• comp

    zdarec chcu se poptat jaky mate kdo zkusenopsti s timhle kramem v praze…nekdo mi rika ze jsou v poho,nekdo zase opak,mate nekdo zkusenosti ze servisem vidlic u nich.pry jsou prodejci marzocchi v praze.moc diky

    0 0
    • JMT  

      vse ok

      0 0
    • Radek Broz  

      Jsou v pohode;-)

      0 0
      • comp  

        tak to su rad,nevedel sem co a jak a byly me od kamose doporuceny.Pry tam maju i hadry od foxe shanim nake kratasa na bika a moc se me libily midrangera od foxe,tak to asi spojim do jednoho s vidlou.

        0 0
        • Radek Broz  

          Maji tam jednoznacne nejvic Fox a TroyLee veci v republice.

          0 0
          • comp  

            povidas nejvic,tak to je super.Taky jsem slysel ze Ndistribution dovazi foxe ale nevim kde maj prodejnu,nasel sem jenom nejake sidlo na praze 4,ale nevim jsetli je to maloobchod?ale kdyz uz tam musim kvuli te vidli:(

            0 0
          • blue  

            co se tyka cyklo hadru, tak vykladni skrin foxe to zrovna neni… zato plny stojany dzinu, tricek a plazovejch sortek s liskou :-)

            0 0
    • Seppy  

      no me poslali misto ODI Ruffian LO, Roggue LO, ale nechtelo se mi to vracet tak sem si je nechal, az si budu kupovat Ruffian tak se snad uz nespletou

      0 0
    • fousac  

      ujde to.. s pruzinou do tlumice mi pomohli.. ale ze by se tvarili nejak nadsene, to zrovna ne..

      0 0
      • Radek Broz  

        Maji holt permanentne drsnej motoX vyraz;-)

        0 0
        • wroum  

          spis sem si vsim ze k motorkovejm zakaznikum se chovaj ponekud lepe nez k cyklozakaznikum. nastesti jediny co si tam pravidelne kupuju jsou ksiltovky FOX, jinak tam nic pro me nemaj :-)

          0 0
          • Alesh  

            Taky sdilim ten pocit – s motorkama jsou holt jinci xefty…

            0 0
    • BoB  

      jsou v poho, eta patronu do z150 jsem měl za necelé tři měsíce. Teď ale nevim jestli je to dovozcem nebo prodejcem. Ale když mi přišla textovka že to maj tak jsem chvíli ani nevěděl, co jsevlastně objednával :-)))

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Sice maj na motorky víc věcí než na kola, ale přesto je to dobrej kšeft.

      0 0
    • enjoy  

      kseft mozna dobrej akorat moje jedina zkusenost s panem prodavacem(stary pan:-)) nebyla moc dobra.pan asi vubec nebyl prodavac nybrz motocyklovy nadsenec a mnohem vice ho bavilo vykecavat se o motorkach nez venovat se zakaznikum.10 minut cekani na to abych se dozvedel ze jsou neschopni mit nejprodavanejsi gripy na sklade. mohl bych psat mirneji ale nevim proc:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.