Co si myslíte o Merida Matts HFS 3000-D

12 nepřečtených
  • baltazarek

    Ahoj všem, chtěl bych si koupit Merida Matts HFS 3000-D.

    www.merida-bike.cz/…s-hfs-3000-d

    Tet ho mají ve slevě za necelích 38400kč. Myslíte že do toho jít a nebo seženu za podobné peníze něco lepšího ? Máte s tím kolem někdo zkušenosti ? Máte ho někdo ? Dík

    0 0
    • dada  

      jjj v ty modry je ouplne libova…akorat by mohla bejt lehci

      0 0
      • baltazarek  

        no já právě zvažuji tu černou, i když jezdím v modrém dresu.

        0 0
        • dada  

          modrá jede a navíc ladí s tim lišáckým ocasem na vidli :) kdepak ho maj za 38k?

          0 0
          • baltazarek  

            ahoj, mají ji u sirera v Brně. Dnes jedu složit zálohu. Ta modrá není špatná, mám modrý dres a přilbu. Vím že vybírat barvu je trošku blbost, ale jsem tet na vážkách jestli černou či modrou :-( a tak se asi zeptám mladé, tá mi poradí :-)

            0 0
            • Jane  

              taky jde o to, aby měli obě dvě barvy – a mě se prostě líbí černá a basta:)

              0 0
              • destr  

                přesně tak, v černé se mě líbí jak svina…jen tak na něho mít :-(

                0 0
        • Jane  

          mně se víc líbí černá – za tu cenu je to v poho kolo akorát trochu nesouměrně na obrázku působí kotouč 160mm vzadu a 180mm vpředu, ale tomu já nerozumím, pač jezdím v-braky:)

          0 0
        • dada  

          jinak zkus to srovnat třeba se zaskarem pro – asi bude mit delsi geometrii a je lehci. cena je stejna – ve slevach taky budou…

          0 0
        • Prittman  

          Já zvolil černou, ale nebyla ještě příležitost pořádně vyzkoušet. Máte nějaké zkušenosti z rámem příp. brzdami Magura  na tomto kole ?

          0 0
    • nnoe  

      Kolo je to pěkný za ty peníze co píšeš…hmotnost sice trochu vyšší, ale když vyházíš X-Mission komponenty, tak se ti ji podaří určitě trochu srazit…po troše tuningu by mohlo mít kolem 11 kg

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.