• maida

    Vím, že už tady diskuse o BA05 proběhla, ale zajímalo by mě, kolik jste kdo najel km a nasbírali bodů?? Je super, že vyhrát můžou i slabší bajkeři…

    0 0
    • preacher  

      a jeste by to chtelo vedet kolik kdo nasbiral trestnych bodu :-))) Protoze my jsme to druhej den totalne podelali..... Prvni den 430b/10 penalizace, druhy den 240b/220 penalizace :-((( kolik jsme ujeli kilometru to nevim, protoze mi to po 3:25 prestao pocitat na 59,x km a druhy den nepocital vubec...... toz tak…

      0 0
      • Báža  

        Promiñ,ale koukal jsem na výsledky a kdybyste v nědeli jen skočili na sběrku a mazali zpátky do stanu , byli byste v pořadí jen o čtyři místa níž. Ale nemyslím to zle, v sobotu jste jeli dobře, stane se.

        0 0
        • preacher  

          no jo, to tedka vim taky:-))) …uz treti rok hledam partaka ktery ba to vydrzel......tento posledni se jevil dobre, na ruske rulete sice uvadnul po peti hodinach. Ale budiz, ted v nedeli jsem to mel spocitany na max 20 b penale, ale nebyl to schopnej dojet…na posledni kontrole jsme byli s Radkem Machem, ti meli sice vic casu, ale jeli jeste na 15 ku…kolega ale fakt mlel z posledniho......

          0 0
    • cernoch1  

      Sobota 103km/360b., nedele 83km/260b., jeli jsme MD+, v nedeli bohuzel 90b. penalizace. Jeli jsme potreti, pokazdy dobry akcicka.

      0 0
    • ondon  

      No radime se mezi ty slabsi bajkery (ja i kolega jsme meli pred BA „nalitano“ cca 300 km). Sobota 328b. (o blbejch 8 vterin pres limit, to na**re)/80 km, Nedele 220 bodu (zas prozmenu 10 minut pred limitem, to taky nepotesi…)/60 km. Musim rict, ze nas 76. misto velmi prijemne prekvapilo.

      0 0
    • merunka  

      no my sme jeli poprve,takze jsme treba mapovani nemeli moc zmaknuty a hlavne po silnici me moc jezsdit nebavi,ale v tomhle pocasi by clovek toho v terenu fakt moc nenajel.v sobotu jsme ujeli asi 80km, 270bodu,ale 110bodu penalizace,proste jsme to nejak nezvladli,ale za to jsme meli polivku:-))i kdyz to jsem asi nemela zverejnovat.no a v nedeli cca 60kilaku, 200 bodu a 2 body penalizace,nebo tak neco.umisteni asi 71.misto.neni to spatny napoprve,ale zase je to az druha pulka,takze priste lip.

      0 0
    • juli  

      Mohu prosim vedet o cem je tady rec? Odkaz? Dikec.

      0 0
      • Siddha  

        www.bike-adventure.cz

        tak v sobotu na 100.km po 5ti hodinach prestal fungovat kompjutr, jen 380b, ale 9999 trestnych za prijezd hodinu po limitu ;o) v nedeli prestal fungovat za 2h50min na asi 50km srandovni ale neni ta angina co sem tam chytl…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.