a ráno před závodem dál 1/2 L jogurtu s pšeničnýma vločkama , to mě zasytí a hlad nemám. Jo a ještě vždy jeden malinkatej šáteček :) šálek kávy a normální š?ávu. A na závodě krom občerstvovacích stanic (banán zásadně) jedině muslli tyčinku jogurtovou a v bidonu čistou vodu.

      0 0
      • xo  

        podobna strava, len si to dochutim medom a hroznovym cukrom.

        0 0
    • JMT  

      Zeru normal

      0 0
    • Krutohlav  

      Prase žere prase.

      0 0
      • JMT  

        tak to si napsal genialni myslenku, gratuluju ! sem prase a mam spokojenej zivot…

        0 0
    • ddd - andy  

      Ze bys mel na mysli superkompenzacni dietu??? :-) To si ji ale musis nejdriv nekolikrat zkusit, abys vedel, co to s tebou udela… :-)

      0 0
      • R.1  

        tak tak. Plus imho pokial nejde o snahu byt „profi“, nema ani cenu s tym experimentovat.

        0 0
        • ddd - andy  

          To bych ani nerek, aspon pozna co s jeho telem dela ruzny jidlo a paxe mu to muze hodit, kdyz bude fakt krize.. (na horach atd..)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.