• Lahváč

    Zdar, chci si na léto koupit funkční triko, ale nemůžu se rozhodnout mezi Moirou mono a Moirou ultralight. Vozil bych to jako jedinou vrstvu pod dresem. Nebude ta Moira mono hřát, když bude pod dresem? Co si mám vybrat?

    0 0
    • mawerick  

      no jestli ji chcceš na leto tak ultrlight… Já ho vozím taky a fakt to pomáhá. To mono už je podlě mě na takovéhle tropy přece jen moc…

      0 0
    • Ekscel  

      Vzhledem k tomu, že to máš na léto, kdy bývá stejně horko (jako třeba teď), tak bych se nebál toho Ultralightu. Mono mi příjde univerzálnější (jaro, podzim, zima), ale pocitový rozdíl není (aspoň pro mě) nijak zásadní. Smysl funkčního trika je odvádět pot, takže se tak nějak předpokládá, že se stejně budeš potit. Troufnu si říct, že tlustší tričko (Mono) má větší schopnost převádět pod do další vrstvy.

      Ale jestli trváš na tom, že to chceš jen a jen na léto a spíš proto, abys měl nějaké funkční triko, když se všude píše, že to má být, tak kup Ultralight a máš vystaráno.

      0 0
      • mawerick  

        no jo… To s tím tlustším bude asi pravda, ale zase víc hřeje takže se víc potíš… A je to to samý…

        0 0
      • Lahváč  

        No já to nechci kvůli tomu, že se všude píše, že to tak má být :)) ale protože mě štve, když se mi lepí mokrý dres na tělo. Na chladnější počasí hodlám koupit mono s dlouhým rukávem, tohle má být jen na léto, tak teda asi půjdu do toho ultralightu. Dík za rady.

        0 0
        • o.t.  

          protože mě štve, když se mi lepí mokrý dres na tělo

          ty asi nejezdíš s camelbakem, co? :))

          0 0
          • Lahváč  

            Budeš se divit, ale fakt nejezdím :) Ale hrozně se potím. S camelbackem si to peklo fakt nedovedu představit :))

            0 0
    • Lance  

      na leto ultralight, a to ho pouzivam i pres zimu.

      0 0
    • Lahváč  

      Teď jsem se díval do nějakého ceníku a tam mají bílé triko ultralight za 345 Kč a modré za 374 Kč!? Je v tom nějaký rozdíl?

      0 0
      • mawerick  

        a není to třeba za tílko a tričko s krátkým rukávem?

        0 0
      • wroum  

        je. jedno je bily a to druhy je modry :-)

        0 0
      • Ekscel  

        Ono se to bílé časem sepere (pokud nepereš v Arielu :-)) ) a máš ho šedé. Takže asi nejde tolik na odbyt a má dumpingovou cenu.

        0 0
    • JJ  

      Na leto urcite ultralight, ale ja uz jsem na nej zanevrel protze stipe na tele. Vozim vavrys a je to o moc lepsi.

      0 0
    • Cyril  

      Jezdím s mono krátký rukáv pod dresem. V sobotu v (28.5.05) v tom bylo vedro, ale asi 3× jsem namáčel do vody a potom to zase bylo OK. V neděli jen v dresu a akorát. Ultralight mám, ale je mi tak nepříjemný na kůži, že ho nepoužívám (koupeno loni, ale možná je to ještě starší model, novější snad lepší).

      0 0
      • Lance  

        mi je ten ultralight na telo prijemny a to jich mam nekolik jeden je pekne stary a furt v poho akorat se trochu sepral po 5 letech

        0 0
    • JFB  

      na leto urcite ten ultralight… zvlast, jestli to chces pod dres. jinak se i to mono da nosit ve vedrech, ale to uz je spis jako jedina vrstva, treba na tury a tak…

      0 0
    • Lahváč  

      Díky všem za rady, koupil jsem bílý tílko Moira ultralight :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.