• kib

    Ahoj. Můžete mi poradit nějaký MTB tretry a pedály ? Chtěl bych si koupit svoje první SPD, ale ne za moc peněz, tak aby mě to nestálo dohromady víc jak 3000Kč.

    0 0
    • enjoy  

      a co bys radsi,turisticke tretry nebo s tuhou plastovou podrazkou? muj tip je specialized sport a shimano M520.az budes pozdeji o tom vedet vic tak uvidis ze si neudel chybu.

      0 0
    • memorex31  

      pedaly shimano m520–900Kc no a tretry shimano 2×suchy pasek v akci u nas na krame za 1499Kc – snad budou i jinde :)

      0 0
      •  

        specifikuj blíže " u nás na krámě " :)

        0 0
    • Lance  

      Ja mel prvni wellgo a tretry John Luck a spokojenost slouzi dodnes, ale pokud si pak koupis tretry s pevnou podrazkou tak je to obrovsky rozdil. Ted mam spesly takze muzu porovnat.Jestli chces jen jezdit, tak se na turisticke vykasli.

      0 0
      • Vilém  

        taky se pridam.Jezdil jsem dvoje turisticky,naky italsky a Specialized,u obou se mi casem(1/2 –3/4 roku) vytrhnout kufr z podrazky.Ted jezdim Diadora Geko,od Diadory maj skoro vsechny pevnou podrazku,a spokojenost.Jinak Diadora nekomu nevyhovuje,znam 2 lidi co jim v nich palily nohy,nemam tento problem,je potreba je vyzkouset. Ty pedaly Sh 520 jsou dobry,mam starsi 515 a ty 520 jsou lehci a min se zanasi bordelem.

        0 0
        • Lance  

          Ja mel prvni wellgo a porad je mam, tak sem to mel napsat a sou supr. S tema botama mas pravdu (uz se to tu sice probiralo ale to neva) ty musis vyzkouset, ja chtel SIDI ale byly moc uzke a pak Northwave,ale nechapu proc ti kokoti tam davaj tak kratke suche zipy, vypada to pekne debilne.

          0 0
          • djano  

            Wellgo mi vydrzali necelu sezonu-treba specifikovat ktory model vydrzi viac. O nieco viac Sh. 515 a 505, zatial najlepsie co mam su 747. Tie boli podstatne drahsie, ale uz sa to vratilo na zivotnosti a bezudrzbovosti. Co sa tyka tretier, mam siroku nohu a prave SiDi mi sadli.Vyborne mi sedeli na nohach aj Specialized, len nemali moje cislo, tak dalsie su tiez SiDi.

            0 0
            • Lance  

              Jeee tak to ted fakt nevim, ktery to je model, ale mam je od 98 a furt skvele. Diky tomu jsem si vlastne koupil ty same jeste jednou.:) Je fakt, ze SIDI jsou designove super vymakane (co rikas na letosni kolekci?), ale jsem hodne spokojeny s tema speslama.

              0 0
              • djano  

                SiDi su vymakane, ved este aj tie prve co som kupil pred 10 rokmi (Tecno II) dodnes jazdim. Len tam by bol problem s pedalmi sa zmestit do 3000,–. Skor nejaky nizsi model vo vypredaji (da sa od 1500–1800,–) + lacnejsie pedale – bud tie Wellgo alebo spominane Shimano. Myslim ze lacne Ritchey (Author), prip. VP a pod. budu mat nizsiu zivotnost, hlavne tie s klznymi loziskami.

                0 0
                • enjoy  

                  chtelo by to neco vyrovnanyho a ne jedno dobry a druhy smejd:-) a radit nekomu kdo doted jezdil v teniskach hned sidi…:-)

                  0 0
                  • djano  

                    Radsej nech si po roku kupi nove pedale, ale tretry to chce co najkvalitnejsie. Nohy si nove nekupi, poznam ten rozdiel. Ked som si ako rezervy kupil Biemme, po prvej dlhsej jazde som ich uz dal iba na cestu do prace ked mi zmokli SiDi (a preto som si zaobstaral dalsie – MTB Action). Ak chce nieco pohodlnejsie, nech si kupi Specialized. Ale radsej nie turisticke. Co sa tyka pedalov, M515 nie je smejd, len mi dlho nevydrzia. 520 nepoznam (nemam). A radit mu SPD co stoja od 4000 je blbost, chcel komplet tak za 3000.

                    0 0
        • VTA  

          Mám taky Diadora Geko a mám přesně ten problém, jako tvoji dva známí – pálí mě nohy. Čím to? Ale jak je chceš vyzkoušet, než si je koupíš? Mě to pálení začne pravidelně až po cca 40 km. Tak co s tím, nevíš jak to řeší tví známí?-Na nový momentálně nemám!

          0 0
    • Daf  

      Pedaly M520 + tretry Specialized Sport. Myslim ze do tech 3000 by se to dalo sehnat.

      0 0
    • carat  

      Od „jeziska“ jsem dostal Ritchey Comp V3 (20 euro v akci) a boty mam Adidas Pingora (2730 Kc). Minulou sezonu jsem jezdil Welgo jednostrany naslapy (1300 Kc)a obcas jsem mel problem najit nasl.stranu.

      0 0
      • kib  

        Určitě vím, že bych nechtěl turistické. Myslím si totiž, že je nevyužiju.

        0 0
    • foxhound  

      Ja mam Shimana M520 uz rok a celkem spokojenost, akorat se u nich objevila trosicku vule… A boty Answer Palisade, na na suche zipy. Ted je dostanes myslim za 1300.

      0 0
    • vlk  

      pedály shimano 520 a specialized sport tretry-ty kožené-do 3 tis se vlezeš a je to opravdu supr.A kvalitní.

      0 0
      • Vladim73  

        Já měl nejdříve Diadory, ale mám širokou nohu a při delší jízdě sem dostával křeče do chodidel. Nyní mám Scotty a úplná spokojenost. Pedály shimano 520 – ideální kauf. Měl em i nějaký neznačkový SPDéčka,ale hrozně se to zasírá a má to krátkou životnost.

        0 0
    • Meesha  

      Zacinal sem s tretrama Specialized Sport a pedalama nejakejme Wellgo s SPD a mrizkou. Pak prisli s bikem 515ky. Ted sem poridil Sidi a chtel bych k nim slehace.

      0 0
      • till  

        Ja mam slehace a docela se od nich nici podrazka, tak bych doporucoval asi ty s ohradkou, myslim ze to sou Candy!:-)

        0 0
    • zirecek  

      pedaly rozhodne M520. boty vyber za zbytek ceny nekde na krame, poradne odzkousej, na znacce nezalezi. Spis co ti sedne na nohu a do oka.

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.