• architekt

    Jesli je lepsi duplex nebo dres od moiry se tu uz resilo, ale nenasel jsem nic o srovnani mono a duplex. Premyslim zebych to koupil na bike misto dresu a chci se zeptat na vase zkusenosti a do ceho byste sli vy. Mono je nejspis vic univerzalni, da se vzit i na hory a tak, ale duplex mozna bude na kolo vhodnejsi. Nebo to nebude tak velky rozdil?

    0 0
    • saly  

      No ja teda nemam zkusenosti s MONO, ale ten DUPLEX jsem koupil a jsem docela spokojenej.

      Je to triko s predkem z toho duplexu, coz je prijemny na dotyk, dobre saje a mozna i truchu v zime hreje. Ovsem zada jsou z ULTRALIGHTU coz je pro me umelotina a moc prijemna na kuzi neni.

      Nehlede na to, ze vozim batoh a pod preskama mam i predek i zada takovy zmolkovany. Neni to moc, ale nevypada to pekne. Snad to nebude pokracovat skrz. Myslim, ze ale na strakach moiry pisou neco o tom, ze ty zmolky nejsou nazavadu, ze navic jeste podporuji odvod vlhkosti.

      Ten dres co je v nabidce Moiry nevim z jakyho je matrose. Psal jsem prio jim mail a nejak mi nedokazali odpovedet :-)

      Dej mo vedet jak ses rozhodl.

      0 0
    • crom  

      no nevim me to zas tak moc nehreje,mono je dobre az tak od 15stupnu.jinak je v nem celkem zima kdyz si na to vezmes jen dres s kratkym rukavem

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.