• onixik

    zdravim, chtěl bych se zeptat jestli tady někdo nezná ňáký sjezdy nebo freeride cesty na šumavě???? dík

    0 0
    • miki  

      šumava je tak velká že musis udat přesně kde

      0 0
      • onixik  

        to je celkem jedno kde ??

        0 0
        • onixik  

          třeba v okolí Lipna.

          0 0
          • frank1  

            Na Šumavu jezdím, ale v okolí Lipna (jižní strana) je Národní park. Pokud tě v něm někdo chytne mimo trasu, budeš dělat reklamu cyklistice. Jinak si přečti časopisy Velo, myslím poslední dvě čísla. Jsou tam nějaké články o cyklistice v NP v republice. Měj se.

            0 0
    • prochpetr  

      Freeride? co takhle z churanova od konecne lanovky po sjezdovkach dolu k javoru? nebo zadem kolem pensionu u jakuba, tez z churanova za osadou ke kusovu, super sjezd po asfaltu

      0 0
      • sfinga  

        jo to asi bude mejvětší freeride na šumavě. Jelikož je to NP, tak mimo stezky se nesmí a mělo by se to dodržovat. Přecejenom šumavu máme jen jednu. Jinak ten sjezdík je dobrej přímo pod sedačkovou lanovkou anebo mírně vpravo (když koukáš dolů) tak v tom lese je pár kořenů a na HT to tam docela drncalo :-)

        0 0
        • pary  

          doporucuji paradni sjezdik z Libina(1096m.n.m) po hrebenovce(myslim ze cervena turisticka znacka) dolu do Prachatic(600m.n.m) 500m prevyseni na 5 km a neni to v NP:-))))))))

          0 0
          • Wiktor  

            Ten Libin je fakt dobrej… ;-)

            0 0
            • pary  

              je vybornej, dal jsem si ho asi po roce ted o vikendu a parada,na biku ho jezdim jen svatecne parkrat do roku, pac tam moje hejckany HTecko dost trpi, ale v zime na bezkach je to taky dobry maso;-}

              0 0
              • Wiktor  

                Na bezkach si to tak nejak nedovedu ani predstavit…

                0 0
                • onixik  

                  jo v tom NP je to docela vo držku když tě někdo chytne mimo vyznačý trasy.A Ten sjezdík z Libina si určitě sjedu. (doufám že sou tam ňáký pěkný jumpy) . :)

                  0 0
                  • pary  

                    no myslim ze si tam moc nezaskaces, je to proste takova normal lesni pesinka z kopce, ale pekne to tam upaluje, je tam jeden obtiznejsi prutsi usek takovym korytem plnym sutru

                    0 0
                    • Wiktor  

                      a zapomnel jsi na ten „trochu“ obtiznejsi usek pres tech „par“ korenu… ;-)

                      0 0
        • norman  

          A co tohle?

          1. Za Špičáku dolů po černý („Šance“)
          2. Z Velkýho Ostrýho na obě strany (do Lamu nebo do Hamrů)

          3.Weltcupstrecke na Velkým Javoru.

          0 0
          • onixik  

            díky moc, doufám že budu mít dost sil abch vyrval bike nahoru. a ještě něco náhodou asi ňáký lanovky nejezdí v tuhle roční dobu co??

            0 0
            • norman  

              Proboha hlavně se nepřizabij, já si dělal prdel, hlavně pokud jde o ty sjezdovky! Mě osobně by nenapadlo je sjíždět, já jsem starej dědek, ale když vidim co se děje na Klínovci, vidím že nic není nemožné. Každopádně ty trasy kolem Velkého Ostrého jsou sehr schon!

              0 0
    • screamercz  

      Trochu to tady zneuziju, chystam se project celou Sumavu podel hranic, prevazne po turistickych trasach (hodne červená). Nevite, prosim, jak to tam vypada vseobecne se zakazy pro cyklisty? Diky

      0 0
      • BoB83  

        no, ja sem tam byl na jare ( Srni, MOdrava) a na tech turistickejch stezkach bylo cyklistu (ne bikeru :-) az moc. Uz to neni co to bejvalo :-( je to jak v Praze na Vaclavaku…

        0 0
      • Michal.J  

        Smí se jenom po povolených trasách a ty většinou vedou asfaltu. Když to je po zpevněný cestě mám vánoce:-) Mnohel lepší terény na MTB jsou v podhůří Šumavy, těsně za hranicí parku a CHKO.

        Tady jsou povolený trasy: www.npsumava.cz/stranky.php?…

        0 0
      • bam  

        Tu cervenou znam od Modravy az pres Ceskej Les. Na Sumave vede bohuzel budto po asfaltu nebo tam nesmis s kolem :( Konkretne kratky usek u Laky a z Prasil na Prasilsky jezero. Ale i tak jsou tam aspon hezky kopce. Nektery useky jsou ale vazne strasne prelidneny. Hlavne tam kde je nejaky parkoviste a blizko neco jako jezero… Asfaltovani bohuzel stale uspesne pokracuje, takze jak pise Michal, podhuri v Sumavy je to na MTB lepsi. V Ceskym Lese ta cervena vede hezkym terenem. Je to snad jedina doporucena cyklotrase s nejvetsi obtiznosti :)

        0 0
    • pajasimi  

      pěkná rychlá cesta vede na poledník ale fr to neni;)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.