• peeet

    Koukal sem na Sigmy a Park Tools…možná crank brothers…jde mi hlavně o materiál a funkčnost. Dík za pomoc.

    0 0
    • grafik  

      kdyz nevis coby nakupuj v OBI

      0 0
    • MARIN  

      4 a 5imbus maly nytovac 2montpaky

      nic vic nepotrebuju

      0 0
    • gummo  

      ja mam crankbrothers a sem moc spokojenej. doporucuju

      0 0
      • grafik  

        crankb je ale mooc drahy ne ? Nekde na netu jsem videl sadu za peknej peniz …

        0 0
        • gummo  

          no nevim kupoval sem je loni v progress cyclu za 690. je to tendle model multi-17 tool

          0 0
    • homat  

      oblíbil jsem si Topeak: http://www.topeak.com/…en_lead.html

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Kdyz jedu jen tak za barak, tak beru tohle: http://www.parktool.com/…s/IB_2.shtml je to maly, skladny a hezky:) Ma to to nejnutnejsi co muzes potrebovat vcetne torxe na kotouce. Jestli ti jde o material, tak jdi do tech s cernyma imbusama. http://www.parktool.com/…AWS_10.shtml Jsou ze stejnyho materialu jako jejich dilensky imbusy a je predpoklad, ze neco vydrzi. Kdyz jedu dal tak beru tohle: http://www.parktool.com/…/MTB_3.shtml Je tam vsechno vcetne otviraku na pivo a hlavne stranovy patnactky na pedaly a v mem pripade i zadni osu bez cehoz bych nevymenil zadni dusi.

      Jinak se mi jeste libi Topeak Hummer jako takovy stredne vybaveny multiklic za dobry penize… jenze ja potrebuju vic.

      0 0
      • grafik  

        … a nechces nam uz konecne ukazat na jakym biku (?) to vlastne jezdis – neverim, ze ‚jezdis dal‘ na tom tvym ehm…kostitra…ehm :)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          No jo:) Ted jezdim prevazne na tom co mam v profilu. Jedno ted doladuju a pak ho sem dam, ale to bude jeste chvilku trvat.

          Jo a kostitras to teda rozhodne neni. Nahodou je to moc pohodlny kolecko. V pohodli by s tim asi maloktery HT odsud souperilo.

          0 0
          • grafik  

            … to ho doladujes uz nejak moc dlouho. Mel bys pak zalozit novy thread ‚mam novy kolo‘ aby to nikomu neuniklo :)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Priprava kola na sezonu neni jednoducha zalezitost. Ted momentalne cekam na rafky a vypleteni kol. Pak bude na rade napinak a pak uz to snad bude i jezdit :) a to teprve zacne to pravy opravovani a urychleny shaneni dilu. Zatim me cas netlaci.

              0 0
              • Lada1  

                zatim si fyzckou aktivitu nahrazujes intelektualni na netu, ze ? :P

                0 0
    • wroum  

      ja mam parktoola a starej author. author stal cca 150kc a kvalita imbusu bych rekl je stejna (ne-li vyssi) jak u toho parktoolu. na parktoolu jsou znamky uzivani imbusu i presto ze ho pouzivam minimalne. author je ze vsech stran omlacenej (pouzivam misto kladiva, je-li potreba), ale imbusy sou jak novy a to ho pouzivam i v dilne pri vsech opravach. tentyz postreh sem zaznamenal u vice lidi. takze obycejnej author staci a nemusim se bat ze ho ztratim, kvalita imbusu je vyborna (nerikam ze u vsech, ale u toho co mam je super). parktool a podobne je podle me zbytecnost.

      0 0
      • kovar  

        totéž mohu říci o nekvalitních imbusech CrankBrothersMulti-17-tool versus kvalitních imbusech takového červeného Author imbus mnohoklíče.

        0 0
    • Daf  

      Co rikate na aktualni nabidku Penny Marketu? http://www.penny.cz/…b_detail.asp?…

      0 0
      • grafik  

        ty plastove lzice prdnou pri 1. pouziti

        0 0
        • Daf  

          Ja podobny montpaky mam a zatim teda drzej :)

          0 0
          • grafik  

            hodnotil jsem podle fotky :)

            0 0
          • fousek  

            No na MTB sou v pohode, ale na sinicnim kole sem s nima sundal plast jen jednou, oni neprasknou, ale ohne se ten hacek a je po hehe

            0 0
        • Smazaný účet  

          Né že by prdly… ale zkus si s tim sundat drátovej pláš? kerej nemá na ráfku moc vůli. Tu mrchu tam narveš jenom jednu, druhá už se nevejde.

          0 0
          • kovar  

            tak to máš nějaký divný ráfek (Obiko?). Nebo? když posuneš patku pláště do středu ráfku, tak tam vůle být musí

            0 0
            • Smazaný účet  

              Dyž mam patku přehozenou první pákou přes ráfek, tak kousek vedle ní druhou už sotva narvu, natož abych to s ní přehodil přes ráfek.

