srovnání kol - prosím prosím prosím

60 nepřečtených
  • Lance

    Můžete tu napsat,které kolo by jste si tak vybrali?Klidně připište další,ale at to je v této cenové hladině kolem 30000,– ± 5000,– .Ve vyhledávání jsem se díval. Jak jsem kdysi psal,že GT nikdy,tak se mi to začíná líbit. Vše HT a raději kotouče.Takže kola: Author Instinct,Kelly´s Ma­jestic,Merida Matts Special Edition Disc,GT 05 Avalanche,Trek 6500 disc,Apache Blackhawk disc. dikes to je zase dilema,než něco koupím celkem mi to trvá.

    0 0
    • fousac  

      Giant AC

      0 0
    • pegal  

      Dema Auron.. Superior XC 870d.. Ale ta vidle…

      0 0
    • Darkson  

      mě se líbí taky Kona Caldera a od Canyonu Grand Canyon Comp nebo Yellowstone

      0 0
    • luke777  

      chlape nejednodusi rada co me napada vem si den volna a obejdi vsechny kramy okolo jed do velkyho mesta a vyber si obrazky sou hezky ale videt kolo ho pomackat pohyckat to je ono

      0 0
      • Lance  

        pomackat ho muzu i na tom obrazku:)))

        0 0
      • Vymi  

        jako kdybych to napsal JA :-))))) ale je to pravda… na netu to bude vzdy o neco levnejsi ale pokud uz kupujes KOLO tak jen osobne… KONA se mi taky libi… jdi do ni… :-)

        0 0
    • climber  

      Na tvým místě bych si asi vybral Durateca. Dal bych si záležet na barvě laku, komponenty bych si s chutí namixoval a vylezlo by mi něco jenom mýho. Určitě na něm uděláš větší „parádu“ než na Authoru, Kellys nebo Meridě.

      0 0
      • climber  

        Jo eště jsem zapoměl napsat, že chápu tvoji situaci. Vybírat novýho oře jsou muka, těch bezesných nocí plných pochybností.

        0 0
    • Vladim73  

      Jednoznačně Merida Matts Special Edition Disc mám ten letošní model taky a jsem moooc spokojenej. Už sem ji několikrát hnal až do krajnosti a zatím je perfektní. (Jenom ti nesmí vadit hlasy těch,kteří jsou už z principu proti Meride :-)

      0 0
      • vlk  

        co to znamená „Už sem ji několikrát hnal až do krajnosti“

        0 0
      • jonti  

        Ja by som tiez bral tu meridu alebo kellys. Kellys sa mi ale paci viac :) meridacke geometrie mi nejako nesedia.

        0 0
    • Daf  

      Na zavody bych sel do Kellyse jinak asi GT. Ja bysh si jeste dovolil prihodit Marin Eldridge Grade

      0 0
    • Pebe  

      Přidám se k fousáčovi Marin Nail Trail http://www.marinbikes.cz/index.php?…

      0 0
      • Bendy  

        Z toho co píšeš, bych bral Treka,

        ale koukal jsi taky po RM Landsaid (nebo jak to pišou) a GF nebo ještě FUJI?

        Proč HT kup nějakeho Treka Fuel 70/80 a jsi vysmátej :-)

        0 0
    • Krutohlav  

      V podstate z rovnakých bikov som na začiatku roku vyberal aj ja: http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?… Kúpil som Meridu Matts. Sped. Ed. Disc 2005 a jazdí to super. Ale najlepšie by ti asi poradil niekto kto ich jazdil všetky a može porovnáva?. Nabudúce už určite ale pojdem do fulla, ten rám je tvrdý a trpia kåby.

      0 0
      • Lance  

        jak uz jsem psal fulla si troufam rict neporidim nikdy,protoze se mi to vubec,ale vubec nelibi,vim design nejezdi,ale ja ho proste nechci. Klouby jsou v poho.

