Merida Matts Sport 300-D x Author Opus x??

7 nepřečtených
  • Vojtos

    Kámoš chce koupit horáka max do 20000 spíš se ale chce držet ale ceny kolem 16000,– Je rozhodnutej pro Author Opus já jsem spíš pro Meridu. Co byste doporučili vy?

    0 0
    • Vymi  

      Author je svihovej… v teto cenove tride je jedno co koupis co se tyka komponentu tak je to az na mensi malickosti stejne! :-) co se tyka vidli u teto cenove tridy tak je to nic moc… ja jsem mel vybavu Opuse 04 a vydrzela mi zhruba rok… zalezi jak bude jezdit tvuj kamarad. Ale pokud chce koupit horaka do 20 000,– tak at se domluvi s obchodnikem a tu vidlu za proti ucet + penize navic a koupit lepsi vidli… :-)

      0 0
      • Vojtos  

        Myslim ze to uplne jedno neni napriklad nevim co si mam myslet o nábách Author. A vůbec mi prijdou komponenty authora sem tam o neco horsi.

        0 0
        • Vymi  

          tak at si koupi Meridu…

          0 0
        • Martyss  

          Autorácký náby nejsou špatný. Mám na nich najeto zatím 2000 km a v pohodě.Jinak bych se vysral na image kotoučovek u meridy. Véčka brzdí dostatečně.

          0 0
    • Samin  

      Ja mam uz dva roky opus a sem plne spokojenej akortat sem hned pri koupi vymenil gilu za axela comp, nemuzu o kole rict ani jedno krivy slovo.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.