• Petrs__0001

    Zdravíčko,

    chtěl bych se zeptat, na rekreační ježdění(50–100km za týden, ovšem nepravidelně :D), jestli byste mohli poradit nějaký komplet pedály + tretry. Přijatelný „výkon“ / cena

    Předem všem díky ;)

    0 0
    • borda  

      PD-M520 + tretry co ti sednou.

      0 0
      • mikš  

        1* …vzal si mi to z klávesnice

        0 0
      • Petrs__0001  

        Díkec, a k těm tretrám…je lepší brát nějakou určitou značku, či je to víceménně fuk ?!

        0 0
        • borda  

          Jestli jsou to prvni (tak to teda chapu), tak je to fakt fuk. Je potreba toho vyzkouset vic a uvidis. Az budes kupovat paty, tak se (ciste teoreticky) da hovorit o nejakych znackach a modelech. Uz budes vedet lip, co ti sedne a co ne. Prvni ale proste vyzkouset.

          Dalo by se do urcite miry usuzovat treba z sirky nohy, vysky nartu… Ale minimalne u prvnich bot to proste neni dobra cesta.

          0 0
          • Petrs__0001  

            Jo, jsou to první.

            Ok, chápu, takže prostě oběhat více obchodů, odzkoušet více bot.

            Díkec

            0 0
            • Azmir  

              Zkus nějaké shimana s přezkou, cenově vycházejí dobře a jsou to držáky co vydrží, podrážka a její tvrdost úměrná ceně, mnoho lidí kolem mě je s nima spokojených.

              0 0
    • BigKarel2  

      Třeba Shimano M088 + M540

      0 0
      • Petrs__0001  

        takže spíš s přezkou než čistě jenom sucháče ?! ohledně výdrže,kvality,…

        0 0
        • Petrs__0001  

          sice to nejsou přezkáče, ale co třeba tyhle: http://www.sport-kola.cz/…013-akce.htm

          ?!

          0 0
            • borda  

              Hele, to ze ti tady radi shimana a ze ty sem davas laky je naprosto zcestny. Shimana nesednou zdaleka kazdymu, nektery jsou vylozene divne sity. Maji hrozne nizkou spicku. Taky se delaji „obyc.“ a sirsi oznaceni tusim LE) verze. Laky jsou dost uzky boty a ve verzi wide (za nazvem je X) jsou zase ale ******** siroky. Prezka je super vec, ale kdyz mas vysokej nart, tak u nekterych znacek, obzvlaste u mensich velikosti muzes mit problem to zapnout. Pokud takovyhle veci nevis a nemas to ozkouseny, tak kupovat to na netu je dost loterie.

              0 0
              • Breakpain  

                12 LAKE TRETRY MX236 X, BLACK

                • tedy to tučné X je širší verze? (jestli jo, je to v háji, měl jsem abylo to úzký sakra …)
                0 0
                • borda  

                  Jo, X laky jsou wide verze.

                  Jestli ti tohle bylo uzky tak mas teda nohu jak slon. Ja se na sirku do jedny boty vejdu dvakrat :-). Vubec si nejsem jistej, ze se daj sehnat sirsi boty.

                  0 0
                  • Breakpain  

                    No jo, je to tak …

                    Ještě je tu varianta, že jsem se seknul, to co mi dal do ruky, neumím poznat (zda to je X či není …). Takže si tam asi zajdu ještě jednou a poptám se, ale podle webu jsem měl mít Xko na noze … Ale pravda je, že zrovna oni ten web aktuální zrovna nemají …

                    Ale obecně s tím bojuju … neznám tretru, co by mi byla široká a plno jich mi je úzkých. Např. SIDI – jen je dám na nohu, ani v nich nemusím došlápnout a je vidět, jak se bota brutálně vyboulí. Holt mám placičku trošku ;) …

                    Teď mám Specialized ve wide COMPy a jde … pokud v nich nemusím ujít pár desítek metrů … přežiju, ale umím si představit širší botu, tohle je kompromis, abych vůbec mohl jezdit v tvrdších tretrách :( …

                    0 0
    • Dejv94  

      Asi pedále Shimano M520 a tretry třeba Force MTB Hard.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.