        0 0
        • mastihuba  

          zatim :)

          0 0
        • M@rtin  

          Držím ti palce v tvém rozhodnutí nekupovat fulla. U mne probíhala léčba šokem – nejdřív jsem si koupil full abych zjistil, že to opravdu není ono a nedává mi to co bych od toho očekával. Teď jezdím Apache Manitou a jsem štěstím bez sebe. Nesedlal jsem ostatní oře snad kromě krátkých svezení na Treku 6500 a Meridě Matts avšak z mého pohledu a spokojenosti můžu doporučit i tebou výše zmíněného Apache (z pohledu geometrie rámu)

          0 0
    • Radouch  

      Myslim, že bys měl vybírat taky podle geometrie, co ti víc sedne. Kola co uvádíš jsou podle mě v geometrii dost různý. Dle mě Author, Kellys, Apache je spíš víc položenej a sportovnější posed, kdežto GT a Trek zase vzpřímenější a „pohodlnější“ posed. Jinak já bych volil GT nebo Treka, možná Konu.

      0 0
    • hajnej  

      bratr je kros kántry masochysta s hlavovym uhlem 68 a 24palec ocelovim ramem jen pro predstavu a rika ze GT je nejlepsi a plnohodnotna nabidka za par penez je to super univerzal trek je bez urazky turistickej pohodlnej a proste amickej trek merida pro svihare neodolatelny nacini a u zbytku nechapu myslenku jakou byla vedena ruka kreslirova tim myslim xc zbozi-uhnes s cesty a ses vlese v lese slezes, nejde o vybavu de o novy kolo a ´budes s nim muset vydrzet nes zena ozeli dalsi penezni injekci takze geometrije celkovej dojem a hlavne se hodne ptej a vsemu ver:)

      0 0
    • Hipo  

      Z toho co tu mas tak asi 1.Meridu, mozna jeste Kelly's a GT.Jinak Marin Eldridge Grade, Duratec treba C11.

      0 0
    • danno  

      Kdyz uz pises 30kkc ±5 tak dej +8 a ber Avalanche 0.0, jakozto stastny majitel nulanulky z minuleho roku ani nemuzu radit jinac.

      0 0
      • mikin  

        tak tak ja koupil GT 2 a trochu upravil a plnna spokojenost

        0 0
    • johny.h  

      Mám Apache Hawk a jsem s ním spokojenej. Kámoš říkal, že je moc dlouhej, pro mě v pohodě. Mám 187cm a 21,5 rám. Té vidle bych se nebál a prodiskutoval to s Milanem Slancem. Na netu to popisuje, jinak to provádí doma za velice příznivou cenu. Mě tu moji vidli vytůnil a maká perfektně. Zatím si jí nemůžu vynachválit. Bere každej kamínek :)

      0 0
    • gobike  

      Kup Scotta! http://www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?… Hlasuju pro Scotta!!!

      0 0
      • enjoy  

        jsem cim dal vic rad,ze jsem na kole nesetril(no,taky trochu jo).mrzi me ze za tolik penez jako je 35 tisic nesezenu kolo na kterym by me bavilo jezdit.mit to za 35 tisic na deoru,to je proste hruza.

        0 0
        • gobike  

          No je zas fatk že vybava nic moc, ale ten vzhled! Eště řekni, že se ti nelíbí! Ale jinak z toho jeho výběru bych bral asi Meridu Matts Special Edition-D.

          0 0
    • robero  

      no a abys v tom mel jeste vetsi bordel, tak ja davam hlas pro GaryFisher HooKooEKoo Disc Pred rokem jsem resil ten samej problem HT za 30k +/- nejakej ten litrik. Vyhralo to tohle, a zatim vysoka spokojenost… jen ta vidle neni buhvijaka.. :-( (ale zase na druhou stranu letos je krasne celej modrej… :-)) http://www.garyfisher.cz/…koo_disc.htm

      0 0
    • Siddha  

      TOHLE NENI REKLAMA!!! vlez na CYKLOSHOP, klepni na kola 05, MTB SX DISK, a mas tam velkej prehled dostupnych znacek serazenych podle cen…

      takze treba Eldridge Grade od Marina…

      0 0
    • ToBo  

      jednoznacne GT. ale poskladaj si ho sam… niet vacsej radosti… ;-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.