Bike pro přítelkyni Merida TRANSMISSION SPEED nebo Giant NRS 2 ???

11 nepřečtených
  • gonias

    Chci mojí koupit slušný kolo.Aby se pořád nevymlouvala!Merida je hlavní adept,ale rád si přečtu vaše názory,popř.jiné návrhy.Dík

    0 0
    • gomolka  

      Chce to víc informací?! Jaká cenová hladina? Kde jsou tvoje (její) priority??? Váha, velikost, geometrie??

      a jelikož pro přítelkyni … tak jakou barvu ??? :o)

      0 0
      • jakub  

        moje ma XC MISSION SPEED vpredu AXELA a je uplne nadsena hrozne se ji to libi a dokonce bych rekl ze ji to chytlo este vic – celopero pro babu vrele doporucuji..

        0 0
        • TinkTink  

          Tyyy jo…tys ji to fakt dal :o… nechal jsi ji to na tech 100mm? :)

          Pozdravuj ji :)

          PS: vyfot to a posli mi to :)

          0 0
          • jakub  

            nojo ta vidle je hrozne mekka je jak zvejkacka ale uplne idealni pro mou

            0 0
            • jakub  

              navic si pristi rok koupim Maratonku a to by ta mje asi neustala, dybich to furt menil (((-:

              0 0
              • TinkTink  

                Ahaaaa :)))

                Jako proc ne…ja bych si toho axela aj rad projel tak na 50km…bych to chtel vyzkouset :)

                0 0
    • cabbage  

      giant je lehci- to by bylo pro holku lepsi ale radsi z ni vytahni se ji vic libi- to ti tu nikdo neporadi. p.s. a co duratec buterfly-full s geometrii a designem pro holky

      0 0
    • fagot  

      Jezdím Gianta a kdybych ho chtěl pro ženskou,tak bych to určitě nefoukal tak,jak předepisují v manuálu.Bylo by to dost tvrdý.Jak to nafoukat Ti ale neporadím,protože mám starší typ s dvoukomorovým RS SID.Byl tady ale jeden týpek,tuším,že TUTITE a ten jezdil obě tyhle kola,ten by Ti dokázal poradit.Zdar.

      0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.