Haro Extreme X6 - co si o nem myslite?

9 nepřečtených
  • Kubiczech

    Zdravim vas, panove a damy. Kdyz se na tohle kolo kouknete, co vas napadne. Me se docela lidi a rad bych si ho na vyradeni do lesa poridil… www.katmar.cz

    0 0
    • bob st.claire  

      ta cena v akci bomba nevim kolik vydrzi vidla ale inak se my zda FPOHO

      0 0
    • fousek  

      no se slevou lepsi nez pumpickou do kouli, ale o Duru D sem zadnou chvalu neslysel a mechanickejm kotoucum neverim

      0 0
    • Kubiczech  

      Dekuju za nazory. A nemate nekdo trosku vetsi zkusenosti s touto znackou, idealne s kolem?

      0 0
      • fousmen  

        Ja mel Escape 8.1. S kolem (ramem) jsem byl spokojenej, horsi to bylo s Katmarem..

        0 0
        • Kubiczech  

          S Katmarem? To mi vysvetli, planuju ho koupit tam nebo si ho od nich nechat poslat do Pardubek…

          0 0
          • fousmen  

            No vsechno bylo v poradku nez jsem od nich neco potreboval.. Vidlici mi reklamovali 2 mesice, kamosovi kdyz ten Escape v zaruce prasknul tak mu ho bez jakykoliv domluvy svarili, navic pekne prasacky a poslali mu ho zpatky s uctem..

            0 0
            • Kubiczech  

              To je docela husty… Doufam, ze me tohle nepotka. Nejsem z Prahy, tak kdybych ho kupoval primo tam, tak by me to nehorazne nasralo. Zkusim se s nima nejak domluvit. Kazdopadne moc diky

              0 0
              • fousmen  

                Ja taky nejsem z Prahy.. Jo jeste vlaste, kdyz jsem reklamoval tu vidlici, tak mi s „novou“ zpatky uz neprisel zarucak.. Nikdy ho nikdo vice nevidel ((-: To jsou moje osobni zkusenosti, treba jsem mel jen smulu..

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.