• JIRA

    Kudy na biku horu a kudy dolů? Je něco zajímavého v okolí?

    0 0
    • blue  

      kdyz prineses mapu, ukazu ti, co jsme jeli na podzim

      0 0
    • ddd - andy  

      Dolu jedine po cerveny do Vimperka – pa-ra-da! :-)

      0 0
      • blue  

        on ma pevny kolo, tak ber na nej ohledy :-)

        0 0
        • JIRA  

          …a Ty máš zase rozbitý! ;)

          0 0
          • blue  

            no jo, me z nej servis udela zase funkcni, ale tobe z toho fulla nikdo neudela :-)))

            0 0
            • JIRA  

              Až bude mít Tvoje kolo 11 kilo, tak se spolu budeme zase bavit. :')

              0 0
              • ddd - andy  

                Ehm – ja to jel na XCecku. Jak nahoru, tak dolu.. a je to labuzo.. ;-)

                0 0
    • Nikdo  

      Nejlip od Kubovo Huti, z druhy strany to taky jde, ale posledni kratky usek pod vrcholem je splhaci s kolem pres rameno. Jinak ted se tam pry budou nektere cesty docasne zavirat, kvuli erozi nebo co.

      0 0
    • pavelsacha  

      …na Boubín jedině po těžebních cestách…z Vimperka 17km nahoru…krásná cesta s lesnickou naučnou ztezkou.....sjezd dolu taky super…Pak se nechá z Kubovky ( Kubova Hu? ale ne po turisticky ) a nebo od jihu, Z Lenory nebo Zá?oně – pozor však na prales…tam se nesmi a okolo jsou ještě obory…na vrchol pak už musíte pěšky, na kole se dostanete tak do 1300m.n.m.

      0 0
    • MirosPikos  

      Jak to vypadá na Boubín po žlutý? Od Chlístova. Dá se? Nedá se? Takhle z mapy to nevypadá marně a rád bych si to dal buďto na testovačce (Reign 2) a nebo na HT.

      Díky

      0 0
      • Soreno  

        Ten poslední úsek od boubínskýho potoka ti nezávidím. Zbytek je široká cesta. My jezdili spíš dolu po červenej tu žlutou snad jednou a už si moc nepamatuju.

        0 0
        • MirosPikos  

          No jo, toho sem si nevšiml :) Ale tak co, kdyžtak to ten kousek povedu, s tim jsem smířenej. Ale dík za info.

          Ta červená dolu, to je jakej typ cesty? Rád bych něco ve stylu zelená z Kluka (estli znáš). Aby se to dalo s trochou techniky na HT.

          0 0
          • Soreno  

            kořeny kameny ze začátku a pak už to jde jezdil jsem to i na HT takže to dáš – už mi to splívá nebyl jsem tam tak 2 roky, ale podle mě je ± to samý.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.