• lubosh

    Nevíte někdo trošku víc o kolech Madison New Orleans SX a Madison Mineapolis SX? Prodávají se u Mountfieldu a měl by je vyrábět Author. Nikde jsem i nich nenašel moc info. Díky, L.

    0 0
    • palladin  

      tescobiky od authoru…nebrat

      0 0
    • rock  

      Zkusím to říct souhrnně a pokud možno jemně: předražená kola nerenomované značky prodávaná v nespecializo­vaných prodejnách. Už jen ta kombinace by mohla varovat. Při osobním pokoukání jsem na nich nenašel nic, co by opravňovalo zájem o ně …

      0 0
      • lubosh  

        dík, konečně aspoň názor od někoho kdo to kolo viděl

        0 0
    • Medunka  

      Pres 1000 km a v poradku, neni na narocne sjezdy, ale to je mozna o cloveku

      0 0
      • lubosh  

        a jaké máš?

        0 0
        • Medunka  

          Mam jenom ATLANTU, ale myslim, ze to bude stavene podobne

          0 0
          • lubosh  

            a co servis? umí to béďa? :-)

            0 0
            • Medunka  

              to prave ne :-( to je spatne, cca po 100 km jsem byla v servise v Holesovicich a proste nic, jako kdyby tam nebylo :-(

              0 0
            • Volf  

              Co myslíš. umí servis i ostatní řetězce co prodávaj Gianty, Scotty a já nevím co ještě ? Nebo je ten problém hlavně v tom, že je to odnož Authora ? No a jsem přesvědčenej o tom, že srvis bude Béďa umět líp než třeba Giga sport.

              0 0
              • Medunka  

                No to uvidime, za par dni jedu k Bedovi a dam vedet. Hlavne potrebuji vycentrovat kolo, coz asi tezko dokazi :-( a nemyslim, ze lidi, co opravujou sekacky a filtry do bazenu zvladnou servis na kolo.

                0 0
                • Volf  

                  No uvidíš. Já osobně když slyším Béďu s Izserem tak mám co dělat aabych nezvracel, ale zase na druhou stranu si myslím, že Mountfield je velice úspěšná firma a kdysi jsem se jednou stavil na jejich pobočce a i ten personál se mi tam zdál docela dobrej.

                  0 0
                  • Medunka  

                    No kdyz jsem si ho kupovala, tak obsluha byla fajn, poradila. Ale lepsi servis je asi primo ve specializovanem servise na kola, tam o tom vi vic, nez kdyz maji na starosti nekolik set polozek dalsiho zarizeni ktere prodavaji

                    0 0
                    • Martyss  

                      Jasně, ale garančku by ti měli udělat tam, kde si kolo koupila. A to že mají xxx položek je neomlouvá. Pokud něčemu nerozumím, tak to nemůžu prodávat.

                      0 0
                • Mirek1  

                  Jo, ale na sekacky jsou dobry servismani! :-) Ono je to tezky, sirokej sortiment prinasi sice vetsi obrat ale pri servisu problemy a tak me taky dost prekvapilo, kdyz zacali prodavat i kola. Ja sice hodne rad nizky ceny, ale vseho s mirou, neznackovy zbozi je dobry malokdy. Kdyz usetrit na kole, tak koupit renomovanou znacku za dobrou cenu treba pri podzimnim vyprodeji. Pan Sterba, pri vsi ucte, asi taky neumi opravit krovinorez, ale na rozdil od Bedi Travnicka ho neprodava. :-)

                  0 0
    • Enttee  

      Jeto sice Lincoln SX 04, ale i takhle může vypadat kolo Madison.. www.qake.wz.cz/1.jpg http://www.qake.wz.cz/2.jpg

      0 0
    • cat  

      juj,madison bylo moje prvni „kolo“ a na nic vic, nez jezdeni za barakem, bych ho fakt nepouzival…si radsi kup authora, ale tohle ne.

      0 0
    • Mamut  

      Ked som pred 6 rokmi brigadoval v servise, tak 70% predanych pleciek bolo do 6–7000 Sk. Znacky, ktore si uz nepamatam (napr CTM a i.) a Madison. Madison bol z nich jednoznacne pri zhruba rovnakej cene najkvalitnejsi. Malo nastavitelne brzdy a vycentrovatelne rafiky, co v tych cenach rozhodne nie je samozrejmost. Takze ja vidim rozdiel medzi tescopleckami a Madisonom. Na druhej strane, vydrz este 3–4 mesiace a kup nieco z vypredaja.

      Predtym, nez som kupil horsky, tak som jazdil PO LESOCH na prestavanej Eske Premier. Jazdilo to super, ale zhruba po 20km lesa to vyzadovalo servisny zasah (dostiahnut spice, nastavit brzdy a pod.). Co mi ale nerobilo problem (kluce som nosil sebou) a prejazdil som veci, ktore tunejsi zhyckani cyklisti povazuju na takom hardwari za nemozne. Ale priprav sa na podstatne vacsiu udrzbu, ked kupis nieco extra lacne.

      0 0
    • rock  

      Hlídej si slevy, třeba toto bych možná zkusil:

      http://www.cykloexpert.cz/dt/?…

      0 0
    • feromero  

      mame Madison New Orleans asi tretim rokem, dve stejna.

      Jezdime s tim kolem Prahy a obcas do nejakeho lehkeho terenu. Zatim zadne problemy, servis Mountfield na Stodulkach.

      Pritelkyne poridila nejake KTM z nizsi rady, cena 13. Je pravda, ze to je trosku o necem jinem, ale to je dane delkou a vyskou kola.

      KTM mi prijde pohodlnejsi. S Madisonem se mi lip projizdi v lese mezi stromama.

      Rozhodne si nestezuju.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.