HELP! Jakou osu pro kliky LX M572

14 nepřečtených
  • Hujer

    Ahoj. Mam kolo Author Traction 2004 (ram Palladium dural 26"). Koupil jsem si nove kliky LX M572 (2004) s tim, ze mam osu octalink. Zjistil jsem vsak, ze mam osu BB-ES-30 s delkou 113mm a je to prilis kratke. Ted vsak resim, zda potrebuji delku osy 118mm nebo 121mm. Dale pak nevim, zda prvni rozmer uvadeny u osy ma byt 68mm nebo 73mm (pravdepodobne jde o prumer stredu osy). Poradte mi prosim. Osu potrebuji koupit jeste dnes.

    0 0
    • bajaja  

      potrebujes 68/ 121 mm 118 je kratka

      0 0
      • Hujer  

        A neni to prilis? Preci jen skok z 113mm za 121mm se mi zda dost. Co retezova linka?

        0 0
        • bajaja  

          ne ne ne beru zpet spletl sem si to s jinou , V KATALOGU sHIMANO NA 2004 MAJ NAPSANOU 118MM PRO LINKU 50mm , omlouvam se za předchozi vystrelenej od boku

          0 0
          • Daf  

            Podle me by tam mela jit 121mm pro retezovou linku 47.5mm a 126 pro retz. linku 50mm. Ty rozmery 113 a 118 plati treba pro XTcko. LX kliky totiz maji vic zapustenej drazkovej spoj.

            0 0
          • juli  

            Divej se poradne. 121 pro 47,5 a 126 pro 50

            0 0
            • Hujer  

              Ufff…zacinam z toho byt trochu zmateny. Jiz jsem objednal (zatim predbezne) osu 68/118 na ty moje LX kliky. Ted tvrdite, ze potrebuji 68/121. Na zadnim kole mam deore kazetu s 9 pastorky a samo, ze nevim (nemam kolo u sebe) s jako linkou, zda-li 47,5 nebo 50. Tak co mam tedy objednat? Nemamte nekdo link na Shimano katalog z roku 2004? Marne se jej snazim najit. Vsem moc dekuji

              0 0
              • juli  

                Katalog asi na webu neobjevis. Je tam to co jsem ti napsal. Zvol delku 121. 118 bude zarucene kratka. Presmyk se ti opre o ramovou rouru a pravdepodobne bude spatne shazovat na nejmensi pastorek.

                0 0
                • Hujer  

                  Tak jsem byl vecer v servisu a dal jim informace od vas. Oni si vsak mysli, ze 118mm bude stacit. Rekl jsem jim, at to vyzkousi i s 121mm. Tak jsem zvedav, co mi tam nakonec daj. Vecer jsem jeste nasel najaky info, ktery potvrzovalo delku 121mm, ale taky jsem narazil na informace, ktery radej kliky M572 do roku 2003 a jinde zase do roku 2004. Mrnete se schvalne na

                  www.paul-lange.cz/udalosti.htm

                  Diky.

                  0 0
                  • TinkTink  

                    Moja ma tydle kliky a ma osu 121mm…s kratsi by nepreradila na nejmensi prevodnik…

                    0 0
                  • Daf  

                    Retezova linka 47.5 je pro stredovou mufmu 68mm. Retezova linka 50mm pro mufmu 73mm.

                    0 0
                  • Hujer  

                    Tak vsem moc dekuji. Vcera jsem si vyzvedl kolo. Prodejce mi bohuzel nerekl, jakou osu mi tam nakonec dali (on to pry nedelal a nevi). Predpokladam, ze mi dali 121mm, nebot presmykac zvladne vsechny prevodniky. Uz se tesim jak si zase zajezdim.

                    Diky vsem

                    0 0
    • juli  

      rozmer 68 a 73 znaci delku stredove mufny. U tebe pravdepodobne 68, ale radeji zmer.

      0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.