• fireman01

    Přemýšlím o koupi fiant nrs chci nějákého živého švihového fulla na xc, jen se trochu bojím toho jejich tlumiče a taky mám rebu 115mm jestli už to není třeba moc. Poraďte, díky.

    0 0
    • MartinX  

      Tlumič je v pohodě, spíš vidím zádrhel v 115mm vidlici, geometrie se trošku změní a z živého švihového fulla je spíš víc příjemné enduro! :-)

      0 0
      • TinkTink  

        Ne…to fakt nebude enduro, ani kdyz na to das Boxxera :o)

        0 0
        • MartinX  

          No trošku jsem nadsadil! :-) Nicméně se zvedne předek a kolo bude lépe řiditelné ve sjezdech, ale roviny a kopce se mírně zhorší… já jsem to poznal na zvednutí řidítek o 3 cm a už nic jiného než širší vlaš?ovky nechci! NRS je konstrukčně dělané na 80mm vidli a tak to nevidím jako nějáký problém. Docela to řeší na:
          http://forums.mtbr.com/showthread.php?…

          0 0
          • TinkTink  

            No ve sjezdech sice bude lip riditelne, ale proc nekoupit rovnou neco, co je na toto pripravene? :) No…asi to moc resim…taky jsem vozil chvili 120/80 a dalo se to…ale od ty doby co mam 130/170 jako XC, tak se na to divam jinak :)

            0 0
            • scret  

              wow,a co to je??

              0 0
            • pegal  

              A jak teda vypada tvoje enduro .. :)

              0 0
              • TinkTink  

                To je marny tady… :o)

                0 0
                • pegal  

                  Ja to naspal driv nez jsi odpovedel .. :)

                  0 0
                • MartinX  

                  …Už mlčím! :-) Jsem ve sjezdech velkej sralbotka… a to mírné zvýšení předku s rozšířením rodel mě posunulo trošku dál… (alespoň si to myslím) :-))) Bydlet někde ve vyšších nadmořských výškách – neřešil bych XC nebo enduro! Jinak NRS na polabské polňačky jsou jako dělané…

                  0 0
    • Tino  

      tiež som šiel do NRS tento rok. S tlmičom NRS Air nemám žiaden problém a plne postačuje. kostra je stavaná na 80mm. 100mm je v rámci tolerancie ale 115mm vpredu sa mi zdá na nrs trochu veľa.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.