• shooter

    dekuji za linky a odpovedi

    0 0
    • Martin  

      Hydrapak

      0 0
    • MaPa  

      Já vozím tohle: http://www.source-vagabond.com/…ner2pro.html Jediná vada na kráse – u nás distribuuje jen HUDY a cena je 1250,– bez slev. Jinak výhrady žádné, každá věc funguje 100%. Ta spodní vystouplá kapsa se dá celá odendat, takže vznikne klasickej kejml – 2,0l vak + jedna malá kapsa (doklady + mobil) a dvě sí?ované po stranách. V týhle odepínací kapse je spousta místa na větrovku, nářadí, duši, lepení. Oblečení navíc je možné vozit mezi těma kapsama nebo pod pavoukem. Boční sí?ové kapsy jsou jen na vyložené drobnosti, pravá se dá použít na pumpičku (je tam pojistný pásek). Vývod hadičky je rameními popruhy (nebo spodem), které jsou jen pogumovaná sí?. Záda jsou ze čtyř bloků mezi kterými proudí vzduch. Bederák a prsák, oba odnímatelné. Docking station je plastový kryt na náústek, připnutý na popruhu – super do bláta. K vaku už je toho dost v historii, náústek mi už 3/4 roku těsní bez problémů.

      0 0
    • JFB  

      hydrapak nebo camel, myslim ze tu neni moznost se seknout…

      0 0
    • Raydowe  

      Ja vozim vak od Giantu. Neni to special hydro, skor taky klasicky cyklobatoh, ale ma v sebe vak na vodu o objemu 2,5l s hadickou na ktoru ma aj otvor a uchytenie na obidvoch „ramenach“, vnutri je rozdeleny hydrovak prekazkou, tak v pripade prasknutia sa to nerozleje po celom vaku.

      0 0
    • Krutor  

      Za mě Hydrapak – kvůli perfektnímu vymývání.

      0 0
      • enjoy  

        a ze tece a ma naprosto nevyreseny zada uz neni tak dulezity:-).

        0 0
        • Krutor  

          Já nevím, mně neteče … A ty záda, je to jasný, že jde o zvyk. Každýmu může sednou / nesednout něco jinýho. Podívej se na počet výrobců batohů, na čekmkoliv najdeš něco, co bys udělal líp, jinak. A to i na skoro dokonalejch kouscích za extra peníz.

          0 0
          • enjoy  

            jo,samozrejme.. ale zrovna hydrapak se neda naplnit cely protoze mas pak kouli na zadech a ani odvtrani zad nestoji za nic.resp. je tam nejaky pokus o cosi,ale naprosto k nicemu.asi tece jenom mne.ale jak jsem tak zkoumal zpusob napojeni hadicky na vak,tak bych moc neveril tomu,ze tece jenom mne.

            0 0
            • Darius  

              me netece…:-)

              0 0
              • enjoy  

                njn,tak se nechlub:-)

                0 0
                • Darius  

                  se nechlubim, jen inforumuji tazatele, ze je nas vic komu hydrapaky netecou

                  0 0
                  • enjoy  

                    delam si srandu prosimte,hlavne klid:-)

                    0 0
                    • Darius  

                      jasne ze v klidu… mas pravdu, ze ty zada pri plnem vaku nic moc, ale staci mirne upit… nemam problme pokud je v 2l vaku 1.8l, hlavne NEpreplnovat

                      0 0
    • Lada1  

      Hydrapak Glacier. – zvetsovaci objem je bomba ! (Nove Hydrapaky maji 2 naustky – rovny a zahnuty, dale maji „zvetsovaci“ kapsu na vak, takze nezabira, ikdyz je plny, lozny obsah batohu)

      • vvymivani, udrzba, moznost vytahnout hadici 4mi rohy, neoprenovy navlek na hadici, popruhove pouzdro na mobil, vsechny „ocasky“ stahovane do gumicek …
      0 0
    • mawerick  

      já myslím že nejlepší je kombinace báglu o Camelu a pytle od hydrapaku… S Cameláckou koncovkou:o) Je to trošku bastl ale hydrapak se myje o dost líp naž kamel… Omega neomega…

      0 0
    • grafik  

      vozim hydrapak delta – hodnotim 100% nahled: http://www.biketunel.cz/hydrapak.htm

      0 0
    • MARIN  

      po 3lete zkusenosti s Hydrapakem a ted s Camelbake rikam jedine http://www.camelbak.com/

      0 0
      • Daf  

        Po 2lete zkusenosti s Camekakem rikam jedine flasky :) Ale vazne Camelbaky jsou vychytany a i kdyz s nim jezdim nerad jsou fakt dobry.

        0 0
    • vratan  

      najlepsia kombinacia je camelbak mule + vak + naustok camel. ja vsak vozim komplet mule. kedysi som mal starsi typ rezervoaru hydrapak. vlastnou chybou mi praskol. camel rezervoar sa horsie cisti a ked ho zavesim tak z neho nevytecie vsetka voda a treba ho vytierat. Takisto mam velku ruku a ledva ju cez omegu prepcham. Takze hydrapak je lepsi na cistenie a nezabera tolko miesta ako giganticky uzaver omega. spracovanim batohu sa mi vsak zda camel lepsi ako hydrapak. tohtorocne hydrapaky vo velkosti mule ma neoslovili, preto som radsej kupil vo vypredaji kompletny mule…

      0 0
    • kovar  

      jsem si přikoupil vak Author s velkým otvorem (jde to skrz něj obrátit naruby) a na něj dal hadici a ventlil s dudlíkem od Camelbaku (které jsem už měl od předchodího doslouživšího vaku). Má to jen samé výhody:

      • dobrý dudlík s ventilem (vyzkoušel jsem HYdrapak, Author, No name a Camelbak dudlíky a poslednwě jmenovaný jednoznačně nejlepší)
      • velký plnící otvor Author vaku (je to kopie Camelbaku)
      • hadice je na Author pytlík nasazena na odšrubovávácím bazmeku s těsněním (O-kroužkem), tudíž se to mnohem líp suší při odšrubované hadici

      Jinak ale tuto sestavu nedoporučuju, sice Author vak je poměrně levnější, ale nemá dobrý náustek a dokupovat CAmelbak komponenty by vyšlo hodně draho díky Progressívním cenám, to raději koupit přímo Camelbak pytlík se stříbrem, až ho z Progress Cycle přestanou blokovat a pustí do oběhu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.