• teron

    Jaký máte zkušenosti s rámem Author Sector 2004 nebo 2005 ( udajně třikrát zeslabovaný trubky od firmy Tange ), cena cca 4500 Kč.
    Děkuji.

    0 0
    • zirecek  

      Mám zkušenosti se Sectorem 2000 (Ritchey). Máš nějaké další info o modelu 04/05? Jinak já volím ocel, kvůli větší pohodlnosti a líbí se mi menší průměry trubek. Hliník mě nebere, .o).

      0 0
    • maco  

      Mam ho od minulej sezony (Sector 04). je v pohode. Tazko sa vsak kvoli profilu spodnej trubky na neho zhana kacer – takze ram je zo spodu pekne poznaceny od kamienkov – ten lak asi moc kvalitny nie je. Trochu problem je osadit upinaky zadneho kolesa do ramu. Nie som vsak spokojny s kvalitou sedlovej obijmky – sedlovka sa mi zasuva – treba ju vymenit.

      0 0
      • Cromoly  

        A máš tu trubku 26,8mm??? já s tím nemám nejmenší problém.Autorácký kačer sedí v pohodě.

        0 0
    • náčelník  

      O firmě Tange nebylo dlouho slyšet. Že by návrat?

      0 0
    • vili  

      v brne v hobby sportu maj tusim 19" za 3000,–

      0 0
    • Cromoly  

      Je dobrý,jezdím ho rok a nemůžu si stěžovat,je to z trubek Fuji ne tange.Je kratší než byli 2000 a 2001.Mám velikost 21" ale ,odpovídá tak 19"KHS co jsem měl předtím.Váha 2kg i hlavou a upínakem na sedlovku.Dobý a tvrdý lak.Můžu doporučit

      0 0
      • Glum  

        Taky se mi nezdá, že by to bylo z trubek Tange. Určitě je kratší než starší rámy? Porovnával jsem geometrie v tabulkách na 2005 na autoráckých stránkách, a geometrie svýho rámu 2000, zdá se mi to stejný. Lak byl slušný i na tom starým, rozhodně byl rozdíl mezi lakem na Sectoru a lakem na levnějších autoráckých kolech v rodině (Spirit).

        0 0
        • Cromoly  

          Je možná stejný,nepamatuji kolik měla 2000,ale možná je to subjekt.pocit,že je kratší.

          0 0
    • Glum  

      Odkud máš info, že jde o trubky Tange (že by model 2005)? Pokud by to byla pravda, mohlo by to být dost dobrý. Mám Sectora 2000 ještě na trubkách Ritchey, najeto má 34 kkm, vlastnosti změnil jen málo, žádný problém. Přestože jsem letos investoval do novýho oceláka (Marin Pine Mountain), pokud by se Sector dělal na trubkách Tange, určitě bych vážně uvažoval o preventivní výměně rámu u Sectora (za ty peníze!), na kterým teď jezdím do práce a v zimě.

      0 0
      • Cromoly  

        Opravdu jde o trubky Fuji ELIOS a ne o trubky Tange.

        0 0
      • Cromoly  

        Jestli pro 2005 nekde sehnali Tange nevím,ale vypadá uplne stejne jako 2004 a ten je z Fuji. A myslím ze fy Tange uplne skoncila s ocelovýma troubama.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.