• mora.v

    Zdravim,jakou osu k ramu amoeba hussar si mam koupit ke klikam FC-M540,jde mi o to jaky ma jeji byt rozmer,osu jsem si vybral BB ES51,nekde doporucuji 121mm,jinde 113mm?diky

    0 0
    • gobike  

      Neni to nahodou napsany u ramu? A kdyz si nejsi jistej, tak to vem do servisu a oni ti to reknou.

      0 0
    • kovar  

      Jelikož  ložiska venku a řetězovou linku 50mm stále ještě nemusím vyznávat, proto jsem zas koupil oktalink (fc-m540 + es71 113/73), se kterým jsem nikdy neměl žádné problémy.Takže kdyby  to ještě někoho zajímalo, tak ke klikám  fc-m540 pasuje na řetězovou linku 47,5 osa délky 113mm (es71 i es51).  Jenže jsou i tyto kliky s označením K a na ty pasuje na stejnou linku osa délky 121mm, tak pozor, viz http://cycle.shimano-eu.com/…line.pdf.pdf

      0 0
      • michals1  

        Při montáži klik HT II jsem dal doprava jen jednu podložku a řetězové linky 47,5mm jsem dosáhl taky. Jen to levé koleno teď dostává zabrat.

        0 0
        • art1  

          může mi někdo říci co  znamená ta řetězová linka ? děkuji

          0 0
    • metr-x  

      Využiju tohohle threadu.

      Rozhodl jsem se koupit nové kliky(už bylo na čase)a nějak se nemůžu rozhodnout mezi Shimano Deore nebo Truvativ Firex .Může mi zde někdo napsat hlavní přednosti nebo nedostatky těchto klik.Díky

      0 0
      • art1  

        nedostatek Truvativ je vrzání

        0 0
      • Evilcleaner  

        já bych ti doporučil v každém případě shimano, o firexech zvlášt se tu toho napsalo mraky, byly problémy s nalisováním osy do pravé kliky… takže to mnoha lidem cvaká… a cvaká. potom se mi nelíbí uchycení levé kliky ala ISIS, které se časem může vymčkat a montáž je skutečnou zkouškou hrubé síly. jinak za cenu z odkazu můžeš mít LX nebo minimálně deore 542, ty mají proti 532 duralový prostřední převodník a hezčí design díky jiné velké placce.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.