slečny- Castelli kra?asy -zkušenosti

14 nepřečtených
  • vlk

    Chci se zeptat zástupkyň něžného pohlaví jaké máte zkušenosti s elastickými krátkými kalhotami Castelli Amore Donna Short. viz:Castelli Amore Donna Short dělají se i v jiných kombinacích.Pří­telkyně si chce pořídit nějaké nové kalhoty, kdyžtak poraďte jiné, které jsou podle Vás dobré.Češi ATEX prý taky něco vyrábí specielně pro ženy apod.

    Poraďte

    0 0
    • Luka  

      Neznam, ale me vyhovuje 2F… levny, dobry, pohoda. Navic rozsirena nohavicka, aby neskrtila tučíky na stehne. Idealni. ALe kazdemu co mu sedne. Skoda ze nejsi z prahy doporucila bych ti www.cykloseky.cz. Tam prodava v hadrech divcina, co tomu fakt rozumi, sama hodne jezdi, takze super kombinace pro poradu nad damskymi hadry :)

      0 0
      • vlk  

        Jo u nás jsem na 2f už taky narazil, a ještě jsem narazil na dívčí od kalas.Tak snad si přítelkyně něco vybere. PS: zahlédl jsem Vás asi 2× u stadionu na Drtiči(byli jsme ti co táhli na kolech na zádech ty velké bágly na stadion, a pak ještě na tribuně), jste nakonec jeli, nebo jste se tam byli jen mrknout

        0 0
        • Luka  

          :) tak to uz si druhy, kdo mi rika ze me videl, ale my na drtice letos kvuli marodeni nedorazili… VYHLASUJI PATRANI PO DVOJNICICH :)

          0 0
    • mosquito  

      „vlk“ v damskych kratasech .)) ufff

      0 0
      • vlk  

        nauč se číst, píši pro přítelkyni :o)

        0 0
        • 7LK  

          To taky vždycky tvrdím když nakupuji kalhoty „dárek pro přítulku“, protože ty pánský jsou mi velký v rozkroku :-))

          0 0
    • Jester  

      Nevim jak damske kratasy, ale obecne na kratasy Castelli jsem necetl dobre reference. Pry se dost parou – coz se potvrdilo i u kamose, ktery je ma.

      0 0
    • vlk  

      Tak už je koupeno. Nejvíc se jí líbily a padly ty od firmy Kalas.

      0 0
      • grafik  

        kde koupeno?

        0 0
        • vlk  

          Ty kalasy mají u autobusového nádraží za 870(s tou modrou profilovanou vložkou)-velgo nebo tak nějak se ten obchod jmenuje.Pak měli ty castelli(s tou červenou profilovanou vložkou-takovou tou širší) za 1250 v Onroadu v Kateřínské a nakonec u Kořínka, jakési levné šmejdy a ještě Pearl Izumi(s profi­lovanou dělenou šedo/černou vložkou) za 1 700. Hlavně, že si vybrala.

          0 0
          • grafik  

            CykloVego – tam chodim casto, jsou v pohode. A obleceni jsem taky uz nejaky koupil (atex apod.)

            0 0
            • vlk  

              jo jsou tam velice příjemní prodávající.Ta paní oblečení docela rozumí, vypadá to ,že taky turisticky jezdí.

              0 0
              • grafik  

                tam jsem si nechal sestavit spydera :)

                0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce

Podobné diskuse