Tričko - moira ultralight x sensor coolmax?

48 nepřečtených
  • Jane

    Mám v plánu si koupit nějaké funkční triko s krátkým rukávem pod dres. Rozhoduji se mezi Moira ultralight a Sensor Coolmax. Co byste doporučili?

    0 0
    • zwwak  

      Zcela jasně Coolmax.

      0 0
    • MartinXC  

      Coolmax je lepší, ale je docela citlivý na „puštěné oko“ – skoro jako punčochy.

      0 0
    • Mamutt  

      Jezdím i běhám jen v bezrukávovém ultralightu, naprostá spokojenost.

      0 0
    • BostonGeorge  

      Mám Moiru i Sensor a Sensor se mi zdá lepší. Volil bych Sensor.

      0 0
    • saly  

      Moira je lebnejsi, ne? :-)

      0 0
    • Meesha  

      Mam Coolmax od Sensoru a nejakou slabounkou Moiru (nevim oznaceni). Sensor mi prijde „funkcnejsi“ a prijemnejsi na telo.

      0 0
      •  

        Tohle samý řeším já. Moira mě pouští oka a mně se nechce zase dávat pětikilo, aby se to hned začalo párat.Ahoj

        0 0
      • Jester  

        Jak je to s „vůní“ po švihu? Mám moiru a to je docela děsný, je třeba ji prát po každé vyjíždce. Je ten Sensor v tomto lepší?

        0 0
        • captain  

          Prat? Se ma jen premachnout ve vlazne vode… bohate to staci a je suche za 30minut… jinak coolmax je lepsi nez moira, moira je o neco lepsi nez jitex

          0 0
        • Máca  

          Mám 4 trika různých výrobcu. Smrdí všechno – dy? je to „umělá hmota“.

          0 0
        • MartinXC  

          V zimě jsem v Coolmaxu jezdil 6–8 vyjížděk a žena moc neprotestovala. Před tím v klimatexu 2 jízdy a už mi to brala do pračky. Asi bude to tím, že Coolmax líp předává vodu do další vrstvy.

          0 0
          • JMT  

            fuuuuj 4svihy ve stejnejch hadrech… za tebou bych nechtel jezdit… a kratasy si peres vzdy po sezone ? :-)

            0 0
        • Eila  

          to v tom chces jezdit tyden?:-!

          0 0
          • Lance  

            tyden neni zadna doba,jestli to nekomu vadi jeho –

            0 0
          • Jester  

            Ale ne. To je jenom potiz nas zenacu – „peru si sam“. Takze to zase nemusi byt tak casto. Nic tak ohromnyho na tom prani nevidim.

            0 0
          • Volf  

            Pokud jezdí týden v nepranej hadrech, tak může učit mladý tchoře smrdět.

            0 0
        • Romain  

          Ahoj, mám moiru i sensor. Po moiře (polypropylen) je to opravdu humus, sensor (polyester) je to o něco lepší, proto ho používám častěji a radši. Spodní prádlo peru po každé vyjížďce. Nechci chytit nějaké houbičky.

          0 0
    • Vladimír  

      a jake pouzivate ponozky? Zatim jsem mel Sensor, co je to za material? to je neco jineho jako coolmax? co je lepsi? mne se v sensorech jezdi dobre

      0 0
      • MartinXC  

        Mám Senzorky i Klimatexy a paradoxně oproti trikům, Klimatex mi vyhovuje víc.

        0 0
      • Meesha  

        Z ponozek Sensor, Northwave, Nike, Hayes, Miora, Trek a nejaky Bike. Cenovy rozmezi od nejakejch 150 – 400. Nejlepsi mi pripadaj ty Bike – funkcne skveli a sou prijemny. Od ostatnich vyrobcu je to vicemene podobny. Nejmene vozim ty Moiry – kdyz se v nich spoti noha, tak v tretre tak neprijemene kouzou.

        0 0
        • JMT  

          souhlas, moiry klouzou… ale podobny delal senzor (dela z vic materialu) a ty taky klouzaly…

          0 0
          • Meesha  

            Ja mam od senzoru ty „duhovy“ a ty s plamenama. Ty „duhovy“ mi pripadaj takovy vic umely, ale problemy nemam s zadnejma z nich.

            0 0
            • sis  

              Tak to ja uz sensor ponozky uz nechci. Klouzou a nic prijemneho to neni (narozdil od tricek, ktere jsou fajn). Ty bike mam taky a jsou mnohem pohodlnejsi. Jenom uz nevim kde jsem je sehnal

              0 0
              • Dijck  

                Bike mali v akcii v lidli, su z coolmaxu za 99sk. Mohli by to predavat castejsie…:)

                0 0
    • norman  

      Coolmaxovej High Point je v Bartsportu o něco levnější než Sensor ( www.sportschw.cz – výrobce). JInak Moira je jinej matroš ( POP – polypropylén) než Sensor ( dělá z PES = polyesteru), to jsou 2 hlavní směry kterými jdou různí výrobci funkčního prádla.PES je určitě příjemnější na nošení. Co se týše zmiňovaného smradu tak podle mě za to mohou antimikdobiální imperegnace , kterými výrobci prádélko napouštějí.

      0 0
    • JFB  

      mam uz hooodne dlouho moiru ultralite a jsem s ni naprosto spokojenej. zadny pusteny oka, povoleny lemovani, nic. jen uznavam, ze je na omak „umelohmotnejsi“:-) ale me to neva…

      0 0
    • tesela  

      Já jsem zkoušela několik triček. Colmax, moira, sensor, craft, ještě nějaký dvě, u kterých si nevzpomenu na název. Teď jsem si koupila triko od progressu a musím říct : maximální spokojenost. Stojí kolem 300.

      0 0
    • Milenius  

      ja pouzivam zasadne termo od Helly Hansen, sice je drazci, ale vydrzi skoro vsechno a perfektne propousti pot

      0 0
      • Milenius  

        jo jest edodam, ze se to jmenuje LIFA

        0 0
        • tesela  

          dívala jsem se na jejich stránky.V češtině se teprve připravujou, ale na com mají pěknou nabídku. Akorát nevím, z jakého se vyrábí materiálu. Asi to bude 100% PES, nebo se pletu?

          0 0
          • Milenius  

            Ano je to 100% PES, je to perfektni na odvod potu, sice to moc nehreje a pokud se chce clovek zahrat, tak pres to musi mit neco bavlnenyho moiru jsem mel taky, hreje vic, ale i daleko vic studi pri extremnim spoceni, u HH clovek ani nevi, ze je spocenej, i kdyz ze mne leje, navic se to pranim nenici, je to stalobarevny, jedno triko mam uz pres 5 let a je porad jako novy

            0 0
    • Hadrba  

      Vyzkoušel jsem skvělou věc pod cyklo dres od značky PROGRESS. Coolmax, větší oka. Nazývají ho DRY NET. Koupil jsem si přes jejich shop scampolo. Najdeš vše na www.progress-cz.cz – mají ho na pěkné blondýně!! Nemám totiž rád, když se mi dres lepí v horku na tělo. Fakt dobrý.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.