              0 0
              • kovar  

                mi stačí na sundání MTB drátěného plášte jedna plastová montpáka a na nandání žádná, pouze když si nějak ráfek a plášt míň pasují svými rozměry, použiji dvě montpáky bez jakéhokoliv násilí, a klidně plastové – a lámat je netřeba. Jo stane se, že se sejdou ráfek (mělký žlábek uprostřed a velký průměr – jak jse říkal-Obiko) a pláš? (malý průměr), na které je třeba použít i trochu síly, tak takové kombinace osobně odmítám používat na svých kolech.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  S krosovejma vetsinou neni problem, ale treba s Tioga rafkem a Tioga DH plastem se bez tri kovovejch veeelikejch montpak nehnes. Nedavno jsem nasazoval Schwalbe AlMighty na Alex Supra D ve dvou lidech za pomoci vsech pak co jsem mel k dispozici. Nechci videt az budou muset dolu :(

                  0 0
                  • kovar  

                    no jo, DH pláště neznám, DH je na mě už příliš drsná turistika.

                    0 0
        • Medi  

          Nesmysl. Použil jsem je několikrát a nepraskly.

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Se taky pridam. Taky jsem je mel a prezit se s nima da.

          0 0
          • Radek Broz  

            Me by zarucence praskly. Nez jsem koupil ParkTool z lepsiho materialu, mel jsem kazdou montpaku tak na 1–2 pouziti.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              No ja uz taky pouzivam ParkTool :)

              0 0
              • Medi  

                kolik to stojí, teď jsem byl v železářství a mají tam něco podobného za 229 kč, ale žádná značka

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Coze? Za montpaku? Tak to te natahli :) Sada montapak od ParkToolu (3ks) stoji cca 95,– samotna 26,–. Ocelove montazni pak 500,– (2ks)

                  0 0
                  • Medi  

                    já myslel toto: http://www.parktool.com/…/MTB_3.shtml

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Tak to stoji tolik: http://www.pedalsport.cz/…moc_2005.htm 990,– jestli jsem to dobre nasel.

                      0 0
                      • Medi  

                        to je celkem dost. má to opodstatnění nebo platíš někomu porsche?

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Dyž chceš bejt jako MacGyver, musíš něco obětovat. :o)

                          0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Myslis, ze je? No nevim jak se pohybujou 22 funkcni naradi.

                          0 0
                          • Medi  

                            Litr mně překvapil. Samozřejmě za kvalitu se platí jde o to jestli ty levnější jsou na prd nebo v pohodě. Já vozím v ba?ohu klíče, šroubovák, kombinačky atd. Už těch 229 mně přišlo dost.

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              No predtim jsem leta tahal nejaky naradi za 170Kc. Byla tam vetsina veci co jsem potreboval, ale nejakou matici, pedaly, centrklic nebo retez…na to jsem uz musel sebou tahat spesl naradi vcetne montpak. Tady to je vsechno v jednom v pouzdre a zabere to nesrovnatelne min mista a hmotnosti. Tohle kvalitu a znacku tam platis.

                              0 0
                              • Medi  

                                Nějaké nářadi all in časem pořídim, ale nejde všechno naraz. U těch neznačkových mám obavu ze špatného materiálu značkové jsou zase drahé. Tož zatím si dávám time out a vozím nářadí v igelitce v ba?ohu:))

                                0 0
                                • Pá-dlista1  

                                  Ja sem to delal taky tak a nebo jsem spolehal na naradi pratel co si radsi koupi naradi a blatniky misto poradny vidlice :) Ono to vypada jako velka castka, ale kdyz si vemes co vsechno bys musel koupit samostatne (pokud netahas to s kterym delas doma), imbusy (170,–), nytovac (130,–), montpaky (95,–), stranovy klice (?,–), centrklice (á 20,–), torx… otvirak na lahve:) Oni nakonec ty multiklice nevyjdou tak draho a mas vsechno pohromade. Kdyz si treba jeste vyberes nejakou variantu jen s tim co presne potrebujes…

                                  0 0
                                  • Medi  

                                    Dík za poradenský servis. Teď se o to musím trochu pozajímat abych nekoupil blbě.

                                    0 0
      • Lada1  

        to vypada dobre a ta cena je taky goood. ty montpaky jsou bezne plastove, ktere se prodavaji v cykloshopech a kazdy je pouziva.

        0 0
    • Smazaný účet  

      jako s sebou na kolo? noname sada bimbusů a šroubováků ála švýcarák asi za 50,– kč, centrklíč stejné značky (i dyž dědův z široké ocelové podložky je lepší), nýtovačka značky můj děda z kusu duralu a osoustruženýho šroubu… to je asi vše… 2 montpáky v pumpičce.

      0 0
    • mosquito  

      imbusy 2,3,4,5 (dilenske z Ferony) pvc montpaky kleste s nozi a sroubovaky Coleman Prolock (a ted asi nejakou dobu i imbus 8 na kliku, ktera se svine povoluje)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.