• termix123

    Ahojte,

    nasiel som zaujimavy inzerat a chcel by som sa spytat na Vas nazor, ci sa tento bicykel za tie peniaze oplati alebo nie, resp. ci radsej priplatit a kupit nieco novsie. Cena je 18000 kc (650 Eur).

    Jedna sa o Giant Trance X5, model 2009 s vybavou:

    tlmič: dt swiss SSD 190

    vidlica: rock shox reba 120mm

    brzdy: avid juicy 5 (180mm vzadu, 203mm vpredu)

    náboje novatec

    ráfiky remerx extreme jumbo

    prehadzovačka shimano deore

    prešmykač shimano deore

    sedlo earth works

    Dakujem za kazdu radu.

    0 0
    • nitraq  

      Koukal jsem, že pravděpodobně ten člověk to prodával už v roce 2011 – http://sport.slovenskainzercia.sk/…uka-pezinok/. Jinak teda moc nerozumím tomu osazení – platformy, dvouplacka a velký kotouče na jedný straně a reba s nízkým zdvihem 80 mm na druhý straně.

      Edit: Píše u reby zdvih 120, ale podle obrázku to právě vypadá na míň, spíš bych tipoval 80.

      0 0
      • termix123  

        Ta Reba je zevraj stavitelna na 80/100/120 mm. Podla obrazku sa aj mne zda ze ma momentalne mensi zdvih.

        0 0
        • nitraq  

          Stavitelná je servisně – buď dáváš nebo vyndáváš 20 mm spacery.

          0 0
          • termix123  

            Hej, presne tak. Ja by som ho urcite zdvihol na 120 mm.

            A celkovo sa ti ten bajk javi OK za tu cenu alebo sa radsej rozhliadnut po niecom inom?

            0 0
    • Sidewinder  

      TranceX jsou skvela kola a je pravda, ze za tuto cenu se asi jinde koupit neda.

      Na druhou stranu – hlinikovy ram stary 5 let muze byt dost blizko k nejakemu prasknuti, osazeni kola nic moc, vidlice nastavena na 80mm je dost podezrela (poskrabany kluzak v miste, ktere je takto skryte?) .. klasicky krk znamena do budoucna nemoznost pouziti tapered vidlice, brzdy naprd, prevody muzou byt tesne pred smrti – dalsi investice atd atd..

      Pritom za nejakych 25tis a po dohode urcite i min se da koupit TranceX model 2013 NOVY

      Ja bych do toho nesel..

      0 0
    • termix123  

      Este som nasiel inzerat na CTM Rawer 3.0 2013

      http://www.mtbiker.sk/…-ctm-ko.html

      Na internete som nasiel len jednu recenziu na Rawer 2.0, takze neviem ako realne jazdi. Nemate s nim niekto nahodou skusenosti?

      Osobne sa trosku bojim toho zadneho odpruzenia ci to nebude moc hupat do kopca, pripadne ci to bude dostatocne zehlit dolekopcom. Predsa len Giant s Maestrom je asi dalej, aj ked v 2009 to mozno este nebolo tiez take vyladene.

      0 0
      • Breakpain  

        Jen ve zkratce, zrovna Maestro mi prijde jako velmi funkcni odpruzeni. Lepsi jsem zatim nesedlal, chce to chvili projet.

        0 0
        • Azmir  

          SIce ho jezdím, ale pořád nevím v čem je o tolik lepší než ostatní, mohl by mi to někdo konečně napsat? :)

          0 0
          • Breakpain  

            kazdemu sedi neco jineho. Mel jsem canyon, cddale., scott a meridu. Giant misedel nejvic, prislo mi ze je to stred, ani moc nehoupe a zehli to vcelku.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.