ATEX - špatná zkušenost s výrobou dresů

8 nepřečtených
  • hmm

    Nechali jsme si u Atexu dělat dresy podle předloh a našich přání. To co vzniklo nás ale překvapilo. Černá není černá je to tmavě zelená, vínová není vínová, barvy podle předloh vůbec nejsou jak ve skutečnosti. Někdo chtěl kapsy jiný ne, já ano – mě a kamošovi je vůbec neudělali i přes naši domluvu. Jednání s námi nebylo vůbec na úrovni působylo spíš dost opovrhujícím dojmem že se jim to ani nevyplatí dělat. Výsledná cena 1000kč nás všechny dorazila za tak neochotnou a špatně provedenou práci i přes ubezpečení jaká to není výhodná cena. U Atexu už nikdy více.

    0 0
    • enjoy  

      no oni se na svych strankach moc netvari ze by delali pro jednotlivce.ale stejne je to dost blby.

      0 0
      • hmm  

        Chybama se člověk učí. Zadali jsme jich celkem 10.

        0 0
    • skoca  

      Já mám zkušenosti se Sýkorou a jen pozitivní. Patnáct kusů z Coolmaxu, cena něco pod 1000kč, barvy super, střih taky, komu to nesedělo-přešili.Můžu doporučit.

      0 0
      • boulder  

        pošli mi pls nějakej kontakt na Sykoru. Dík boulder

        0 0
        • blue  

          to je tak tezky pouzit vyhledavace?

          http://www.cyklodresy.cz/

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Pro nektere lidi evidentne ano. To by musel napsat „sykora dresy“, kdezto takhle staci napsat jenom „pošli mi pls nějakej kontakt na Sykoru. Dík boulder“ a on mu uz nekdo za par dni odpovi :) A treba dobre:)

            0 0
            • sharkcom  

              Jo já teda taky chápu funkci fultextových vyhledávačů, ale není prostě jednoduší si nechat poradit od KAMARÁDA bikera a využít případných postřehů? Tedy napsad adresu a nepeskovat?

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.